Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 problem u komunikaciji

Ići dole 
+13
Bella
Mandragora
inda
StormZ
~Lovely~
Jeci
kajlina
Lara
Iva
bevana
Ivana
Lus
Yo**
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorPoruka
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

problem u komunikaciji - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 10 EmptyPet Apr 05, 2013 7:19 am

Nisi glupa, i ne dozvoli nikome da te tera da se tako osecas. Zaljubila si se, a ljudi lepo kazu da je ljubav slepa, ne vidis neke stvari koje drugi ljudi vide. Nisi objektivna. Ja sad mogu da ti pricam kako je skot, kreten, moron , sve najgore ali znam da ti nece biti sve jedno . Trebace ti vremena da se oporavis i to je sasvim normalno, ali svet nece prestati ( ne mogu da verujem da ti ja sada ovo pricam, a prosle god. sam bila u gorem stanju nego ti) . Gledaj da tebi bude dobro, da sto lakse pregrmis taj raskid, sto kazu devojke citaj knjigu, nauci neki jezik, baci se na ucenje, sta god samo da se okupiras necim. Evo kada budem dolazila u Bg dodji da ti sredim besplatno nokte problem u komunikaciji - Page 10 650269930 Ja sam se nagledala inace svega i svacega, godinama sam slusala i gledala drugarice kako se lome zbog momaka i do skora mi uopste nije bilo jasno zasto zene tako reaguju, ali evo ne mozes da pricas dok se ne desi tebi. Ako ti se place placi ali zapamti da je on razmisljao o tebi ne bi raskinuo sa tobom preko pisljive poruke. Svaka osoba, koliko god grozna bila zasluzuje bar neku dozu postovanja , zasto bi ti bila drugacija. Plus ti mu nisi bila bilo ko, nije te pronasao na ulici kako vrtis torbicu, nego je mesecima bio sa tobom, imai ste planove zajedno, ako je zeleo da te ispostuje mogao je to da uradi na normalan nacin, bar si toliko zasluzila.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 10 EmptyPet Apr 05, 2013 7:28 am

hvala ti, rale. bas me tesi ovo sto pises.
ma nije on zasluzio ni da mu odgovorim na one poruke! treba da ga je sramota da se u 30 godina ovako ponasa
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

problem u komunikaciji - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 10 EmptyPet Apr 05, 2013 7:38 am

Pa naravno da treba da se stidi, ni klinci se ne ponasaju tako kao oni. A tek da vidis kakav to ima efekat kada im bacis to u lice, kada sam ja rekla ovom mom da se ni prema najobicnijoj sponzorusi ne ponasa tako on je poceo da mi se pravda. Pa mi je tada rekao da nije razmisljao i da je kao mislio da ce mi tako biti lakse, a tada je samo uspeo da me iznervira . Kakve to razloge mozes da imas pa da raskines sa nekim preko sms-a jedino da ti je partner-ka neki psihopata pa da se plasis da kazes licno, ali sa normalnim ljudima se to ne radi. Ne brini Yo bices ti dobro, samo daj sebi malo vremena da zaboravis budalu. Vidis i sama da te nije bio vredan .
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

problem u komunikaciji - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 10 EmptyPet Apr 05, 2013 8:20 am

[b]Yo,ti si ovde pisala uglavnom lose stvari,pa sam ja takav utisak i stekla o njemu.mada,ne verujem da gresim-iz nekoliko situacija se videlo da nije sav svoj.izvini,ali tako mislim.
znam da te to sad ne tesi,ali po meni si se ti spasila.
[/b]
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

problem u komunikaciji - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 10 EmptyPet Apr 05, 2013 9:03 am

Mozda ce zvucati glupo sada ali trebalo je da ga oteras u pi**u materinu,majke mi.On je jedna kretencina na kub,i zato sam ti rekla da je trebalo da odreagujes prva,al nema veze sad ces nauciti za ubuduce.Zao mi je zbog toga kako se osecas,al prebrodices ti to,samo polako.Pisi ovde,mi smo tu za sve ljub
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

problem u komunikaciji - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 10 EmptyPet Apr 05, 2013 9:14 am

On ima 30 godina?! Auu, pa sa njim stvarno nesto nije u redu problem u komunikaciji - Page 10 650269930
Yo, ja sam imala par negativnih iskustava sto se tice veza pre nego sto sam upoznala sadasnjeg decka. Doduse sve te veze su bile kratke, pa nisam ni za kim patila u pravom smislu reci, ali jesam bila povredjena. Tako da te razumem kada kazes da neces vise moci da verujes momcima jer su danas super, a sutra raskidaju, prosla sam kroz sve to. I meni je bilo nezamislivo da uopste moze da se pojavi neko ko ce se lomiti oko mene, ne par meseci dok me ne smuva, nego mnogo nakon toga. I pojavio se. Tako da, posmatraj to na ovaj nacin: mozda mi sve moramo da prodjemo kroz lose veze i lose momke da bismo znale da cenimo ono sto je dobro. I ja sam promenila svoj nacin razmisljanja, sad stvarno verujem da ce svaka od nas naci onog "pravog", cak verujem da ne postoji samo taj jedan, ima ih mnogo vise, a mi treba samo da sacekamo pravo vreme da naidjemo na jednog od njih. I ako bi se desilo da raskinem sa sadasnjim deckom, verujem da bi se nakon nekog vremena ponovo pojavio neko vredan paznje. Glavu gore i nabaci osmeh na lice da ne propustis tog decka koji te tamo negde ceka problem u komunikaciji - Page 10 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

problem u komunikaciji - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 10 EmptyPet Apr 05, 2013 9:39 am

Yo ja sada razmisljam, neko ko ima 30 god. bi trebalo da se ponasa zrelije, on me na osnovu tvoje price vise podseca na nekog balavca, tinejdzera ili sta vec. Moguce je da gresim posto znam samo tvoju stranu price.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 10 EmptyPet Apr 05, 2013 9:56 am

pomaze to sto sam ljuta na njega. pa nisam samo povredjena.
takav je, voli momacki zivot, pa sam ja bila samo jedna u nizu. zato se osecam iskorisceno. svi su mi rekli da mu se ne vracam, i ja tako mislim.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

problem u komunikaciji - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 10 EmptyPet Apr 05, 2013 10:06 am

Meni je iskreno malo cudno kada muskarac od 30 god. nije imao dugu stabilnu vezu ili se ponasa kao tvoj . Postoji mogucnost da nisu nasli devojku uz koju bi se skrasili, ali opet. Kolka je bila razlika u godinama izmedju vas dvoje, koje si ti godiste ?
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

problem u komunikaciji - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 10 EmptyPet Apr 05, 2013 10:13 am

Yo, nisi iskoriscena, to ti je samo jedno iskustvo i lekcija vise!
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 10 EmptyPet Apr 05, 2013 10:25 am

5 godina razlike. pa njemu je ovo jedna od najduzih veza, bar mi je tako rekao.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

problem u komunikaciji - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 10 EmptyPet Apr 05, 2013 11:25 am

Njegove godine nisu nikakvo merilo,kao ni razlika.Takav je covek i sta sad problem u komunikaciji - Page 10 2370014350


Bella ::
Yo, nisi iskoriscena, to ti je samo jedno iskustvo i lekcija vise!

slazem se.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

problem u komunikaciji - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 10 EmptyPet Apr 05, 2013 11:35 am

Nekome nisu dovoljne godine da bi bio zreo. On je jednostavno takav covek i sa takvim ponasanjem retko da ce ikada imati normalnu vezu, a da ne spominjemo nesto jace od veze. Yo, spasila si se. Razmisljaj tako. Znam, sve znam kako ti je. Vidis i sama da nisi jedina (samo ovde), a koliko nas je jos van foruma... Glavicu gore, kako vreme prolazi bice ti lakse. Sada ces da razmisljas i vagas sve sto je bilo, u glavi ces da sklapas sta je sve moglo biti. Tako sam i ja, mozda se nekad i dan danas uhvatim da mislim na to, ali odmahnem glavom i kazem "nije vise vredno!" i osmeh se vrati na lice problem u komunikaciji - Page 10 650269930 Idu lepi dani, izlazi, druzi se, okupiraj sebi vreme i videces vec efekte! problem u komunikaciji - Page 10 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 10 EmptyPet Apr 05, 2013 12:10 pm

ma budala sam samo ja. on je sve to sam pricao. da se ne oseca kao da ima toliko godina, da jos nije spreman za brak, tj za vezivanje, ima on jos da zivi, itd. nego sam ja budala sto sam verovala u njegove reci da sam mu drugacija od ostalih, da vise nema potrebu da juri druge devojke, da zeli sa mnom da zivi, da sam mu dovoljna i da mu je dobro sa mnom...
ko juce da je bilo se secam kad je sedeo ovde kod mene i okrenuo se ka meni sa recima "ej, vezao sam se za tebe problem u komunikaciji - Page 10 650269930 "
toliko o tome...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

problem u komunikaciji - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 10 EmptyPet Apr 05, 2013 9:49 pm

Yo- evo da ti olaksam, malo pre sam videla na fejsu da je sestra od moje najbolje drugarice isto raskinula sa momkom, ona je 88-o god. a on ima isto 30 god., a devojka je manekenka i to veoma uspesna, a on valjda neki arhitekta ili sta vec, tako da znas da nisi jedina. Ako neko ne zeli da se uozbilji ti tu nista ne mozes, bez obzira da li je u pitanju brak ili duga veza. Neki muskarci su jednostavno takvi, osecaju se ne izivljenim ili smatraju da bi to bio prevelik pritisak za njih. Kao sto je jedna devojka vec rekla on ce tesko imati normalnu vezu ako je uopste ikad bude i imao. Ako je zaista takav kakav je sada dokazao onda si se spasila, bolje je sto se to sada desilo jer je mogao da te zavlaci jos 5-10 god. pa onda da raskine sa nekim jos glupljim razlogom. Imam drugarice koje su i to dozivele tako da se nadam da ce ti uskoro biti bolje i da ces naci nekog ko te zaista zasluzuje.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

problem u komunikaciji - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 10 EmptyPet Apr 05, 2013 11:37 pm

Yo, od sad nauci da u ljudima prvo gledas njihove postupke i oci, reci ne morasa ni da sulsas.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 10 EmptySub Apr 06, 2013 2:14 am

iva, u pravu si.

svi su poceli da mi pricaju kako sam se spasila. ne drzim se tako lose kako sam ocekivala. valjda pomaze sto sam ljuta, a mozda sto je i vec proslo dve nedelje. i verovatno sto me je prosli put kad smo se posvadjali dobro ohladio. jos su prisutna osecanja, ali trudim se da ne mislim o tome. valjda ce vreme uciniti svoje.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

problem u komunikaciji - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 10 EmptySub Apr 06, 2013 2:27 am

Normalno da su jos uvek prisutnaosecanja, nisi robot pa da ne osecas nista.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





problem u komunikaciji - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
problem u komunikaciji
Nazad na vrh 
Strana 10 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» Problem sa poverenjem
» Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida
» Da li je to problem u meni ili sam jednostavno takva?
» Problem sa bubuljicama
» problem, ima li veze sa trudnocom ???

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: