Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.

Ići dole 
+17
Amilie
StormZ
meda
Nina87
Bella
bevana
Malena
Iva
sister87
Yo**
inda
Lara
pahuljicaa
sharon
Ivana
sanja
Lus
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptySre Mar 07, 2012 10:39 pm

inda ::
sada ste me pogresno shvatile...ja sam uvek ostavljala momke i ni sa jednim se nikad nisam pomirila,to je neko moje pravilo i uvek cu ga se pridrzavati...a sto se tice ove moje prevare-ja sam htela da ga ostavim tada,zato sam to i uradila...i ja mislim da je normalno da se ne vezujem sa 16god,ali me svi kritikuju zbog toga...a da je on mene prevario ,pa ne bih vise progovorila sa njim ( mada mi je tada rekao: ja znam da bi ti mene ostavila odmah da sam ja tako nesto uradio ...)...

Ma niko ti ne prigovara, ja sam se u tvojim godinama tek prvi put poljubila, uopste me nisu interesovali momci, vise sam bila zainteresovana za izlaske i drustvo. Imala sam i ja tad neke momke, ali sve nesto neobavezno. Prvu ozbiljnu vezu imam od pre dve godine. I drago mi je zbog toga, to su mi bile najlepse godine Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 650269930 Meni je iskreno lepse da devojka u tim godinama, ako vec ima neku vezu, to bude primereno godinama, neke setnjice, sedenje u kaficu, drzanje za ruke, a ne da vec tako rano stupaju u odnose i moraju da brinu o kontracepciji i mogucoj trudnoci - to su brige starijih devojaka...
Samo, slazem se sa Pahuljicom, da ne treba da dopustis sebi da varas decka, ako ne zbog njega, onda zbog sebe, zbog svoje reputacije. Mlada si jos, to nije primereno ni starijim devojkama, a kamoli mladjim...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptySre Mar 07, 2012 10:56 pm

Inda,ti sa 16 godina i treba da tako razimsljas.Kakvo vezivanje, vernost do groba i gluposti.Ja sam bila mala glupacica, koja je od 15-16 godine videla samo svog momka i ni prst pred nosom.Dok su se moje drugarice provodile i izlazile, ja sam se drzala za njega kao da je centar sveta.Bolje sad da se provodis i uzivas, nego kad dodju godine za vezivanje.Sto se reputacije tice, naravno da ne treba da legnes sa pola grada (a koliko vidim ni nisi od takvih), a za ostalo treba uvce da te boli.Uvek ce da se nadje neka primedba i nesto da smeta ljudima.Zivi svoj zivot tako da uvek mozes sebe da pogledaas u oci, za ostale nemoj da brines.
I za tu prevaru, pa sta?Mi ne mozemo da znamo u kakvom si ti odnosu sa momkom tad bila, pa ne mozemo ni da sudimo.Njemu da nije dobro pored tebe, ne bi bio sa tobom.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyČet Mar 08, 2012 1:25 am

Inda,jeste ok da se ne vezujes,da izlazis,druzis se i uzivas,ali nije ok da varas!Kad pre?Nema to veze da li si planirala da ga ostavis ili ne,ni to kakva je ta veza i on-radi se o tome da je varanje nedostatak u karakteru.Varanje bilo koje vrste.Ja to tako dozivljavam.
A sa ostalim se skroz slazem sa Ivom,neke postove kad citam (vezane za Vodolijicu) kao da sam ja napisala...
Sto se tice kombinacija-muskarci su tu da pokusavaju da se 'omrse',a na devojkama je da naprave pravi izbor u skladu sa svojim moralnim nacelima.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyČet Mar 08, 2012 2:02 am

Ivana ::
Inda,jeste ok da se ne vezujes,da izlazis,druzis se i uzivas,ali nije ok da varas!Kad pre?Nema to veze da li si planirala da ga ostavis ili ne,ni to kakva je ta veza i on-radi se o tome da je varanje nedostatak u karakteru.Varanje bilo koje vrste.Ja to tako dozivljavam.
A sa ostalim se skroz slazem sa Ivom,neke postove kad citam (vezane za Vodolijicu) kao da sam ja napisala...
Sto se tice kombinacija-muskarci su tu da pokusavaju da se 'omrse',a na devojkama je da naprave pravi izbor u skladu sa svojim moralnim nacelima.

Laughing Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyČet Mar 08, 2012 6:58 am

dobro je da me bar neko razume,hvala ivo sto me bar ti ne napadas Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyČet Mar 08, 2012 7:02 am

Ma necu da te napadam.Mislim da ni ostale devojke to ne zele.Samo malo ostrije dobronamerno savetuju.
Nego ja to iz licnog iskustva.Mnogo je glupo sto sam deset godina bila sa nekim i na kraju smo raskinuli, jer on nije hteo da se odvoji od mame, cak ni u drugu kucu, a kamo li u drugi grad.I jos gomila tako nekih stvari zbog kojih sam ukapirala da nismo jedno za drugo.Zato i kazem da se ne vezujes, jos si mlada.To je i meni moja mama pricala, ali nije imao ko da slusa.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyČet Mar 08, 2012 7:09 am

I za to ogovaranje...Nazalost, opet iz licnog iskustva.Malo mesto, svi imaju misljenje o svemu.
Kad se moj brat smuvao sa devojkom, drugarice su joj rekla kako mu je sestra uzasno uobrazena.Ja pri tom te
njene drugarice ne znam.A njima ni na kraj pameti nija palo da sam mozda stidljiva sa ljudima koje ne poznajem.
Pa mamin knjigovodja, tj. devojke koje kod njega rade...Ostala sam da menjam mamu u radnji, ona otisla do njih da nesto zavrsi.I kad su cule da ja radim zapanjeno su je upitale: Pa ona radi?! A ja radim od srednje skole kad god zatreba.
A najbolje mi je bilo kad sam se ugojila.Tad su pricali da sam trudna.Pa posle toga da ja drzim neke skupe dijete.I silne neke gluposti.
Prema tome sve carsijske price obesi macku o rep.I jednostavno nemoj da ih cujes.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyČet Mar 08, 2012 7:53 am

Iva ::
jer on nije hteo da se odvoji od mame, cak ni u drugu kucu, a kamo li u drugi grad.

mislim da prica o mami zasluzuje posebnu temu i da mozda treba da otvorite Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyČet Mar 08, 2012 9:08 am

e ja varanje osudjujem i smatram da nijedna devojka ne treba da padne tako nisko.
taman posla da cu ja da nekoga vredjam il tsko nesto. to je moj stav.

i isto kao ZVONCI ne bih mogla da budem vise u vezi jer ne bih to mogla da oprostim sebi.
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyČet Mar 08, 2012 9:43 am

Lusesita ::
e ja varanje osudjujem i smatram da nijedna devojka ne treba da padne tako nisko.
taman posla da cu ja da nekoga vredjam il tsko nesto. to je moj stav.

i isto kao ZVONCI ne bih mogla da budem vise u vezi jer ne bih to mogla da oprostim sebi.
Slazem se i uvijek sam govorila da ne bih varala nikad prvenstveno zbog sebe pa onda zbog osobe sa kojom sam!Ako nekome nije dobro i nije srecan u vezi u kojoj je,neka raskine pa svako svojim putem!
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyČet Mar 08, 2012 9:41 pm

sto se tice tih prica,za to me bas briga Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 364988687 posto sam prosle godine odbila dva decka za neko kratko vreme,tj. nisam htela da izadjem sa njima,jedan je poceo svima da prica da sam ja ko zna kakva jer mi ni jedan decko ne odgovara i sve odbijam i svasta je jos izmisljao...meni to i nije toliko smetalo,ali su se neki moji drugovi ipak malo popricali sa njim...
zvonci,ja sam tada bila 5-6meseci u vezi...
razumem da neke od vas varanje osudjuju,ali mi nije jasno zasto ne biste mogle da oprostite sebi ? pa bile ste u drugoj drzavi,u vasoj niko i ne zna za to...
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyČet Mar 08, 2012 10:01 pm

Da ne znw niko osim MENE. a to mi je najvaznije.
a je l' tvoj decko zna? i kako si ga prevarila?
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyČet Mar 08, 2012 10:16 pm

nadovezujem se na temu. citala sam Zasto muskarci vole kucke i delimicno sam to znala i pre citanja. ali ovo postaje zanimljivo s varanjem...juhuuuu
vruca tema, vruca tema. citam s uzivanenjem lol!
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyČet Mar 08, 2012 10:40 pm

meda ::
nadovezujem se na temu. citala sam Zasto muskarci vole kucke i delimicno sam to znala i pre citanja. ali ovo postaje zanimljivo s varanjem...juhuuuu
vruca tema, vruca tema. citam s uzivanenjem lol!

E ti si blesava. Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 425539214 Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 312503953
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyČet Mar 08, 2012 10:58 pm

Nina87 ::
Lusesita ::
e ja varanje osudjujem i smatram da nijedna devojka ne treba da padne tako nisko.
taman posla da cu ja da nekoga vredjam il tsko nesto. to je moj stav.

i isto kao ZVONCI ne bih mogla da budem vise u vezi jer ne bih to mogla da oprostim sebi.
Slazem se i uvijek sam govorila da ne bih varala nikad prvenstveno zbog sebe pa onda zbog osobe sa kojom sam!Ako nekome nije dobro i nije srecan u vezi u kojoj je,neka raskine pa svako svojim putem!

Potpisujem i Ninin i Lusesitin post Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 650269930
Sto ne zelis sebi, ne radi drugome.
Nazad na vrh Ići dole
Malena

Malena


Broj poruka : 13
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 34

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyPet Mar 09, 2012 7:11 am

Isto ne bih sebi oprostila kada bi prevarila nekog ko to ne zasluzuje.. grizla bi me savest.. ali hvala Bogu da bih prevarila onog ko to zasluzuje.. i naravno posle ne bih ni bila sa njim.. a ako se neko sluzi time, da vraca milo za drago.. ja se drzim toga.. cemu ja da vracam, sve to zivot vrati sam.. Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 650269930

Nevezano za temu... aaaaaaaaaaaa ja neverujem koliko ima smajlijaaaaaaa Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 3761817831
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyPet Mar 09, 2012 8:04 am

Nisam procitala sad jos uvek zadnje 2 strane...ali moram da odgovorim dok mi misao ne ode. Ovako .. ti bi da varas i da on CUTI, a ako on prevari - pa ostavila bi ga odmah. Tipican primer za recenicu NE RADI DRUGIMA ONO STO NE ZELIS DA TEBI NEKO RADI. Drugo, sa nekih 15 godina si pocela sa njim. A bivse si uvek ti ostavljala... izvini, ali moram da pitam - pa koliko si ih imala?
I u pravu si, sa 16 ne treba da se vezujes. Ali ne treba ni da varas momka sa kojim si. Ako si htela jos NA LETO da raskines, zasto si jos uvek sa njim? Samo ga zavlacis. Kazes da ti ne znaci mnogo...pa ostavi ga onda. Moje misljenje je da on uz tebe mnogo toga gubi. Izvini, ali to je moje misljenje. Ja ne osudjujem prevaru za odredjene godine i odredjene veze. Ali kad si ti spremna sa 15 godina da prevaris momka, onda je zalosno sta ces kasnije raditi. I samo znaj da se sve vraca, i da se sve placa.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyPet Mar 09, 2012 8:13 am

Sad sam iscitala i ove 2 strane...pa dobro, neki se sa mnom slazu, neki ne...zavisi kako ko vidi prevaru. :)slazem se ja da ne treba da se vezuje u tim godinama...ali to joj ne daje za pravo da vara...pre vise od pola godine je htela da ga ostavi, ali ga je umesto toga prevarila...i jos uvek je sa njim...cemu to ako je htela da raskine? i prvo kaze da ona misli da on zna da ga ona voli i da joj nijedna noc sa drugim nista nije znacila...a onda kaze da se ona tesko vezuje, i da joj on malo znaci. Cudno, cudno. Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 650269930
Neka svako od svog zivota radi sta hoce.
Ja isto ne bih mogla sebi da oprostim da prevarim decka...prvo jer - kakav god da je decko sa kojim sam, to nije 'resenje'. A drugo i najbitnije jer bih samoj sebi bila jadna zbog toga. Eto, to je moje misljenje. Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 650269930

Ima bas mnogo smajlija, juhu. Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyPet Mar 09, 2012 8:26 am

Lele dete iz tebe seva Crnogorka.Ne kazem u losem konteksu, nego vidi se da si tradicionalno vaspitana i ne libis se da bez pardona saspes u lice sve sto imas.Indu ne napadam jer znam kako to izgleda kad si pred raskidom, pojavi se neko novi, i posle ipak izgladis situcaiju sa momkom.Na moru je jos veci izazov ostati ciste glave.I devojke, dajte da prestanemo makar ovde da se osudjujemo i glodjemo.Ne mozemo da imamo sve iste principe i ista verovanja.Ali bbi sve trebalo da imamo razumevanja jedna za drugu.Dovoljno je sto nas svaki dan neko sputava i prosudjuje nase postupke:od porodice pa na dalje.Ovde makar ne bi trebalo da jedna drugoj to radimo.Zato vas mollim da odmerite to sto kuckate.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyPet Mar 09, 2012 8:57 am

lus,to je bilo samo nekoliko poljubaca i nista vise...sazano je od mene..
pahuljice njemu da nije lepo sa mnom-on ne bio sa mnom...ja razumem da nas dve ne razmisljamo isto,ali nije u redu da me toliko napadas...pa nisam ja ubila coveka,nego prevarila decka...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyPet Mar 09, 2012 9:05 am

Inda,niko te ne napada,tj.ja ne,ali cudno mi je da vec u tim godinama radite to.varate.nije ovo nista licno,pricam o danasnjim devojcicama.ja sam sa 17 sanjala princa na belom konju i vecnu ljubav i patila kad bih bila povredjena.nisam bila sposobna za tako nesto,jer sam bila dete.mozda sam ja zatucano tad razmisljala,ne znam...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyPet Mar 09, 2012 9:17 am

ja nikad nisam mastala o princu na belom konju i uvek mi je bilo cudno kako je moja baka sa dedom od svoje 15e godine...nije bio ugovoren brak,sami su se upoznali u skoli...mozda ja na mene uticala dosta prica jedne moje drugarice koja je 4 godine starija i ona je tako patila od svoje petnaeste ...posto nam se roditelji druze,znamo se od rodjenja pa smo bas bliske...i onda sam ja sa 11-12 god odlucila da ni jedan decko nece biti vredan mojih suza...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyPet Mar 09, 2012 9:21 am

meni su te patnje bile slatke,nevine! Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyPet Mar 09, 2012 9:25 am

а иванин пост није био о везивању, ту смо се сви сложили да не треба да се вежеш. него о варању у тим младим годинама. мислим да си донела погрешан закључак о другаричиној `патњи`. то су две различите ствари, а поготово када се уради дечку који то (можда) није заслужио.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 EmptyPet Mar 09, 2012 9:36 am

on to nije zasluzio,ali ja ne znam zasto mene ne grize savest ni malo...mozda sam kako moja mama kaze -bez savesti rodjena...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.
Nazad na vrh 
Strana 3 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» loša iskustva sa vezama
» Greske koje unistavaju kosu
» Najčešće greške slobodnih devojaka
» Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi?
» Šta je mentruacija, zašto može biti neredovna, bolna itd.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: