Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Prvi poljubac i prva ljubav :)

Ići dole 
+25
Ferhundica
Romanticna
Mandragora
Asja
Jeci
griga
strumfeticaaaa
Rale89
patofna
Nina87
kajlina
tinkerbell02
bevana
Ketyyy
SchonFrau
Lus
inda
Yo**
pahuljicaa
meda
Lara
pufnasta
Ivana
~Lovely~
Bella
29 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 3:38 am

Meni je prvi poljubac bio letos, imala sam 22 god ( malo vise sam zakasnila sa tim ) sa svojim sadasnjim deckom. Inace bilo je bas romanticno, skoro mesec dana smo se vidjali i dopisivali kao prijatelji ( znali smo se od ranije sa faxa) i jedne veceri me odveo na obalu reke, posto je bilo hladno dao mi je svoju jaknu, ispricao mi je neku foru sa kolacima ( posto smo pre toga jeli kolace ) i poljubio me, a ja curka, ne znam da se ljubim pa sam pocrvenela kao ruza ... Ipak skidam mu kapu, posto je sve to bilo romanticno, dok su se moje drugarice prvi put poljubile sa nekim momcima u diskotekama ...
Nazad na vrh Ići dole
strumfeticaaaa

strumfeticaaaa


Broj poruka : 56
Datum upisa : 07.03.2012
Godina : 29
Lokacija : Podgorica

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 4:36 am

Jaa sam se prvii put poljubila sa drugom,alii na blic.I nista mi posebnoo nijee biloo. A sto se ticee prve ljubavii, to je bio moj bivsi, sa kojim sam i izgubila nevinost.
Nazad na vrh Ići dole
griga

griga


Broj poruka : 27
Datum upisa : 07.03.2012
Godina : 26
Lokacija : Београд

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptyČet Mar 08, 2012 3:14 am

Мој први пољубац је био са 12 година. Нисам ни била нешто заљубљена у тог дечка, него смо се напалили и тако... Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 364988687
Није било ничега после између нас. Ја ни не придајем неки значај том првом пољупцу Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptyČet Mar 08, 2012 4:50 am

Kako ste dosli do toga da se napalite sa 12 godina? Upotrebicu onu frazu "Ja u tvim godinama..." koju inace ne volim ali sad moram, ja sa 12 godina nisam znala sta znaci napaliti se. Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 650269930 Ne osudjujem, samo sam zacunjena.
Nazad na vrh Ići dole
griga

griga


Broj poruka : 27
Datum upisa : 07.03.2012
Godina : 26
Lokacija : Београд

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptyČet Mar 08, 2012 4:52 am

Па што не бисмо могли да се напалимо? Нама су хормони жестоко радили у тим годинама Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 364988687.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptyPet Mar 09, 2012 3:18 pm

griga ::
Па што не бисмо могли да се напалимо? Нама су хормони жестоко радили у тим годинама Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 364988687.

Niste se napalili od normalnog druzenja. Da dete od 12 godina kaze da se "napalilo", nemam reci.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 8:55 am

pufnasta ::
griga ::
Па што не бисмо могли да се напалимо? Нама су хормони жестоко радили у тим годинама Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 364988687.

Niste se napalili od normalnog druzenja. Da dete od 12 godina kaze da se "napalilo", nemam reci.
Slazem se. Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptyNed Mar 18, 2012 8:43 am

Hmmm... prvi poljubac sa 15, bilo je tako gadnoooo... fuj :/ on je imao 17, i poljubac je bio u stilu - ves masina- toliko je i on znao Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 364988687
A prva ljubav Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 650269930
Moj sadasnji decko, sa kojim sam vec 4 godine i 5 meseci Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 364988687 sa njim sam sve prvo dozivela, kao i prvi PRAVI poljubac Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptyNed Mar 18, 2012 11:13 am

prvi poljubac sa trinest,i bilo mi je groznoooooooo,pre toga sam se sa nekim deckom ljubila samo usnama,kao bili smo u vezi,i onda kad sam se smuvala sa tim likom poljubili smo se sa jezikom,toliko mi je bilo gadno da sam pobegla od njega
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptyNed Mar 18, 2012 8:17 pm

Auuuuu, kada citam ovo osecam se kao neka baba ... Skoro sve ste se prvi put poljubile sa 15 god. a ja tek sa 22 ... Sto se tice prve ljubavi, to je definitivno moj sadasnji decko ... Bilo je par momaka koji su mi se svidjali ali nije bilo niceg . Dakle sa deckom sam dozivela prvo sve, poljubac, vezu ... Sve :-)
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptyNed Mar 18, 2012 11:44 pm

Ma ajde bre ne opterecuj se time Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 650269930
Ja sam se tad poljubila samo zato sto su svi, i veruj mi kajem se... lepse je kad tako nesto cuvas Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 650269930 volela bi da sam i ja Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 650269930
a sve prvo sam dozivela sa sadasnjim deckom, mojom srodnom dusom Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 2547892651
Nazad na vrh Ići dole
Mandragora

Mandragora


Broj poruka : 32
Datum upisa : 21.03.2012

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptySre Mar 21, 2012 3:44 am

Prvi poljubac sam imala sa 15 godina. Decko kog sam cesto vidjala po gradu mi se dugo svidjao, prisao mi je u diskoteci i nekako se sve brzo desilo... Samo se secam da sam do kuce iz diskoteke isla sa velikim osmehom na licu. Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 650269930 Prvu pravu ljubav dozivela sam sa deckom sa kojim sam bila vise od tri godine u vezi. Volela sam ga, verujem da je i on voleo mene, ali ipak mislim da nije dovoljno da bismo ostali zajedno. Raskinuli smo pre vise od pola godine i kada vratim film u prosle dane zelim da se secam samo lepog, jer smatram da je nasa veza takva i bila.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptySre Mar 21, 2012 3:47 am

pufnasta ::
griga ::
Па што не бисмо могли да се напалимо? Нама су хормони жестоко радили у тим годинама Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 364988687.

Niste se napalili od normalnog druzenja. Da dete od 12 godina kaze da se "napalilo", nemam reci.

a ti si od grige podobijala sve minuse. ahahaha evo ti plus za ovo. slazem se.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptySre Mar 21, 2012 4:47 am

Ma, Lus, ko god da lupa minuse neka to radi do mile volje, ja stojim iza toga da se ne slazem sa tim da su deca od 12 godina momci i devojke. Hvala za plus. Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptySre Mar 21, 2012 4:49 am

ja znam ko ti je lupio minus, zato ti i kazem. i ja sam ih podobijala. hahahhaha
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptySre Mar 21, 2012 4:52 am

Pa kad smaramo "omladinu". Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptyNed Mar 25, 2012 9:00 pm

prvi poljubac u 8 razredu, mislim da sam tada imala sveze napunjenih 14. taj me je prevario sa dve devojke, tako da ivana ti si dobro prosla Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 364988687
inace sam ceo zivot mislila kako cu da se onesvestim od sramote kada poljubim decka pa ga onda pogledam u oci. uuuuh sto me je bilo sramota kada sam pomisljala na to Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 650269930
a prva ljubav, je bila sa onim deckom koji me je prevario posle godinu i po. tada sam ga sutnula ali on i dalje posle skoro tri godine ne moze da se otkaci, bas mi je poslao poruku pre dva dana Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptyNed Mar 25, 2012 9:35 pm

Pufnasta- dala sam ti i ja plus ... Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptyNed Mar 25, 2012 10:19 pm

pufnasta i od mene si dobila plus
Nazad na vrh Ići dole
annyong

annyong


Broj poruka : 14
Datum upisa : 23.04.2012

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptyPon Apr 23, 2012 6:35 am

Prvi poljubac sa 14 godina, baš je bezveze bio, vidim nisam jedina Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 364988687
Htela čisto da "završim s tim" pošto se većina mojih drugarica već poljubila i mislila sam da ko zna šta propuštam i da to mora da se menja pod hitno Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 650269930 Znači nije bilo iz ljubavi..

Prva ljubav sa 16 godina, završila se ubrzo, propatila sam svoje, zaljubljivala se i patila još nekoliko puta, svaki put se ta nova ljubav činila pravom... Tu se slažem sa dragim nam Mikom Antićem Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 650269930

"Evo o prvoj ljubavi
jos samo nesto malo.

Nek ne zaboravi niko:
ona je cudno vecna.

Drugi put kad se zaljubis,
izbrisi onu od ranije.
Druga nek bude prva.
Nek bude kao nebo
sto se uskovitlalo
kad je u zoru palo
u ogledala recna.

Treci put kad se zaljubis,
izbrisi obe ranije.
Nek treca bude prva.

Nek peta bude prva.
Nek stota bude prva,
ako se posteno dise.

Kad ljubav brojis do jedan,
onda je ima najvise. "
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptyPon Apr 23, 2012 6:49 am

Mika to uvek lepo kaze. Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 650269930 Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 755705644
Nazad na vrh Ići dole
Oblacak

Oblacak


Broj poruka : 27
Datum upisa : 03.05.2012

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptyPet Maj 04, 2012 11:46 pm

Ja sam prvog decka imala kada sam krenula u srednju skolu. I sa njim mi se i desio prvi poljubac. Bila sam jako zaljubljena u njega. Veza je trajala malo jace od godinu i po, ali sa cestim svadjama i raskidima. Nije islo nikako. Jedan dan smo se uzasno privlacili, a drugog dana uzasno odbijali. I tako do samog kraja.
Jako me je povredio, uzasno sam se osecala. Raskinula sam kada sam saznala sta je sve radio, i sa kim me je sve varao, a to tako lepo skrivao. Ali opet, znala sam da cu prebroditi, i da ce mi jednog dana biti sve to jako smesno.
Ne mrzim ga, pored svega sto mi je uradio, on je ipak bio "moja prva decija ljubav" .
Shvatio je sta je radio, sta je izgubio. Samo sto sam ja krenula dalje, sada imam jako lepu, dugu vezu, decka koji je u svako doba dana i noci uz mene. Eto, to je zivot. Ja sam srecna, ispunjena osoba, a bivsi decko je i dalje sam, usamljen, i ne ispunjen.
I na kraju, svako ipak dobije ono sto zasluzuje Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptyNed Maj 13, 2012 12:45 am

prvi poljubac mi je bio onako..ustvari bljak sam se osecala tad Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 650269930
a prva ljubav sadasnji momak, to sam skapirala posle 2 godine,jer se tesko vezujem i tesko zavolim Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 20348227 Sad bi mi bilo totalno cudno da raskinem i budem sa nekim drugim, imam osecaj da bih uvek videla lik mog decka. mozda zato sto sam navikla ili sta vec.

poljubac je bio sa 15god .
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 EmptyČet Maj 24, 2012 2:10 am

Prvi poljubac u prvom srednje,grozno je bilo.
Prva ljubav bolje isto u srednjoj ali to je sve bilo kratko i prolazno.
Prva prava ljubav tek na prvoj godini fakulteta,e tad nisam znala gde mi je glava,bila sam luda za njim,bukvalno.Al i to se zavrsilo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Prvi poljubac i prva ljubav :)   Prvi poljubac i prva ljubav :) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Prvi poljubac i prva ljubav :)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Prva menstruacija nakon pilula
» Propustena prva pilula iz nove kutije
» Sta je po vama ljubav?
» Ljubav ili navika
» ljubav

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: