Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.

Ići dole 
+17
Amilie
StormZ
meda
Nina87
Bella
bevana
Malena
Iva
sister87
Yo**
inda
Lara
pahuljicaa
sharon
Ivana
sanja
Lus
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptyPet Mar 09, 2012 9:37 am

уосталом, сада и није битно. кад ти је он опростио, и кад сте наставили даље, ради на томе и памет у главу. Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptyPet Mar 09, 2012 10:54 am

Iva ::
Lele dete iz tebe seva Crnogorka.Ne kazem u losem konteksu, nego vidi se da si tradicionalno vaspitana i ne libis se da bez pardona saspes u lice sve sto imas.Indu ne napadam jer znam kako to izgleda kad si pred raskidom, pojavi se neko novi, i posle ipak izgladis situcaiju sa momkom.Na moru je jos veci izazov ostati ciste glave.I devojke, dajte da prestanemo makar ovde da se osudjujemo i glodjemo.Ne mozemo da imamo sve iste principe i ista verovanja.Ali bbi sve trebalo da imamo razumevanja jedna za drugu.Dovoljno je sto nas svaki dan neko sputava i prosudjuje nase postupke:od porodice pa na dalje.Ovde makar ne bi trebalo da jedna drugoj to radimo.Zato vas mollim da odmerite to sto kuckate.

Tako je Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 3980218871


Poslednji izmenio lara dana Pet Mar 09, 2012 11:15 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptyPet Mar 09, 2012 11:14 am

lara ::
Iva ::
Lele dete iz tebe seva Crnogorka.Ne kazem u losem konteksu, nego vidi se da si tradicionalno vaspitana i ne libis se da bez pardona saspes u lice sve sto imas.Indu ne napadam jer znam kako to izgleda kad si pred raskidom, pojavi se neko novi, i posle ipak izgladis situcaiju sa momkom.Na moru je jos veci izazov ostati ciste glave.I devojke, dajte da prestanemo makar ovde da se osudjujemo i glodjemo.Ne mozemo da imamo sve iste principe i ista verovanja.Ali bbi sve trebalo da imamo razumevanja jedna za drugu.Dovoljno je sto nas svaki dan neko sputava i prosudjuje nase postupke:od porodice pa na dalje.Ovde makar ne bi trebalo da jedna drugoj to radimo.Zato vas mollim da odmerite to sto kuckate.

Tako je Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 3980218871

+1
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptyPet Mar 09, 2012 1:33 pm

sve je to zivot, pustite indu neka zivi. mozda je takva licnost, ne smeta joj sex u 14 godina, mozda jeste dosta zrelija od svih nas u tim godinama.
a tebi inda mogu samo da porucim da se dobro pazis! i prvo se edukuj o svemu i svacemu jer toliko toga ima. obavezno pilule i kondome jer ako navuces neku bolest zazalices sigurno. a i imas vremena za sex koliko hoces, nigde ne zuri. nemoj da bude odluci na brzinu, kaj se natenane... Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 650269930
ne postaje se zena preko noci, jos si mlada, uzivaj u tim godinama, nedostajace ti. jednom imas 14...
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptyPet Mar 09, 2012 1:47 pm

Grozno je biti kucka,nekada se stidelo da neko bude to,a sada je to titula kojom se mnoge devojke ponose kao jedna koja je upravo sebe nazvala kuckom.Muskarci vole "Kucke" da bi dosli do lakog sexualnog zadovoljstva,jer kucka nista drugo nema da ponudi sem da je dobra u krevetu,kao i ti muskarci+pare i da je provozaju kolima.To sto ste bile igre neke muske igre,ne treba da se svetite na ostalim muskarcima jer je to vasa krivica a ne nasa(do duse taj lik sa kome ste bile je realno kreten i trebali ste to sami da svatite).To sto muskarci ne znaju da cekaju(bar neki ne)ne znaci da treba da mu date sebe odma,kako bi pokazale da ste lepi,sexipilni i da ste kucka ako ga posle ostavite,ispali ste kurva a ne kucka.


Sa svima lepo,sa nikime iskreno,ma koliko god voleli nekog,nema potrebe da se predate celim bicem njemu/njoj,jer ce tada iskoristiti svaku mogucu kap svega iz vas(dobrote,ljubaznosti,razumevanja) a onda ce otici kod druge.

Mozda sam malo skrenuo sa teme,ali ne zelim nikod da uvredim.Samo mi je jadno kad vidim da devojka sebe nazove kuckom bilo kad i bilo gde.

Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptyPet Mar 09, 2012 2:19 pm

bilo nekad.. a oduvek je bilo da muskarci izaberu kucku umesto fine devojke, pa onda i ove fine postanu kucke. i bogami, nije to nasa krivica! sto ste vi morali da budete kreteni i da se igrate nama??? sta je sad, ne valja kad se zene igraju vama??? onda nisu kucke, nego kurve? kucka samo vise razmislja glavom, da ne bude opet guska i da se vodi samo osecanjima pa da bude iskoriscena. sami ste krivi za to, da nas niste povredjivali nego cuvali i stitili, zene bi i dalje bile fine i ne bi imale potrebu da se same brane...
Nazad na vrh Ići dole
Malena

Malena


Broj poruka : 13
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 34

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptyPet Mar 09, 2012 3:01 pm

Pocela sam da citam knjigu zasto muskarci vole kucke.. kucka je devojka koja ima stav, drzi do sebe i nedozvoljava da je muskarac gazi.. ne kurva kako si je ti nazvao.. postoji razlika izmedju ta dva naziva..

svako neka radi onako kako misli da treba.. aj sad svi medjusobno da se pokoljemo.. jer ne razmisljamo isto..
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptyPet Mar 09, 2012 8:08 pm

Malena ::
Pocela sam da citam knjigu zasto muskarci vole kucke.. kucka je devojka koja ima stav, drzi do sebe i nedozvoljava da je muskarac gazi.. ne kurva kako si je ti nazvao.. postoji razlika izmedju ta dva naziva..

svako neka radi onako kako misli da treba.. aj sad svi medjusobno da se pokoljemo.. jer ne razmisljamo isto..

Pa to sam ja u početku i rekla. Ceo život živim tako, a pre 3 meseca sam pročitala i knjigu - samo sam potvrdila sebi da nisam guska Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptyPet Mar 09, 2012 9:27 pm

ja када нешто не ваља не могу да се правим луда и подржавам. свака моја порука било којој девојци је била сасвим нормална. да их случајно не скупи до 20 шесторицу или седморицу. Него пошто је већ почела да буде обазрива. и да иде на прегледе пошто вероватно ниједна није отишла,јер је срамота у четрнаестој.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptyPet Mar 09, 2012 11:39 pm

Boze sacuvaj,ne svadjam se ako imamo razlicito misljenje,to samo kucke rade Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 124630516
Naravno @Yo** Krivi ceo muski rod za to sto se neko obukao kao kurva i sto je bio izigran.Naravno u vasim ocima smo uvek kreteni i idiJoti i to sa veliko J.
A ako pogledamo par godina u nazad zivota dog decka,vidis da bi on za svoju devojku prvu sve uradio.A onda ga ta ista izjebe samo tako pa od njega napravi,ono sto je on od tebe,kucku.I to ide tako u krug,beskrajan krug koji se pretvara u sadiste i feministkinje na kraju.

Lusesita,tvoje objasnjenje ovde je najrealniji dokaz svega sto se desava i svega sto su kucke i sto se ponosno nazivaju tako.

PS:Kucka je zenka od kera. Ako ocemo najrealnije xD
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptyPet Mar 09, 2012 11:54 pm

Lusesita ::
ja када нешто не ваља не могу да се правим луда и подржавам. свака моја порука било којој девојци је била сасвим нормална. да их случајно не скупи до 20 шесторицу или седморицу. Него пошто је већ почела да буде обазрива. и да иде на прегледе пошто вероватно ниједна није отишла,јер је срамота у четрнаестој.
isto.
i je l'to znaci da treba da se suzdrzim od svog misljenja ako se ono ne slaze sa misljenjem devojke koja je postavila temu ili napisala nesto protiv cega sam?
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptySub Mar 10, 2012 12:13 am

Svako ima pravo da kaze sta hoce,to sto je neko kucka ovde ne oduzima nam pravo da pricamo i zinesemo svoje misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptySub Mar 10, 2012 12:25 am

ok, treba biti iskren,ali ipak treba i birati reci!
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptySub Mar 10, 2012 12:26 am

СтормЗ немој да те модератор избрише! Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptySub Mar 10, 2012 12:27 am

Iskren sam samo.Ako je cena moje iskrenosti da me izbrisete sa foruma ok.Draze mi je da kazem nekome sta mislim nego da ga lazem.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptySub Mar 10, 2012 12:53 am

Storm mislim da si malo pogresno ukapirao termin.Ovo "kucka" se odnosi na zenu kakva je opisana u knjizi "Zasto muskarci vole kucke".I nema veze sa sadizmom, maltretiranjem suprotnog pola ili icim slicnim tome.U knjizi se opisuje zena koja je suprotna prototipu Marte Stjuart.Ona svom novom momku nece na drugom sastanku u providnoj spavacici servirati veceru od 4 jela, nece momka sa kim se sinoc upoznala da zivka sto puta u toku dana, nece tom istom momku vec na petom sastanku da pokazuje slike kuce koju zeli i vencanice o kojoj masta.Ali ce zato dozvoliti da se njih dvoje upoznaju polako i kroz normalnu i ravnopravnu komunikaciju.Nece zrtvovati sve prijatelje koje ima da bi bila sa dragim pet minuta dnevno.Ona postuje tudje obaveze i vreme, ali isto tako ocekuje da i taj neko postuje nju.Ovo su samo neki primeri iz knjige.
Ne vidim tu nista lose.A mozda tebi ovi primeri deluju banalno i izmisljeno, ali veruj da nije tako.Mnoge zene/devojke bi zgazile sebe da bi se prilagodile tom nekom i ostale sa njim.Za njih je ova knjiga i pisana.Da im kaze, posto ocigledno ne znaju, da su dobre takve kakve jesu i da ce naici neko ko ce to umeti da ceni i voli.
I sta je lose tu?


Poslednji izmenio Iva dana Sub Mar 10, 2012 1:05 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptySub Mar 10, 2012 12:56 am

P.S. Poruke sa prozivanjem sam izbrisala ja.Mislim da je svima jasno zasto.Ne zelimo da se ovaj forum u nesto ruzno pretvori.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptySub Mar 10, 2012 1:22 am

Nisam citao knjigu,dao sam samo onako opste mislenje moje. Bez ljutnje Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 650269930 Izbrisi sve poruke sa prozivanjem,da se ne pretvori forum u neki kupleraj.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptySub Mar 10, 2012 1:33 am

StormZ ::
Nisam citao knjigu,dao sam samo onako opste mislenje moje. Bez ljutnje Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 650269930 Izbrisi sve poruke sa prozivanjem,da se ne pretvori forum u neki kupleraj.
Brisem samo one za koje znam da ce da dovedu do treceg svetskog rata (ovde bi dobro dosao neki smajli sa atomskom bombom).Pretpostavila sam da nisi citao knjigu zato sam i napisala onaj post.Ni meni se ne svidja te rec kao rec, ali ono sto predstavlja u ovom kontekstu je nesto sto nase devojke (sa Balkana) tek treba da nauce, ili bar vecina njih.Jako malo cene i postuju sebe, a posledice toga su katastrofalne.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptySub Mar 10, 2012 1:45 am

Iva,po mom misljenju devojke ne treba da dopuste da gaze po njima ali isto tako da ne gaze po drugima.
Drzi do sebe sta si rekla,ali isto tako postuj ako neko drugi nesto kaze,bez obzira da li ti se svidelo ili ne.
Kad naucis da postujes sebe kao osobu,onda niko nece moci da te povredi.Jer prvo Sebe stavi na prvo mesto,onda sve ostalo.
Onda nisi kucka,nego si dama. Ako se slazemo sa ovime.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptySub Mar 10, 2012 1:49 am

Slazemo se.Manje vise smo isto rekli, samo drugim recima.Ali nase cure to ne umeju.Milion sam prmera videla oko sebe takvih.Zato i treba da im se to docara na malo ostriji nacin i sa takvim izrazom kao sto je "kucka".
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptySub Mar 10, 2012 1:54 am

Lepa rec gvozdenim vratime je*e kevu.Ako je osoba razumna,razumece na lep nacin i uzece to za pamet.Ako ne,ko se opece na vruce mleko,sledeci put duva i u jogurt.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptySub Mar 10, 2012 1:58 am

StormZ ::
Lepa rec gvozdenim vratime je*e kevu.Ako je osoba razumna,razumece na lep nacin i uzece to za pamet.Ako ne,ko se opece na vruce mleko,sledeci put duva i u jogurt.

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 312503953
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptySub Mar 10, 2012 3:23 am

StormZ ::
Iva,po mom misljenju devojke ne treba da dopuste da gaze po njima ali isto tako da ne gaze po drugima.
Drzi do sebe sta si rekla,ali isto tako postuj ako neko drugi nesto kaze,bez obzira da li ti se svidelo ili ne.
Kad naucis da postujes sebe kao osobu,onda niko nece moci da te povredi.Jer prvo Sebe stavi na prvo mesto,onda sve ostalo.
Onda nisi kucka,nego si dama. Ako se slazemo sa ovime.

ovo boldovano mi se bas svidja i sa time se slazem.a sto se tice tog stavljanja sebe na prvo mesto,ok,ali ja ne bih preterivala u tome.a to da niko ne moze da me povredi-to mi se ne svidja!sta to znaci?meni su emocije jako bitne i naravno da necu dozvoliti da otupim,pa da niko ne moze da me povredi.
e sad,meni je uvek bilo bitno KO prica (ili me kritikuje).znaci,ne moze da me povredi bilo ko.
ako sam pogresno razumela tvoju konstataciju, ispravi me!

i ne dobih ja odgovor na svoje pitanje-je l' na ovom forumu zabranjeno iznosenje svog misljenja?i sta znaci osudjivanje?
Nazad na vrh Ići dole
Malena

Malena


Broj poruka : 13
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 34

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 EmptySub Mar 10, 2012 3:24 am

Kako god da okrenes.. muskarac ce uvek naci zamerku.. svi hoce fine devojke..a sa strane traze nesto drugo, jer ih monotonija ubija.. isto ko sto ni mi devojke necemo papucara za decka.. bar mislim tako..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» loša iskustva sa vezama
» Greske koje unistavaju kosu
» Najčešće greške slobodnih devojaka
» Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi?
» Šta je mentruacija, zašto može biti neredovna, bolna itd.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: