Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 problem u komunikaciji

Ići dole 
+13
Bella
Mandragora
inda
StormZ
~Lovely~
Jeci
kajlina
Lara
Iva
bevana
Ivana
Lus
Yo**
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyČet Mar 28, 2013 7:09 am

Svakako ce ti biti lakse da prebolis raskid, ako si ga u svojoj glavi resila... Nije te zasluzio takvim ponasanjem ni najmanje... Ja sam bila sad 5 meseci u vezi sa deckom iz doma, i sad kad mi nije dobro on prvi dotrci...Nikad nije pravio pitanje drustva, uvek je iskombinovao nesto... Ne vredi se muciti, nikoga ne mozes promeniti..problem u komunikaciji - Page 7 650269930
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyČet Mar 28, 2013 7:12 am

Bitno je da verujes da je odluka koju si donela najispravnija moguca! I meni je bilo tesko, ali sam shvatila da se neki ljudi nikad ne promene, jednostavno su takvi sebicni i samozivi. I evo, sada sam srecna sa drugim momkom i cesto se pitam sta bi bilo da sam nastavila da dajem 'druge' sanse vezi koja nema buducnost ili je ima ali samo u mojim ocima.
Budi hrabra i najbitnije od svega drzi do sebe. Prvenstveno voli i postuj sebe!
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyČet Mar 28, 2013 9:37 am

ma ovaj je pre stalno drugove ispaljivao da bi se video sa mnom. ne znam sta je bilo ono pre par dana.
ja jos imam osecanja prema njemu, ali on ne haje za mene. ove svadje su mucenje za mene, ali njega izgleda boli uvo. ja trenutno nemam drugo resenje nego da raskinemo, koliko je to pametno nemam pojma.
u odnosu na prosli put primetili su ljudi da se bolje drzim.
ali ja imam sve manje snage i volje. ocekujem da se javi i da kaze da mu je stalo ali dani prolaze i ja se sve vise hladim.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyČet Mar 28, 2013 10:05 am

Nemoj provoditi svoje vreme s nekim kome nije stalo da ga provodi s tobom...nema sta da razmisljas,ako je njemu svejedno sta ce ti da ti drugom samo upotpunis slobodno vreme.Bez osecanja bez paznje koju ti zasluzujes kao i svi drugi...Budi jaka i budi drska,jer je to sve sto ti treba.Ajd pa pamet u tu lepu glavu
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyČet Mar 28, 2013 10:18 am

Znam da je tesko, svaki raskid je tezak, pogotovo ako ti je jos uvek stalo do njega, ali moras da gledas da li je to najbolje za tebe. Kakva je to veza ako nestane privrzenosti i osecanja, ako sumnjas da li ces doneti pravu odluku onda trazi pauzu ( mada ne volim ni to ) pa da vidis da li ce se mozda opametiti ...
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyČet Mar 28, 2013 11:17 pm

Slazem se sa Kajli.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyPet Mar 29, 2013 6:12 am

jos se ne javlja. ja prosto ne mogu da verujem.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyPet Mar 29, 2013 6:18 am

Shocked Pa koji mu je djavo ?!?
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyPet Mar 29, 2013 6:24 am

To sto je otisao sa drugovima, a ti si bolesna meni nije nista tragicno. Ja cak decku ne dam da dodje kod mene dok sam baaas bolesna - ako imam temp, kijam, slinim sve u 16 itd. samo mu jos treba da se i on zarazi. Kad malo prezdravim, ali kasljem i tu i tamo kinem (nisam jos dovoljno zdrava da izlazim iz kuce), onda moze da dodje! Ali, ali... ako uzmemo u obzir da ste vi u vezi na daljinu i da su retke prilike kad mozete da se vidite, kretenski mi je sto te je ostavio. Ako mu vec ne treba da se razboli, mogao je da sedi na pristojnom rastojanju od tebe i da pricate i da te recimo drzi za ruku. Ne bi mu nista bilo za tih 1-2h.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyPet Mar 29, 2013 6:29 am

kako moze da prihvati da ja budem uz njega kad je on bolestan? mogao je da bude tu, cisto u slucaju da mi zatreba nesto. a i posle mi je preko poruke rekao da je pocelo da ga zeza grlo. i pozivom ne moze da se zarazi pa ne vidim da me je zvao
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyPet Mar 29, 2013 6:48 am

Ali je mogao bar da je pozove i da je pita da li joj je bolje, da li joj nesto fali ... Kada sam se razbolela, ovaj moj me je svaki dan zvao, slao poruke itd. cak i kada je bio na predavanjima . Ne kazem da je uradio nesto uzasno, ali je trebalo bar malo da se interesuje za tebe . Inace kako si ti, jel si jos uvek bolesna, kako se nosis sa tim sto ces raskinuti ?
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyPet Mar 29, 2013 6:54 am

njemu kad god je bilo tesko na poslu zvao me je i ja sam bila tu za njega da bi mu bilo lakse. i ne samo za posao, nego za bilo sta. u subotu mu je ispalo socivo i cim sam izasla sa ispita produzila sam da mu kupim. a mogla sam da ostavim za posle pa da idemo zajedno.

nikako. bas osecam da se raspadam. smenjuju mi se osecanja u talasima, isplacem se, pa budem ljuta, pa malo pozitivna. mnogo me kopka sta je s njegove strane. a sumnjam da cu saznati i ako se uopste budemo culi. ubija me ova neizvesnost
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyPet Mar 29, 2013 7:02 am

Ma neizvesnost je najgora, upravo zbog toga sto ne znas na cemu si. Gledaj da tebi bude lakse, ako ti se place placi, radi sta god ti padne na pamet ako treba vristi na sav glas ...
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyPet Mar 29, 2013 7:05 am

Ja samo kazem kako ja vidim celu situaciju. I nemam za njega opravdanja, jer niste u klasicnoj vezi. A ovo kako moze da prihvati? Pa moze, zato sto je sebican!
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyPet Mar 29, 2013 7:37 am

Yo,za njega nema opravdanja,a ti si se dosta namucila i propatila zbog njega...sto je mnogo,mnogo je Evil or Very Mad pozovi drugaricu i idite na kafu,idi u bioskop,na trcanje,u teretanu,uzmi knjigu,napravi sebi lepu kupku problem u komunikaciji - Page 7 650269930 izaberi sta god hoces,samo NEMOJ da places problem u komunikaciji - Page 7 650269930 od toga nemas nikakve koristi. da li on to sada radi ? ne.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyPet Mar 29, 2013 8:06 am

Nisam citala danasnje komentare, ali sam shvatila da si ti resila da to prekines, patis i ne cujete se. Moj savet je da ga nazoves i kazes mu da se vasa veza zavrsila. Ako mozes da se ne javis, a da ne upropastis 2 nedelje svog zivota, onda super, ali mislim da ne mozes, stoga, nemoj cekati da se on javi, neka to bude tvoja odluka.
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyPet Mar 29, 2013 8:09 am

Lara ::
Ako mozes da se ne javis, a da ne upropastis 2 nedelje svog zivota, onda super, ali mislim da ne mozes, stoga, nemoj cekati da se on javi, neka to bude tvoja odluka.

Slazem se!
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyPet Mar 29, 2013 8:19 am

Prvo, ne svidja mi se to nemoj da places. Kako covek moze da ne place kad nesto boli? Kad je pruzio mnogo, a dobio nista? I kada su osecanja u pitanju. Ako, i treba. Isplaci se, pa ce onda da bude lakse. Moras negde to da izbacis.

Drugo, decko koji se plasi da ga ne zarazim gripom, nije nista drugo nego obicna piiii. A zeni je potreban muskarac. Taj kod mene ne bi bio vise ni minut aktuelan.

Trece, iz veze mozes da izadjes kao ranjena zver ili ponosno govno. Ja sam za ovo prvo, jer je iskrenije. Tako placi i preboli.

pozdravcic, Lus
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyPet Mar 29, 2013 8:39 am

ne, necu ja da zovem. uvek ocekuje od mene da ga ja pozovem. probacu da izdrzim pa kako bude. ali hocu da on pozove da vidim sta ce reci.

najvise me nervira taj njegov ponos i sto glumi da je on uvredjen, a ne vidi sta je on zas***ao! E NECU NI JA SAD! da sam kriva pa i ajde, ali ovako NECU! on i ocekuje da podvijem rep i prihvatim gresku koja cak nije moja (mozda i gresim kad sve ovo pricam)

pocela sam da mislim kako mozda preterujem ali niko ne moze da se nacudi njegovim postupcima, pa razmisljam da sam ipak na kraju ja u pravu.

ne znam vise ni ja sama. previse mislim o svemu i ne mogu da razlikujem sta je pogresno a sta niije.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyPet Mar 29, 2013 8:39 am

I jos nesto. Nemoj da ga zoves. Znajuci ga po tvojim postovima, prvo ce da pogleda tvoje ime na displeju (pa ce da likuje, ego ce da mu skoci na kub), a onda ce da ti odbije poziv. Samo ti jos to treba.
Svakome treba po zasluzi, a ti ako si raskrstila sa njim, poziv je nepotreban.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyPet Mar 29, 2013 9:33 am

Generalno gledano, ne valja nekome sve dati i biti tu uvek uz njega. I te kako pocnu da koriste, malo po malo. To su takve osobe. Zato kazem, prvo nauci da volis sebe pa druge jer tako neces dozvoliti sebi ovakve stvari. Po ovom tvom poslednjem postu Yo, on se ponasa kao da si ti neka lujkica, cuj to okrivi te za njegovu gresku. Boze sacuvaj! problem u komunikaciji - Page 7 3767148241
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyPet Mar 29, 2013 9:37 am

Meni sve to zvuci kao muski ego, nece da zove prvi nego ceka tebe, okrivljuje tebe za neke njegove tripove . Meni se ne dopada to sto zaista nije korektan prema tebi .
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyPet Mar 29, 2013 10:31 am

sto me nervira ovako?! sto je toliko tvrdoglav da nece da pozove? zar njemu nije nimalo tesko? i sto je meni ovoliko tesko?? problem u komunikaciji - Page 7 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyPet Mar 29, 2013 10:41 am

Yo** tesko ti je jer ti je stalo do njega, zaljubljena si i mozak proizvodi odredjene hormone "Ovisnosti" o te osobe. (kako naucnici objasnjavaju ljubav). A ja kazem, da ti se mnogo svidja, i da te boli jer znas da mozete da budete MNOGO vise, i da budete bolji, samo kad bi se on malo trgnuo i probudio.

Tvrdoglav je zato sto mu je glava tvrda (ne znam kako da objasnim ovo). problem u komunikaciji - Page 7 425539214

A nervira te jer ti udara "ceznju", da bi video kako trcis za njim, i da se oseca voljeno, ili jednostavno ne moze da stigne da posalje poruku, ili ne voli komunikaciju preko telefona.

Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 EmptyPet Mar 29, 2013 10:56 am

pocinjem da mislim da ga opet ja pozovem. ali onda pomislim kako ce opet da me otkaci jer gleda tv ili sta vec. i onda i ne zelim da zovem.

upravo ovo mrzim u vezama. ovi raskidi me razdiru, i samo mislim o tome kako nam je bilo dobro. i u pravu si, stormz, mogli smo mnogo vise.

uh, bas mi je tesko. a najteze mi je sto znam da se sad izlezava i gleda tv a meni odoleva da se ne javi. kako moze? zar ne pomisli kako je meni? imam utisak da ce mi srce puci problem u komunikaciji - Page 7 1371890812

nadam se da ce me majka sutra utesiti, uvek je imala veliki uticaj na mene.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





problem u komunikaciji - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
problem u komunikaciji
Nazad na vrh 
Strana 7 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida
» Problem sa bubuljicama
» Problem sa poverenjem
» Svekrve :(((
» Problem u toku odnosa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: