Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi

Ići dole 
+11
Rale89
Yo**
StormZ
Bella
inda
pufnasta
Ivana
sister87
sanja
Asja
meda
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 EmptySub Maj 19, 2012 2:46 am

Ja sinoc u izlasku i prolazim pored stola za kojim su sedeli neki momci i jedan od njih ustaje sa recima "Moramo da se upoznamo", upoznajemo se mi i to je to. Pred kraj veceri ja sa srugaricama igram kod naseg stola, i prilazi taj isti decko nosi ruzu i daje je meni, tu smo plesali. I iskreno, ja nemam pojma kako, ni zasto sam ja njega privukla, nista mi nije jasno. Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 402532072
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 EmptySub Maj 19, 2012 5:16 am

pufnasta, zavodnice. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 EmptySub Maj 19, 2012 6:04 am

Hahahaha, ma zavodim pola grada...hahahahaha.

Sad smo se videli, ja stalno pricam da smo drugovi, a on se smeska.

Mnogo mi je draze bilo kad sam imala 10 kilograma vise i kad nisam dolazila u razna iskusenja, ovo sad mi se ne svidja uopste...
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 EmptySub Maj 19, 2012 9:55 am

puf meni se svidja,samo ti privlaci paznju Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 364988687
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 EmptySub Maj 19, 2012 12:50 pm

Hehe, Asja, polako, tek ulazim u te vode, videcemo kako ce biti kad budem sve manja i manja... Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 364988687
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 EmptySub Maj 19, 2012 6:21 pm

drzimo palceve i na nogama i na rukama, opasnice. Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 425539214
Nazad na vrh Ići dole
Mandragora

Mandragora


Broj poruka : 32
Datum upisa : 21.03.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 EmptyUto Maj 29, 2012 11:24 pm

Pogled u oci, osmeh i ako smo u nekoj diskoteci...ples. Obozavam da igram i profesionalno se bavim plesom. Lep hod na stiklama je isto jako bitan, ako zelis da zavedes muskarca. Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 EmptyUto Maj 29, 2012 11:32 pm

Osmeh je najbitniji!!!
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 EmptyUto Maj 29, 2012 11:38 pm

i ja kazem Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 364988687
Nazad na vrh Ići dole
!Lady

!Lady


Broj poruka : 8
Datum upisa : 30.05.2012

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 EmptySre Maj 30, 2012 12:17 pm

Slazem se sa gore odgovorom od Mandagore tj. vezano za ples! To je pun pogodak .....ima toga jos naravno....osmeh. I prvo - SAMOPOUZDANJE!!! to je bitno.

Ono - ako se ne svidjas sebi , tesko se svidis drugima!
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 EmptySre Maj 30, 2012 8:34 pm

i za samopouzdanje se slazem Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi   Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako zavodite-osvajate muskarce? saveti i trikovi
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Saveti u vezi sminkanja
» Jak bol kod perioda - pomoc, saveti, lek??? :(
» Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti
» Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.
» Gde, kako i sta...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: