Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 problem u komunikaciji

Ići dole 
+13
Bella
Mandragora
inda
StormZ
~Lovely~
Jeci
kajlina
Lara
Iva
bevana
Ivana
Lus
Yo**
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptyPet Mar 29, 2013 11:01 am

Ma daj, ne voli komunikaciju telefonom, ma nije moguce. Valjda je logicno ako je zaljubljen, ako je voli ili sta god da vi muskarci osecate kada vam je stalo do neke devojke, da ce zeleti svaki slobodan trenutak da provede sa njom, da joj ugodi, olaksa, pomogne. Cak i kada ta pocetna zaljubljenost nestane opet treba da postoji neko postovanje, privrzenost toj osobi, a ako je njemu stalo resenje je jednostavno. Neka podigne sluslicu i neka je pozove, a ne da devojka kida zivce i da pati zbog njega .

Yo - ako je ovaj tvoj bar donekle slican ovom mom onda ce mu za par dana doci iz du...a u glavu pa ce te kad tad pozvati. Tako je ovaj moj radio ranije, ako ne zelis da ga zoves nemoj. Dobila si dobre savete kako da prekratis vreme i ne mislis na to, znam da ti ovo trenutno ne pomaze ali veruj mi bice bolje ..
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptyPet Mar 29, 2013 11:07 am

Rale89, ja kad sam zaljubljen i volim, makar na 5 minuta da je vidim je "dar". Svaki dan zelim da je zovem, ako mogu zovem je. Kad nestane ta zaljubljenost i ostane ljubav, onda je zoves bar jednom dnevno.

Pokusao sam da budem blag, al ajd' sad ovako. Iskreno, mislim da treba da se ohladis od njega, i da se on ne trudi dovoljno, pa mozda cak i nije zainteresovan za tebe.
Ali zaista nema potrebe da ga zoves, i da tugujes. Koga nema, bez njega se moze.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptyPet Mar 29, 2013 11:13 am

zelim ja da ga cujem, zelim i dalje da budem s njim, ali me ovakvo ponasanje dovodi do ludila. i nemam snage upravo za ovakve situacije, da cekam kad ce da se opameti dok se ja kidam i placem. i prosli put sam se iskidala a on me pitao oko cega smo se posvadjali. i sad njega boli uvo a ja ne mogu da obuzdam suze. on jednostavno ne shvata da me povredjuje, da me sad dusa boli. i tako ce biti svakog narednog puta, a ja nemam toliko snage i zivaca da se svaki put kidam. sto je rekla bella, ne mogu da verujem da je toliko tvd, da nije nimalo smeksao. zato ja mislim da treba da prekinemo. jesam malo ojacala u odnosu na prosli put, ali je jos uvek tesko da prozivljavam ovo. najteze sto sam sama. kad bi on samo to promenio kod sebe, mi bismo mogli da nastavimo dalje, ali ne vredi po cenu mog psihickog zdravlja. zato i nisam skroz sigurna u raskid, ali ne vidim od njega bilo kakvo resenje.
srce i razum su mi u raskoraku.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptyPet Mar 29, 2013 11:25 am

Yo - ako nisi sigurna u raskid mozda bi trebala da mu objasnis poslednji put kako stoje stvari. Cisto da bi rascistila sa svime i znala da li je stvarno kraj .
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptyPet Mar 29, 2013 10:18 pm

Yo on je video koliko je tebi stalo do njega iz tvojih suza,ja mislim da treba da ga pozoves da mu kazes da je kraj ili jednostavno nemoj uopste da ga pozoves i zavrsi s njim u tisini.Ali znajuci nas zene bolje je da to zavrsis"uz malo buke"nego tek tako da ocutis.Posle ces se preispitivati i opet tako u nedogled muciti sebe.Ne smes da mu das prednost metaforicki receno da on tebe ostavi.Jer cim se on tako ponasa(planski te muci)njemu je svejedno.Osoba koja voli nema takve simptome ponasanja kao tvoj decko.A umesto sto mislis o lepim stvarima s njim bolje se koncentrisi na to da su one SADA u proslosti.Mi ti ovde pricamo za tvoje dobro jer je svaka od nas jednom prosla kroz to...da se ljudi odmah tako poklope ne bi ni bilo vise veza,bio bi samo jedan i vise nijedan.Ovo je samo dokaz da ti treba da produzis dalje, da se ne zadrzavas kraj onih koji ce ti ponuditi samo bol i nerviranje.Pre nego sto naletis na nekog ko ce te uciniti srecnom moras da"prodjes"sve one koji ti ne trebaju,da bukvalno naucis sta ne zelis da imas.Ja sam imala takav slucaj i kazem ti to najlepse iz iskustva.Za ljubavlju se ne trci ona sama dolazi za tobom tako ja to vidim.I treba da isplaces bunar suza ako mozes i ako ce ti biti lakse,ali nemoj da dozvolis da ti neki nikogovic gazi ponos i postovanje.To nikad!
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptyPet Mar 29, 2013 10:58 pm

zanima me sta dobija ovim svim? jer mene gubi. da li on ocekuje raskid? ili sta ocekuje posle svega ovoga? volela bih da ga vidim i da tako dobijem odgovore na pitanja.

najvise bih volela da ga vidim kako se kaje, da mi kaze da zeli da bude sa mnom, da sve one reci da sam mu bolja od svih do sad, da se dobro slazemo, da bi mogao sa mnom i da zivi, da sve to dokaze sad! najvse me muci sto se ja i dalje necemu nadam problem u komunikaciji - Page 8 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptyPet Mar 29, 2013 11:33 pm

YO- Oni ne razmisljaju kao mi, tako mi drug kaze da previse razmisljam o sitnicama sta ce biti, kako, zasto i da treba da se opustim i ne trazim probleme tamo gde ih nema. Mi zelimo da ti pomognemo, ali je ipak na tebi da li ces ga pozvati ili neces, da li ces raskinuti sa njim ili pokusati da spasis vasu vezu. Sta god da uradis uradi to zbog sebe, a ne zato sto ti neko drugi to kaze.

To za nadanje je normalno, jos uvek ti je stalo, zato se nadas da ce se opametiti. Tako je meni bilo letos i bas kada sam digla ruke od svega i rekla mu da je kraj i da ne mogu vise on se opametio.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptyPet Mar 29, 2013 11:55 pm

ja zelim da spasim vezu, ali ne mogu to bez njega. ne ide da ja spasavam, a on da cita novine.

i u pravu je tvoj drug, oni ne razmisljaju kao mi. ja se kladim da ovaj i ne razmislja uopste o bilo cemu sto se tice nas. njemu je sad poceo vikend, da se odmara, malo vidi s drustvom, ja mu nisam ni na kraj pameti. dok ja budala razbijam glavu. ma idem i ja kuci malo da uzivam, vozikam kola, tamo mi je dosla i jedna drugarica pa cu valjda lakse i preziveti ove dane. a on ako se javi, javi. i dalje mi glava diktira da ne treba da se javim.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptySub Mar 30, 2013 12:33 am

Mozda ce zvucati grubo, ali on bi ti ucinio uslugu ako se ne bi javio. Svaki put ces se tako kidati, a "neces mu biti ni na kraj pameti". To je lose, sama si to sve rekla, znam kako ti je. Imala sam jednom donekle slicnu situaciju, i svaki put kad sretnem tog momka pomislim koliko sam srecna sto me je ostavio, ucinio mi je uslugu, jer ja tada to sigurno ne bih uradila, prosto, ustedeo mi je nekoliko godina zivota. Gledaj to sa neke pozitivnije strane. I da, nema tu sto se nije smeksao, on sad mozda ovo, mozda mu je telefon bla bla. Ako mu je stalo javice se, to je jako jednostavno. Mozda ga i nije briga za tebe, a ako je tako, i cim pre razgranicis sta ti je bitnije - da li ces trenutno biti povredjena ili ces biti u normalnoj vezi, to bolje. A do tada pokusaj sto vise da uzivas kod kuce.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptySub Mar 30, 2013 1:17 am

Yo, poslusaj me, nemoj da ga zoves. Zvala si ga dovoljno puta i to nista nije promenilo, niti ce se promeniti. Razumem da ti je tesko i da bi ti mozda bilo lakse da popricate, pa makar samo da bi saznala na cemu si. Pusti njega da se malo potrudi, ti si se dovoljno trudila. Neka ti ovo bude test, ako mu je stalo potrudice se oko tebe kada shvati da ce te mozda ovaj put stvarno izgubiti.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptySub Mar 30, 2013 1:48 am

Bravo Bella. Yo- razumem ja da oni drugacije razmisljaju ali stoji to da ako je nekom stalo taj bi trebalo i da se potrudi mar malo, ako smatras da ne treba da ga zoves onda nemoj ako se ne javi za par dana tretiraj to kao raskid. Ima svakakvih muskraca, moju drugaricu je jedan decko ostavio tako sto je jedan dan rekao da ce je pozvati i nikada joj se vise nije javio . Dakle ovo moze da mu dodje kao otreznjenje, noga u guzicu ili sta vec ... Ili ce spasti vasu vezu ili cete raskinuti, u svakom slucaju znaces na cemu si . Ti se lepo provedi kod kuce, uzivaj, pricaj sa drugaricama, sa roditeljima, setaj se izlazi, ako ti zatreba razgovor mi smo uvek tu problem u komunikaciji - Page 8 650269930
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptySub Mar 30, 2013 6:59 am

Yo, ti zelis da budes s njim ali on ocito NE zeli. Ti se kidas, nerviras i places a on ti uzvrati pitanjem : "oko cega smo se posvadjali?" - Sve si sama sad rekla u ove prve dve recenice!
Sta ce ti neko takav? Otvori oci na vreme, vidis i sama da se jedan deo tebe buni protiv takvog njegovog ponasanja, a drugi deo (zaljubljene zene) se buni protiv raskida. Jedno je sigurno, pokusala si da ga menjas ALI ne ide sto i sama vidis. Koliko god da boli okreni ledja i idi sto dalje od njega. I mene je bolelo, i ja sam se kidala u sebi, ali evo me! Sad se nikad vise na njega ne bih okrenula! Budi sigurna u jedno - on sa takvim ponasanjem nece nikad imati normalnu vezu (ako je uopste i zeli), a ti budi luda pa mu oprastaj stalno (izvini), jer, njemu je lepo dok ima vezu i nekoga sa kim moze lako, a on da se pravi budala. Uh, pa ko ne bi tako radio? Pitanje je gde granica u svemu tome? Odgovor - on je ocito nema. Ne posustaj i budi jaka!
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptySub Mar 30, 2013 7:32 am

hvala vam. puno mi znaci sve sto napisete, ali ozbiljno. nekako osecam kao da ste uz mene i dajete mi hrabrost i snagu da ga ne zovem. svaciji odgovor mi uliva snagu da izdrzim. i sve vise mislim da ste u pravu.
bella mi je procitala misli. lovely, tvoje reci mi dodju kao samar realnosti, a tako nesto je pokusao i drug da mi kaze.
ne, nije on mene zasluzio. ne, ne moze tako da se ponasa. razmislila sam i o nekim stvarima koje nisam pisala po forumu i mozda je bolje da se rastanemo.

ako je sve ono mislio sto je pricao, onda je nesto mnogo vredno izgubio i pokajace se. ako je lagao, najvise je slagao sebe i bolje sa takvim da ne budem uopste.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptySub Mar 30, 2013 8:04 am

Yo, evo ti jedna slicica problem u komunikaciji - Page 8 53170610200859017380332

Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptyNed Mar 31, 2013 9:46 am

Yo, flower
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptyPon Apr 01, 2013 6:37 am

uopste se ne javlja i sve vise mislim da se nece ni javiti. niko zivi ne moze da veruje.
najgore je sto sam i sa proslim tako raskinula. samo mi je rekao "ok" i vise se nikad nismo culi. bas imam srece
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptyPon Apr 01, 2013 6:47 am

Yo ne tuguj,nije vredan,ali zaista.I ako se kojim slucajem javi ti se pravi luda,kao da ne znas ko je...pa neka i njega zaboli...ego svakako hoce.Probaj sad da ne mislis na to,samo ces se jos vise smoriti a on nije ni toliko zasluzio.Ljubac kiss
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptyPon Apr 01, 2013 7:03 am

Yo,mene uopste ne cudi.iz tvog pisanja sam zakljucila da on nije dobar covek.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptyPon Apr 01, 2013 7:13 am

Yo,prihvati cinjenicu da se nece javiti. ocigledno mu nije dovoljno stalo. kada se decko i ja posvadjamo i ja teram inat -on se uvek javi,ti si njega vec tako testirala i koliko se secam nije se javio sto znaci da mu NIJE stalo i da ne zeli da budete zajedno. bolje se posveti sebi,nego sto gubis vreme na njega problem u komunikaciji - Page 8 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptyPon Apr 01, 2013 7:23 am

Yo- evo ti jos veci razlog da mu se ne javljas. Kakav je to nacin da se ne javljas devojci toliko dugo. Ne poznajem ni jednu osobu koja se ponasa tako, razumem da se ne javi dan, dva tri, kod ovog mog je rekord bio 3-4 dana ( vise to ne radi) ali ovaj ga pretera. Teraj ga u lpm.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptyPon Apr 01, 2013 11:20 pm

Strasno, grozan je. Zahvali Bogu sto si ga se resila.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptyUto Apr 02, 2013 5:32 am

Pozdrav svima!

Skoknuh malo da vidim šta se dešava, pa sam naletela na ovaj problem.

Elem, za sve devojke: ne razmem zašto je opšte tešenje drugarica: on je kreten, ne zaslužuje te bla bla bla.....

Kao prvo, dečko možda uopšte nije grozan, kreten itd.... i milion drugih "epiteta" koje je dobio. On jednostavno YO ne voli!!! I kraj. Zato se ne trudi, boli ga uvo što ga ona zivka, što pati, što je bolesna itd....... Kakav god da je idiot, zaljubljeni muškarac se polomi oko devojke ili potencijalne devojke.
I to da zapamtite. Najgori od najgorih će biti medna buba prema voljenoj (može biti i serijski ubica, ili lopov, ili narkoma, ali ako voli devojku ona će biti ptioritet i sa njom će biti medna buba).

Kao drugo..... nije ni Yo savršena, pa da bude on zahvalan svemiru što je na nju naišao. Sve njene vrline možda on ne vidi ili mu opet ponavljam, nije stalo da vidi, jer nije dovoljno zaljubljen. Yo, i da si svetica, super žena, naj riba u zemlji, i sve naj naj naj... uvek će biti muškaraca koje nećeš privlačiti i kojima neće biti stalo. To ne znači da njima nešto fali, već naprotiv! To znači da im ti ne fališ. Ne zato što si bolja ili gora od njih, već jednostavno, nisu zainteresovani dovoljno da bi se potrudili.

Dolazimo do sledećeg: moraš sa tim da se pomiriš: nekome ćeš biti i Sunce i Mesec i Zvezde a nekome ne.... tome kome nećeš, NE TREBA DA O NJEMU RAZMIŠLJAŠ OVOLIKO!

Moraš da dozvoliš sebi da ti priđe pravi dečko. A ako samo rzmišljaš o promašajima, to se neće brzo i lako desiti. A može! problem u komunikaciji - Page 8 3980218871

Očigledno je da ovaj dečko nije za tebe! To da li si ti za njega me ne zanima, a ne bi trebalo ni tebe. ON ne odgovara TVOJIM standardima! E, vidiš, kad tako posmatraš stvari, onda sve izgleda drugačije.

Dala si šansu da se pokaže - nije. I produži dalje.

A propoo komentara da je grozan što se ne javlja - iz negove perspektive je ona dosadna što ga cima i uznemirava, zar ne? Zar i vi niste isto tako nekad bile okrutne prema nekom ko vas je muvao, ili koga ste htele da otkačite??

Yo, ne zovi ga, ne diskutuj. Zašto bi ti bilo stalo do nekoga kome nije stalo do tebe?

Glavu gore, i u nove pobede!

Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptyUto Apr 02, 2013 7:39 am

pa makar je mogao da raskine kako treba. a ne da planira za sledeci dolazak kako cemo provesti vikend. mogao je nesto da kaze a ne da me poljubi i ode.
znam da je bio s jednom devojkom 5 dana pa se video s njom da bi raskinuli, koliko je to vise postovanja imao prema njoj i sto sam ja manje zasluzila? kakva god da sam, prema bilo cijim kriterijumima
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptyUto Apr 02, 2013 8:11 am

Mene ne bi cudilo da on i dalje planira da dodje,samo ceka da se prva javis,kao i do sad.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 EmptyUto Apr 02, 2013 8:34 am

Sanja, apsolutno se slazem sa svim sto si napisala. Mi devojke jesmo sklone da preterujemo kada tesimo drugarice, ali u ovom slucaju sam napisala da je grozan iz razloga sto smatram da svako zasluzuje da se raskine sa njim na ljudski nacin. Ok, nije ti stalo, ne zelis vise da budes u vezi, budi muskarac i reci otvoreno kako stoje stvari. Ovo mi je klasicno nepostovanje osobe sa kojom si do pre neki dan bio u vezi (naglasavam vezi, i to duzoj od pola godine, ne u semi na jedno vece). Nije ni on Bogom dan pa da nekoga zavlaci i trosi necije vreme.
Decko kome nije dovoljno stalo do devojke je jedno, a los covek nesto sasvim drugo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





problem u komunikaciji - Page 8 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 8 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
problem u komunikaciji
Nazad na vrh 
Strana 8 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida
» Problem sa bubuljicama
» Problem sa poverenjem
» Svekrve :(((
» Problem u toku odnosa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: