Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi

Ići dole 
+11
Rale89
Yo**
StormZ
Bella
inda
pufnasta
Ivana
sister87
sanja
Asja
meda
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptySre Maj 16, 2012 3:24 am

Jaooooooooj Yo, pa ko je rekao da ideš u štiklama??? cccc, sve pogrešno shvataš, ma samo hoćeš da se izvučeš.....

Kad bi svaka devojka za sebe mislila da je riba ipo, a ne samo one najružnije i najgluplje (uglavom je tako, one najružnije, i najgluplje uzdignu nos kao da su neke premije, stvarno.....) znaš li kako bi nam život bio lepši!

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 407633263
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptySre Maj 16, 2012 3:30 am

sanja ::
Jaooooooooj Yo, pa ko je rekao da ideš u štiklama??? cccc, sve pogrešno shvataš, ma samo hoćeš da se izvučeš.....

Kad bi svaka devojka za sebe mislila da je riba ipo, a ne samo one najružnije i najgluplje (uglavom je tako, one najružnije, i najgluplje uzdignu nos kao da su neke premije, stvarno.....) znaš li kako bi nam život bio lepši!

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 407633263

Slazem se u potpunosti, ali se danas svaka devojka, umesto toga, gusi kompleksima...
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptySre Maj 16, 2012 3:31 am

Iva, koleginice. Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 650269930
meni nesto i ne pali, ustvari kako kad
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptySre Maj 16, 2012 3:44 am

sanja ::
Jaooooooooj Yo, pa ko je rekao da ideš u štiklama??? cccc, sve pogrešno shvataš, ma samo hoćeš da se izvučeš.....

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 20348227 kako sam smotana, slomila bih i nogu Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 312503953
od ovog boldovanog se preznojih, jer je istina. kad dodje do toga da treba da se suocim sa problemom ja bezim. kukavica... Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 1655936591

iva, i ti si pogodila da imam nisko samopouzdanje. ne umem ja da pokazem svoje kvalitete, i da mi neko kaze da sam ruzna ja bih samo potvrdno klimnula glavom. ne bih se uopste bunila. svaka ti cast sto si smuvala decka! volela bih da i ja tako mogu (znam i koga bih Embarassed ), nego nemam petlju!
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptySre Maj 16, 2012 5:18 am

Yo, znas kako radi Ruska Jakic....cim ustane, pogleda se u ogledalo i kaze: "Dobro jutro, lepotice"
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptySre Maj 16, 2012 6:12 am

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 402532072 Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 20348227 medo, hocemo i mi tako??? Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 4079774290
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptySre Maj 16, 2012 6:46 am

Medo, nisam ja na zurnalistici.Novinarstvom sam se bavila samo neko vreme, sad vise ne. Mada evo vijam taj RTS. Mislim ako se "kolegenice" na novinarstvo odnosilo.
Yo, ja sam sve to spontano uradila, nista nije bilo planirano.On mi to jos ne veruje, ali jeste tako.Nije mi ni na kraj pameti palo kako ce on da protumaci moje postupke.Samo se opusti i budi svoja.Ko ne zna da ceni tvoje kvalitete nije za tebe.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptySre Maj 16, 2012 7:36 am

e to je bas bzvz kada te drugovi potajno posmatraju...ja sam sa jednim deckom bila u vezi,a dok me nije poljubio,bila sam 100% sigurna da me gleda kao drugaricu...sa njim sa pricala o svemu i uvek smo bili bas super drugovi...posle tog poljupca sam bila bas zatecena,ali sam posle nekoliko dana i odlucila da mu dam sansu...i bilo nam je super u vezi,ali mi je malo dosadio posle 5-6 meseci...to je bas retko,ali mi smo ostali u bas dobrim odnosima i i dalje se druzimo i cesto cujemo iako vise ne zivimo u istom gradu...znam da ce neki sada reci da mu se ja sigurno i dalje svidjam,ali to sigurno nije tako jer smo oboje shvatili da ne mozemo da funkcionisemo u vezi,ali da zato mozemo da se druzimo ...kada sam se skoro naljutila na decka zbog neke sitnice,on je bio prvi koji me je ubedjivao da se pomirimo...i on mi je bas rekao posle da mu je bila bas velika frka da me poljubi jer nije znao kako cu reagovati...
a imam i drugi prmer gde se jedno prijateljstvo raspalo kada je tej decko pokusao da me smuva,a meni se ni malo nije svidjao...
ja sam malo oduzila,pa koga mrzi neka ne cita...
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptySre Maj 16, 2012 8:37 am

Iva, na to se odnosilo.

Yo, tako cemo i mi. ja vec pocela scratch afro Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 1110309634

inda, meni je jedno prijateljstvo iz detinjstva tako propalo. odrasli zajedno, u pubertetu poceli da se muvamo, kasnije se i smuvali, "vucarali" se dve, tri godine...cas smo bili, cas nismo...a danas mi se jedva javi, nekako je oboma glupo zbog svega. cini mi se da ni ne znamo o cemu da pricamo kada se sretnemo, osim standardnih stvari :gde si,sta ima...

mene nijedan drug ne sme da muva jer zna da cu ja da se smejem
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptySre Maj 16, 2012 9:00 am

medo,pa sa ovim deckom sa kojim se druzim i dalje,pricam o svemu kao i pre nego sto se bilo sta desilo...kada jedno od nas dvoje ima novog decka/devojku onda se ponekad zezamo : znam kako joj/mu je Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 650269930 jadan on/ona pored tebe i tako to Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptySre Maj 16, 2012 12:02 pm

aj sad konkretno pitanje, posto ja ne umem ni da prepoznam kad se neko zanima za mene Embarassed sta biste rekli da vas jedan drug (ne bas toliko blizak) pocne da ispituje o bivsem decku i to u smislu kakva sam ja? da li sam ljubomorna, koje poze volim (da, i to me je pitao), kakav je moj tip muskarca, itd.. uistinu sve me je to pitao, ali ja sam ukapirala da ga kopka sto slabo zna o meni posto sam mnogo zatvorena osoba. cisto eto da zna ili, ma otkud znam... i sam mi je pricao o svojoj prosloj devojci, iako nista nisam ni pitala Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 402532072
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptySre Maj 16, 2012 12:34 pm

Pa idi po nekoj logici, kakve veze sa vasim prijateljstvom ima to kakve ti poze volis i da li si ljubomorna u vezi? Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptySre Maj 16, 2012 8:30 pm

mozda je samo radoznao. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptyČet Maj 17, 2012 12:18 am

ne znam i meni je to cudno Yo,a koliko se druzite?
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptyČet Maj 17, 2012 5:52 am

par godina, ali bio je i on zauzet, i ja. sad smo oboje slobodni. uvek ucimo zajedno ali nismo imali ovakve razgovore...
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptyČet Maj 17, 2012 8:39 am

znatizelja, potencijalno te vreba Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptyPet Maj 18, 2012 3:14 am

Najbitniji adut je osmeh,muskarci ne vole mrgude
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptyPet Maj 18, 2012 3:35 am

slazem se, zato se stalno smejem Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptyPet Maj 18, 2012 3:38 am

I ja,i pola grada me zna po tome.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptyPet Maj 18, 2012 7:14 am

mene svi znaju kao osbu koja se stalno smeje...kada me u skoli grde zbog toga ja im kazem : bolje da se smejem nego da placem Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 885654730
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptyPet Maj 18, 2012 7:28 am

tako je Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptyPet Maj 18, 2012 7:51 pm

I ja sam malo nepristupacna za muvanje, ili sto kaze moja sestra imam previsoke standarde, mada ja na to ne gledema isto kao ona. Jednostavno ne volim kada me momak zaustavi na zurci ili na ulici, uhvati za zglob i kaze da mu se svidjam, ne znam zasto ali tada mi se ukljuci instinkt ili odbrambeni stav, posto mi je prva asocijacija da je grub. Postoje lepsi i suptilniji nacini da se zaustavi ili smuva devojka. A i nisam neka ljubiteljka muvanja na zurkama, jer ne mogu da zamislim sebe sa osobom o kojoj ne znam nista ( da ne bude zabune, mislim na ljubljenje). Takodje imam i taj problem da me vecina drugova posmatra kao drugaricu, ili se meni samo cini. Jednostavno sam komplikovana ... Svaka ti cast kada si uspela da smuvas decka, ja to nikada ne bih mogla, jer imam samo par drugova sa kojima sam skroz prirodna, od ostalih pocrvenim kao ruza ...
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptyPet Maj 18, 2012 9:08 pm

eh,da mene neko zaustavi na ulici.ihaaaa nikad, jedino neki debil Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptyPet Maj 18, 2012 9:12 pm

Rale89 ::
I ja sam malo nepristupacna za muvanje, ili sto kaze moja sestra imam previsoke standarde, mada ja na to ne gledema isto kao ona. Jednostavno ne volim kada me momak zaustavi na zurci ili na ulici, uhvati za zglob i kaze da mu se svidjam, ne znam zasto ali tada mi se ukljuci instinkt ili odbrambeni stav, posto mi je prva asocijacija da je grub. Postoje lepsi i suptilniji nacini da se zaustavi ili smuva devojka. A i nisam neka ljubiteljka muvanja na zurkama, jer ne mogu da zamislim sebe sa osobom o kojoj ne znam nista ( da ne bude zabune, mislim na ljubljenje). Takodje imam i taj problem da me vecina drugova posmatra kao drugaricu, ili se meni samo cini. Jednostavno sam komplikovana ... Svaka ti cast kada si uspela da smuvas decka, ja to nikada ne bih mogla, jer imam samo par drugova sa kojima sam skroz prirodna, od ostalih pocrvenim kao ruza ...

Ni ja ne volim ta muvanja u izlascima, prvo sto mi padne na pamet je da je verovatno jos nekoliko devojaka prisao isto to vece, a drugo, kao sto i ti kazes, treba mi vremena da bih mogla sa nekim da se smuvam, moram prvo da ga upoznam, ne mogu tako odjednom prvo vece Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 650269930

Sto se smeha tice i ja sam konstantno nasmejana Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 EmptyPet Maj 18, 2012 10:06 pm

Pa i kod mene su debili, zato i ne zelim da se muvam sa njima. Ja bas volim to sto sam skoro stalno nasmejana, od ranog jutra ja pevusim i skakucem, dok moja sestra na primer ne voli nista, namcor teski, ne daj Boze da joj kazem nesto ujutru, to bi bio smak sveta ... Kao da nismo sestre. Dobro desi mi se i da zapadnem u depresiju kao sto sam bila nakon raskida, ali me uglavnom brzo prodje ( ako ne racunam taj raskid) ... Yo, poslala sam ti privatnu poruku Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Saveti u vezi sminkanja
» Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :(
» Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti
» Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.
» Gde, kako i sta...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: