Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.

Ići dole 
+17
Amilie
StormZ
meda
Nina87
Bella
bevana
Malena
Iva
sister87
Yo**
inda
Lara
pahuljicaa
sharon
Ivana
sanja
Lus
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 EmptyNed Mar 11, 2012 8:05 pm

Yo,samo jedna stvar...imam 16 i jos nisam spavala ni sa jednim deckom Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 364988687 mozda sam se ja malo pogresno izrazila,ali me mrzi sada da objasnjavam...
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 EmptyPon Mar 12, 2012 1:06 am

izvini, pomesah te sa grigom, tj. njoj sam htela da napisem, al ne znam vise ni gde mi je taj post Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 634406980
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 EmptyPon Mar 12, 2012 8:54 am

ma nema veze Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 EmptySre Apr 11, 2012 9:03 pm

evo da napisem i ja nesto...ja sam u ovu vezu usla u fazonu znamo se dugo necu da taktiziram, da glumim ribu, icicu iskreno i posteno i zeznula sa najgore. kad god sam bila hladnokrvna ponasala se kao skot prema njima oni su trcali za mnom i dan danas trce. a ovaj me tako poremetio, prevario, varao sa ne znam nija kim a meni je prosipao price da nije u tom fazonu. da ponovim pre nego sto smo se smuvali znali smo se i muvali 4god. tako da sam bila kucka sad bi o mene jurio a ja ne bi bila ovako povredjena Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 1371890812 ali ne treba generalizovati hvala bogu svi smo razliciti
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 EmptySre Apr 11, 2012 9:59 pm

u zivotu nekad treba taktizirati, zavisi od sitacije. al jeb**s to kad moras i u ljubavi da taktiziras
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 EmptySre Apr 11, 2012 10:18 pm

je*iga, ja ne volim te taktike, ali muskarci to vole. njih to izludjuje i nacisto se izgube, pa je zeni lako da ih vrti oko prsta. ali ja to ne volim, uvek cu ti iskreno reci kako je jer bih volela da je neko takav prema meni... da, glupaca sam Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 20348227
Nazad na vrh Ići dole
lekaca




Broj poruka : 10
Datum upisa : 10.04.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 EmptySre Apr 11, 2012 10:41 pm

Zasto postoje taktike? Zasto je sve komplikovano a moze biti prosto?
Zato sto kad se zaljubimo svi smo mi pizde plasljive, i muski i zenski, te da ne budemo povredjeni, te da ne pogazimo ponos......a sve to nam kako god bilo obogacuje ove nase male zivote..............
Nazad na vrh Ići dole
pogachica

pogachica


Broj poruka : 2
Datum upisa : 01.03.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 EmptySre Apr 11, 2012 10:58 pm

ja isto ne volim taktiziranje....kako u zivotu, poslu, prijateljstvu tako i ljubavi nemam taktike...idem iskreno pa kako mi bude...Ja sam spremna sve da uradim za onog koga volim, mozda to i ne valja ali prosto svesno sebe dajem.Ne volim da menjam ljude, ali tako ni mene niko ne moze da promeni, stvari koje bi mi zasmetale kod momka bih se potrudila da prihvatim, ako moze super, ako ne jbg dovidjenja prijatno...takodje, kad su kljucne zivotne stvari u pitanju, ne moze niko da me promeni...kad su sitnice u pitanju, spremna sam na kompromis. Sebi zameram sto vise ne izlazim, jer trenutno mislim da je decko miran sto zna manje vise uvek gde sam, ili na poslu, ili kod kuce ili kod njega...pa tako cu poceti da radim na tome da ne budem bas uvek dostupna svom momku...ne sme da se prekine ta strast,poneka slatka sumnje gde je i sta je...i to pogotovu u periodu zabavljanja...jer ako se sad ucaurimo, sta ce onda tek biti u braku...odlutah ja malo sa teme Rolling Eyes

a i da dodam, kucka nisam bila niti to umem...citala sam knjigu i sustina je da treba voleti prvo sebe, organizovati sebi zivot a on ako se uklopi u njega super, ako ne nikom nista...to je poenta cele knjige...sto se negde i slazem sa tim!

EDIT BY PUFNASTA: Zabranjeno je pisanje vise komentara u nizu, umesto toga koristite opciju EDIT!
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 EmptySre Apr 11, 2012 11:12 pm

ma ne mozes njima ugoditi, ovaj moj bivsi je govorio kako hoce da nadje neku koja ce da bude fina da sedi kuci,eventualno nekada sa drugaricama na kafu...kao oni frajeri se loze na to. i da mu je smetalo sto sam ja izlazila(a nisam izlazila mnogo) sto kao nisam cesto u kuci nego svaki put kada me pita gde sam ja negde zjakam...kao on je tada skapirao da ja nisam za vezu nego kombinaciju...sta god.
koja knjiga?
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 EmptyČet Apr 12, 2012 4:53 am

e mrvice takav ti ne treba,joj kada se setim mene sa 13-14...ako decko krene da mi popuje sto sam stalno sa drugaricama ili tako nesto,odmah raskid Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 364988687 mada nisam ni sada nista bolja,nego mi je verovatno decko normalan Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 EmptyČet Apr 12, 2012 6:13 am

inda, zar nisi raskinula sa dečkom?
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 EmptyČet Apr 12, 2012 6:22 am

ma znam a sto je najgore uopste toliko ne izlazim. a on je mene varao svo vreme...i sada mi prosipa pricu da njemu ne bi smetalo da sa i ja njega varala...bolest
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 EmptyČet Apr 12, 2012 11:34 am

pomirili se...nismo izdrzali ni 7 dana,pisala sam na uopstenoj... Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 EmptyČet Apr 12, 2012 8:02 pm

kasnije sam tek pročitala, izvini Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 650269930 ma samo se vi volite Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 2547892651
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.
Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti
» Greske koje unistavaju kosu
» Najčešće greške slobodnih devojaka
» Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi?
» Šta je mentruacija, zašto može biti neredovna, bolna itd.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: