Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 problem u komunikaciji

Ići dole 
+13
Bella
Mandragora
inda
StormZ
~Lovely~
Jeci
kajlina
Lara
Iva
bevana
Ivana
Lus
Yo**
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptyČet Dec 13, 2012 8:51 am

Zvonci,ja tebe koristim kao primer kad mi drugarice kukaju da momci kazu da ne moraju da se cuju svakog dana.ali,ispostvailo se da nisam u pravu i da su ti momci hteli kombinaciju.ustvari,`hibridnu kombinaciju`-to je nas naziv za ove nove odnose,tj.nesto izmedju veze i kombinacije!

ja se sa svojim deckom cujem na svakih 2h plafon.kratki razgovori budu uglavnom.nekad izmedju bude neka poruka,kad se uzelim.on ih ne voli.a vidjamo se malo redje,kako kad stignemo jer nismo u istom mestu.da jesmo,ne verujem da bismo se vidjali svaki dan.
sto se tice pricanja i planova-pricamo jedno drugom sve.

na pocetku veze je bilo drugacije-dugi razgovori uglavnom,a poruke ti i tamo i cesce vidjanje.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptyČet Dec 13, 2012 10:43 pm

Ja i decko se vec nismo culi 2-3 dana, i kontam da postoji problem cim ja vise ni ne razmisljam o njemu toliko. Prodje dan da ga se i ne setim. Samo zato sto mi je dosta toga da se uvek ja iscimam oko svega.
On se ne seti da mi se javi, znaci - cujemo se ako sam ja ta koja ce da pozove, ili da posalje poruku. U suprotnom nista, pa sam i ja samim tim odlucila da mu se vise ne javljam, da vidim dokle cemo ovako.

A inace, vidjamo se jednom nedeljno, 2x ako insistiram, ali ja to vise ne radim.

I plus, imam osecaj da je ovo nase postalo samo kombinacija, nista vise.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptyČet Dec 13, 2012 11:01 pm

Decko i ja se cujemo 2-3 puta dnevno, kratki razgovori ili po koja poruka, a vidjamo se uglavnom svaki dan.

Yo, i ja se slazem sa devojkama da nismo svi isti, nemamo svi iste zelje i potrebe. Ali ako ste se cetiri meseca redovno culi svaki dan, ne vidim razlog zasto bi on sad menjao tu rutinu, niti problem u tome sto ti insistiras da to i dalje bude tako.

Jeci, haha, kakva crna kombinacija? Vi ste u dugoj vezi problem u komunikaciji - Page 4 650269930 Ja bih lepo sela i mirno popricala sa deckom o tome sto mi smeta, predlozila da poradimo na tome, cula njegovo misljenje...Znam da mnogi u dugim vezama zapadnu u slicnu "krizu" koja se cesto resi, ipak je za vezu potreban trud, a to se u takvim vezama ponekad zaboravi.
A sto se tako retko vidjate? Je l' do obaveza ili do neceg drugog?
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptyČet Dec 13, 2012 11:22 pm

Pa svaki mesec-dva, ja tako puknem, i onda mu kazem da mi smeta to sto se ne cujemo tako cesto, da mi fali paznja i slicno. Onda se situacija popravi na nedelju dana... i opet na staro.
Ma jesmo mi u dugoj vezi, sve to stoji, ali zbog toga sto se tako slabo vidjamo i cujemo imam osecaj da je poput kombinacije. Moja najbolja drugarica je imala kombinaciju, i oni su se culi i vidjali cesce nego sto se mi vidjamo!
a nije da se ne moze, ja sam uvek ta koja se do njega iscima, pa i po onom snegu prosli vikend, onako bolesna sam otisla. Zivimo bukvalno na 45 min od jedno drugog, i to je samo zbog prevoza, autom treba 20 min!

Sta znam. On kao stalno "uci". A koliko uci covek bi rekao da je student za primer, a ne da ima 11 ispita za prvi semestar.

Ma ovo traje vec godinu dana, sigurno... Nego tako nekad puknem, i moram nekome da se izjadam! problem u komunikaciji - Page 4 3181402168
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptyČet Dec 13, 2012 11:26 pm

Devojke jedan savet za sve koje imaju problem a ne razgovaraju o njemu...pricajte razgovarajte torocite radite sve samo nemojte da cutite i skupljate u sebi,to je najgora moguca kombinacija.Jer nama se svima u glavi odvija"jedinstveni"film koji se sastoji od niza pretpostavki koje ponekad mogu biti neosnovane.Zato jedino sto mozete da ucinite za sebe jeste da razgovaratepostedecete sebe nesporazuma,negativnih osecanja i gomile drugih nepotrebnih momenata.Znam da sve to znate al eto ja jos jednom da dodam.

S toga Jeci problem u komunikaciji - Page 4 3881143799


Poslednji izmenio kajlina dana Čet Dec 13, 2012 11:27 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptyČet Dec 13, 2012 11:26 pm

Ahaam, pa ako ste tako udaljeni, to zna da bude problem. Moj decko i ja zivimo na drugim krajevima grada i ako se desi da neki dan on nema auto, posebno po ovakvom vremenu, odustanemo od vidjanja samo zbog toga, mnogo je komplikovano. Ali opet, mi se vidjamo skoro svaki dan, pa nam i nije problem da se ne vidimo u takvim situacijama.
Imam osecaj da ste vas dvoje zapali malo u rutinu, momci se tako vremenom opuste i misle da ne moraju vise da se trude oko svojih devojaka, verovatno te ne shvata ozbiljno kada mu nesto prigovaras. Mozda bi mogla da mu izneses opciju raskida ili pauze (ne kazem da to treba da uradis, samo da mu stavis do znanja da ta opcija postoji) kako bi ozbiljnije shvatio sve te stvari koje ti smetaju. A mozda bi vam i dobro doslo da se par dana ne cujete i ne vidite kako bi preispitala sebe i svoja osecanja.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptyČet Dec 13, 2012 11:27 pm

slicno je meni bilo sa bivsim. samo je on stalno radio. pa mi objasni kako ne moze da dodje kod mene jer je preumoran, ali zato uvece izadje u grad.
jeci, jesi li ti srecna u toj vezi?
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptyČet Dec 13, 2012 11:27 pm

kajli, ja hocu da razgovaram i da resimo, nece on problem u komunikaciji - Page 4 650269930 zato se zove tema ovako
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptyČet Dec 13, 2012 11:43 pm

hahahahh znam Yo,nego sam osetila potrebu to da kazem,tako jednostavna stvar a uvek ostaje u drugom planu problem u komunikaciji - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptyPet Dec 14, 2012 1:33 am

Yo, pa sta znam. iskreno, srecna sam kad smo zajedno, lepo mi je. Sledeci dan mi uglavnom nedostaje, pa ga ja zovem ko kreten, a posle se on ne javlja, a ja iz nekog inata necu. Mogu ja njega da zovem svaki dan, ali sto bi? Zar sam takva da me za dan zaboravis, kao da ne postojim, nisam ti devojka?

Meni cak i nismo toliko udaljeni... to je meni blizu, ja se lako iscimam pa i do grada, treba mi jedno sat i po vremena, i to mi nista nije problem. Kontam da smo se vidjali uvek dok sam ja njega smarala oko toga.

Zvonci, pa ima 11 ispita jer je prenosio iz godine u godinu, sad ima 6 regularno plus jos to sto je isprebacivao. Meni ga je zao, pa ga uglavnom ni ne diram oko vidjanja jer stvarno ja ne zelim da budem razlog sto on pada godinu, i slicno.

Ivancice, ne znam da li tu ima jos nesto. Ja sam jako drustvena osoba, imam mnogo prijatelja, i stizem da uskladim obaveze oko skole sa vidjanjem sa ljudima, tako da meni nije problem bilo sta. A on je pomalo vuk samotnjak, samo 2-3 najbliza prijatelja, i nije za izlaske i slicne stvari... Ne verujem da me vara, a ni ja njega ne varam... gledam ali u tome nema nista lose problem u komunikaciji - Page 4 364988687

Bella, definitivno si u pravu. Moram da mu pokazem da postoji i opcija da ne budemo zajedno.
Mozda ga to natera da malo razmisli vise o meni, da sam ja tu jer zelim da budem, a ne zato sto moram.

Jel vam se ja cinim kao osoba koja gusi u vezi? mislite li da je mozda moje "nonsalatno" ponasanje krivo za ovo?
Zato sto je meni uvek prijalo to sto se ne cujemo stalno, vec jednom dnevno, jer sam tako uvek imala vremena za sebe, ali sad se vise ni toliko ne cujemo i polako pizdim.

Hvala devojke na savetima ! problem u komunikaciji - Page 4 390707668
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptyPet Dec 14, 2012 1:44 am

a sta on studira?
pa ne znam da li gusis,ne pises nam ti sve na forumu (logicno),ali ako kazes da ti je ok da se cujete jednom dnevno samo,onda kontam da ne gusis!
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptyPet Dec 14, 2012 2:13 am

Ni meni ne deluje da ga gusis, ne trazis da se cujete po ceo dan i svo svoje slobodno vreme provodite zajedno, trazis normalne stvari.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptyPet Dec 14, 2012 3:20 am

Ok, znaci nije toliko problem u meni. Za vezu je potrebno dvoje, i to cu mu objasniti, na laksi ili tezi nacin. Ne mogu ja sve sama da radim...
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptyPet Dec 14, 2012 4:06 am

Boze, sta je ovo na forumu, sve opste rasulo u ovim nasim vezama Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptyPet Dec 14, 2012 5:35 am

novogodisnje raspolozenje, haha
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptyPet Dec 14, 2012 5:37 am

urek'o nas neko problem u komunikaciji - Page 4 312503953
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptyPet Dec 14, 2012 6:14 am

e vala sigurna sam da jeste problem u komunikaciji - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptyUto Dec 18, 2012 1:11 am

visimo o koncu i samo je pitanje kad cemo raskinuti. i to cu verovatno ja ostaviti njega.
verovatno cete mi reci sto ga sad ne pozoves i odmah resis to. jednostavno ne znam. zasad neka ovako, ali raskid kuca na vrata. jednostavno nisam vise zadovoljna i nisam srecna s njim. nesto se promenilo, nije kao pre.
to kad prestane da ide glatko, vredi pokusati, ali i pored mojih pokusaja on je ravnodusan i nista se ne menja. ne vredi da se samo ja trudim, za vezu je potrebno dvoje. ja sam sve od sebe dala, dizem ruke.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptyUto Dec 18, 2012 1:29 am

ne znam samo sto se ovako lose osecam. problem u komunikaciji - Page 4 1371890812 zao mi je...
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptyUto Dec 18, 2012 1:40 am

nebitno, ne zelim o tome ovde. rekla sam da cu javiti kad bude nesto novo.
ps. on se i ne seca oko cega smo se posvadjali
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptyUto Dec 18, 2012 1:52 am

Yo bitno je da si ti nacisto sa samom sobom,nadam se da ce sve ispasti dobro za tebe,on i nije bitan problem u komunikaciji - Page 4 3881143799
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptyUto Dec 18, 2012 8:12 am

Yo problem u komunikaciji - Page 4 941308610
Ako si ti tako odlucila, onda je sigurno tako najbolje!
A iskreno, i ja bi se naljutila da cujem da se ni ne seca razloga, ato bi odmah u mom mozgu prevela kao : znaci ne secas se - znaci ne razmisljas o tome kao i ja - znaci nije ti stalo do mene problem u komunikaciji - Page 4 2981382511 zenski problemi problem u komunikaciji - Page 4 3739580032
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptySre Dec 19, 2012 6:09 am

Stormz,cujete li se vi uopste?
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptySre Dec 19, 2012 6:10 am

Pa da, jednom-dva put dnevno...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 EmptySre Dec 19, 2012 6:12 am

aha.pa vidim tamo u temi za ng kazes da te nije zvala i neces ni ti nju,pa sam pomislila da se ne cujete uopste.
imala li nekog pomaka?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





problem u komunikaciji - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: problem u komunikaciji   problem u komunikaciji - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
problem u komunikaciji
Nazad na vrh 
Strana 4 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
 Similar topics
-
» Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida
» Problem sa bubuljicama
» Problem sa poverenjem
» Svekrve :(((
» Problem u toku odnosa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: