Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.

Ići dole 
+17
Amilie
StormZ
meda
Nina87
Bella
bevana
Malena
Iva
sister87
Yo**
inda
Lara
pahuljicaa
sharon
Ivana
sanja
Lus
21 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptyPon Mar 05, 2012 10:15 am

Lu Salome ::
Upravo. Ne znam, meni ti delujes kao romanticna, nostalgicna, kao da si mnogo povredjena u ljubavi, mada cini mi se da negde procitah da imas decka, i kao da stalno razmisljas o zivotu,ali ne u fazonu bukvaliste, nego vise sa glavom u oblacima, neki pesnik i tako Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 364988687

E, fino si me shvatila. Jesam bila povredjena, svi smo valjda. Imam i decka.
A ovo sve bas jeste kao sto si napisala. Stalno razmisljam. I onda kad previse razmisljam, i analiziram, i zamisljam, i jos sam pocela da razmisljam kao Balasevic u svojim pesmama, e onda me to sve baci u "bezdan". Ali inace sam optimista i borim se i verujem. E sad stvarno idem da ucim, pisacu sutra, ova tema je pocela da se siriii.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptyPon Mar 05, 2012 10:16 am

Lusesita ::
joooj kakve crne druvarice. pa to su meni dve sasvim razlicite stvari.
ajde vi vodite ljubav sa drugaricom. Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 1071211947

e,mozda bas zato decka tako dozivljavam,jer sam ipak sa njim najintimnija.u svakom smislu.nekako mi je taj odnos najkompletniji.bliska sam i sa mamom,ali je decko taj kojem se otvaram do kraja,bez straha,stida...
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptyPon Mar 05, 2012 10:19 am

pa naravno. samo mi je glupo poredjenje te dve osobe. u redu da poredis ex i aktuelnog. ali drugaricu i decka/ nebo i zemlja.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptyPon Mar 05, 2012 10:21 am

ja za sada nisam povredjena. eto mozda sam za sada srecnica.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptyPon Mar 05, 2012 10:45 am

Prethodnog sam ja gazila, kad je on pokusao mene nije se dobro zavrsilo.
A sa ovim sad sam sva svoja pravila prekrsila.U 28. sam se zaljubila ko siparica i tako sam se i ponasala.Sve ono sto sam ceo zivot pricala da nikad necu i da ne treba tako, sve sam pogazila (ponos vise puta, sto je za skorpiju nezamislivo).I nije mi zao.Sta god ispadne od nas u buducnosti, nece mi biti zao.Jer ta osecanja koja sam ja dozivela se ne dozivljavaju svaki dan.I vec sam mislila da pisci i pesnici lazu i izmisljaju tu ljubav i fantazije.A onda grom iz vedra neba, i sva pravila padnu u vodu.
Posle tri godine vec smo na nekoj istoj talasnoj duzini, ali je trebalo mnogo popustanja i strpljenja sa moje strane, verovatno i sa njegove.A najvise mi je trebalo da ukapiram sta to kod njega "pali" i na sta je slab, sta moze, a sta ne moze, kako da se postavis kako treba... Sad smo vec tu negde, ali nije od starta bilo tako.
Nazad na vrh Ići dole
Malena

Malena


Broj poruka : 13
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 33

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptyPon Mar 05, 2012 3:02 pm

Aaaaa definitivno moja tema.. bila sam u toj situaciji i mogu reci da sam i dalje Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 650269930 naime decko sa kojim sam bila mi je jasno rekao da voli prgava i mala zlocasta stvorenja.. a da sam ja sva mala slatka, mica, maza.. planiram da kupim pomenutu knjigu Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 650269930 ali dok je ne uzmem zanima me.. na sta je konkretno mislio jer bi to trebala da otkrijem sama Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 650269930 pa pitam za pomoc Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptyPon Mar 05, 2012 9:17 pm

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 650269930
Ne znam šta da ti kažem, ali možda je mislio na sledeće: ako npr. ima ideju gde i kad da se izlazi a ti samo kažeš važi, odnosno nikad ne kažeš da nećeš jer imaš drugu ideju, ili drugačiji dogovor, ili otkažeš sve da budeš sa njim. Možda je na to mislio - da se suprotstaviš kada misliš drugačije i da te ne bude strah njegove reakcije (znači kažeš mu ja ne mogu, a on ako se prenemaže durli isl, ti kažeš videćemo se ili čućemo se kad svoje završim).
Ja sam se uvek tako pstavljala, veruj mi, nijedan se nije naljutio, baš suprotno, zanimalo ih je šta ja to u životu još radim, kad ne umirem za njima.... aha a ja sam znala da npr. sedim kući i natenane lakiram noktiće, isprobavam šminku.... uzmem dan za opuštanje... ne mora on sve da zna. Nekad i ne odgovorim kad me pita: što se sinoć nisi javila na tel, mora da si bila u provod... ja ne odgovorim već pokrenem drugu temu (malo i flert itd..) i tako neka se on misli..... Zna on da sam verna, ali opet, neka bude na oprezu.
to im je znak da možeš i bez njega, i sama, i da nećeš da umreš. onda se momak više trudi da se dokaže pokaže da te razmazi.... Nije to igrica, ja sam stvarno takva, mogu i sa njim i bez njega ali mi je mnooooooooogooooooo lepše sa njim i on to zna aha
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptyPon Mar 05, 2012 10:02 pm

sanja,sve si dobro rekla Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 364988687 devojke nisam ja bukvalno poredila decka i drugarice...vise sam mislila na one situacije kada se prvo dgovorite sa drugaricom,pa vas posle pozove decko...e onda mu ja lepo kazem da sam se prvo dogovorila sa drugaricama Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 364988687 sanja sta si u horoskopu ? imam utisak da isto razmisljamo...Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Malena

Malena


Broj poruka : 13
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 33

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptyUto Mar 06, 2012 2:05 am

Mhm.. i ja verujem da je na to mislio.. sad bi trebalo da imam neku taktiku kako da bude sa mnom.. tj kako da pozeli da budem sa njim.. jer je rekao da ne zeli vezu.. ja sam predlozila samo ono drugo(kombinaciju) jer smo vec bili zajedno.. jel mislite da je to pogresna odluka.. ?
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptyUto Mar 06, 2012 5:52 am

Inda,ja sam strelac, podznak ovan.

E sada, malena, da li TI stvarno želiš kombinaciju? Ti, ne on? Ja koliko vidim, ti želiš vezu! On ne. Ostavi ga. Ne zovi ga. Ako te zove kaži mu: ti znaš šta ja želim, i neću ništa manje od toga. Ima momaka koji čekaju samo da ih zvrcnem ( ja bih mu rekla i da su bolji je**či, da budem iskrena, bez obzira što moj momak zna da mi je drugi, dobio bi i to, kada bih bila u tvojoj situaciji), i koji ne žele kres već mene, i vezu.
To bih, doduše rekla ja.
Ja mislim, da ako ste već bili zajedno, a sada niste, i on želi neku vatrenu, jel, e pa evo mu vatre. Nećeš ništa drugo osim veze. Ne odgovaraj na poruke, pozive, ne cimaj, ne zovi. Traži dečka za vezu!
Izvini, ja mislim da tebi On ne treba. Tebi treba neko KAO on a da želi i vezu. On taj nije Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 295018215 i ćaooooooo. Lepo ti to zaboravi i nađi drugog. Sigurna sam da će ti uspeti.
Za onog ko želi da bude sa tobom, ne treba ti taktika. Jer možeš ti i da bežiš od njega, on će te naći i rećiće ti da to želi. Veruj mi. Par prijateljstva sam stavila na led, jer su momci stalno ali stalno stavljali do znanja da samnom žele vezu. Veruj mi, nijedan dečko koga sam upoznala, a kome sam se dopala, nije nudio kombinaciju. Jedan me muvao, pa se povukao videći da čak i ako bude nešto ostaviću ga - hteo je kombinaciju u suštini.
Taj dečko ne želi da bude sa tobom. Ti si fina, nežna, povalđuješ mu... on je lepo rekao da mu treba opasnica, i kombinacija (ako prihvati tvoju ponudu) a ne veza. Lepo je rekao. A ti sad lepo njemu isto kaži, i nađi drugog ko ima sve što ti želiš. Pa nije taj jedini na planeti....
Nazad na vrh Ići dole
sharon

sharon


Broj poruka : 88
Datum upisa : 04.03.2012
Lokacija : Beograd

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: slazem se   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptyUto Mar 06, 2012 7:56 am

Lusesita ::
joooj kakve crne druvarice. pa to su meni dve sasvim razlicite stvari.
ajde vi vodite ljubav sa drugaricom. Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 1071211947

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 3947323609
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptyUto Mar 06, 2012 9:19 am

Ivana ::
Meni drugarice nisu na prvom mestu.Jesu vazne,ali je on vazniji.Naravno,nije uvek bilo tako,ali posle 4 godine on je stvarno nesto posebno.Prijatelj pre svega!
I ja se sa ovim slazem. Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 650269930
Inda, kazes ''zna da volis samo njega i da ti nijedno vece na moru sa DRUGIM MOMKOM nije znacilo.'' ...ako radis ono sto zelis, to ne znaci da treba da budes s nekim drugim zbog svojih hirova dok si jos uvek sa njim...a i imas 16 godina...da sam na tvoj mestu, pazila bih malo da ne dobijem neku etiketu...ovo ti kazem iz najbolje namere, ne vredjam te - daleko od toga. Ali zaista mislim da je preterano da devojka od 15,16 godina koja je sa deckom preko godinu dana moze tako nesto da radi decku dok je na moru. Ja sam sigurna da meni decko prevaru ne bi nikad oprostio, mada zna da ga ni ne bih prevarila, tako da ono ..
Nazad na vrh Ići dole
Malena

Malena


Broj poruka : 13
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 33

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptyUto Mar 06, 2012 4:29 pm

Hvala Sanja.. ovaj post mi je bio dovoljan Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 650269930 u pravu si.. ima njih tolikooo..
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptyUto Mar 06, 2012 10:26 pm

sanja ::
Inda,ja sam strelac, podznak ovan.

E sada, malena, da li TI stvarno želiš kombinaciju? Ti, ne on? Ja koliko vidim, ti želiš vezu! On ne. Ostavi ga. Ne zovi ga. Ako te zove kaži mu: ti znaš šta ja želim, i neću ništa manje od toga. Ima momaka koji čekaju samo da ih zvrcnem ( ja bih mu rekla i da su bolji je**či, da budem iskrena, bez obzira što moj momak zna da mi je drugi, dobio bi i to, kada bih bila u tvojoj situaciji), i koji ne žele kres već mene, i vezu.
To bih, doduše rekla ja.
Ja mislim, da ako ste već bili zajedno, a sada niste, i on želi neku vatrenu, jel, e pa evo mu vatre. Nećeš ništa drugo osim veze. Ne odgovaraj na poruke, pozive, ne cimaj, ne zovi. Traži dečka za vezu!
Izvini, ja mislim da tebi On ne treba. Tebi treba neko KAO on a da želi i vezu. On taj nije Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 295018215 i ćaooooooo. Lepo ti to zaboravi i nađi drugog. Sigurna sam da će ti uspeti.
Za onog ko želi da bude sa tobom, ne treba ti taktika. Jer možeš ti i da bežiš od njega, on će te naći i rećiće ti da to želi. Veruj mi. Par prijateljstva sam stavila na led, jer su momci stalno ali stalno stavljali do znanja da samnom žele vezu. Veruj mi, nijedan dečko koga sam upoznala, a kome sam se dopala, nije nudio kombinaciju. Jedan me muvao, pa se povukao videći da čak i ako bude nešto ostaviću ga - hteo je kombinaciju u suštini.
Taj dečko ne želi da bude sa tobom. Ti si fina, nežna, povalđuješ mu... on je lepo rekao da mu treba opasnica, i kombinacija (ako prihvati tvoju ponudu) a ne veza. Lepo je rekao. A ti sad lepo njemu isto kaži, i nađi drugog ko ima sve što ti želiš. Pa nije taj jedini na planeti....

slazem se. i uopste mi nije jasno sta se to desava sa muskarcima danas Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 2370014350 Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 282386887 Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 1302637395 hoce samo kombinacije,nije nego Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 634406980
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptyUto Mar 06, 2012 11:13 pm

Inda, heheh, ti si jos jako mlada, i iskreno mislim da nisi zaista zaljubljena. I ja sam se u tvojim godinama tako ponasala prema momcima, bili su mi na poslednjem mestu. Stvari dodju na svoje tek kasnije, kada shvatis da mnoga prijateljstva koja danas cenis ustvari i nisu prava prijateljstva, da je decko, pored porodice, mozda jedina osoba koja ce biti uz tebe i pruzati ti podrsku sta god da ti se desi, koji uvek zeli da te saslusa, kome mozes da poveris bukvalno sve, cak i najintimnije tajne. E to je ljubav i ni jedna devojka nece drustvo staviti ispred toga. Sem toga, takvog decka ne bi mogla da prevaris i opusteno kazes da to ne znaci nista.
Malena, u svemu se slazem sa Sanjom. Ako moras da koristis trikove da bi privukla neciju paznju od toga nece biti nista. Batali tog decka.

Sto se same teme tice, za mene drugarice obicno u sali kazu da sam "kucka" i da je ona dobro poznata knjga kao po meni pisana Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 364988687 A istina je da mrzim igrice i da se uvek vodim osecanjima, po prirodi sam ponosna i po malo tvrdoglava, sto rezultira time da uvek ispoljavam svoje misljenje i znam fino da "naplatim" decku ako nesto zgresi. Ali ako zaista volim, znam da se prepustim i predjem preko nekih stvari, nisam bas ledena kraljica Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 650269930 Tako da, ja mogu do sutra da pisem savete kako da devojka bude "kucka" i kako da decko umire za njom, ali ako to niste zaista vi, to nije to. Najbolje je biti svoj, a za svaku devojku ce se naci decko koji zeli nju, bas takvu kakva je I love you Samo treba biti strpljiv.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptyUto Mar 06, 2012 11:36 pm

bevana ::
sanja ::
Inda,ja sam strelac, podznak ovan.

E sada, malena, da li TI stvarno želiš kombinaciju? Ti, ne on? Ja koliko vidim, ti želiš vezu! On ne. Ostavi ga. Ne zovi ga. Ako te zove kaži mu: ti znaš šta ja želim, i neću ništa manje od toga. Ima momaka koji čekaju samo da ih zvrcnem ( ja bih mu rekla i da su bolji je**či, da budem iskrena, bez obzira što moj momak zna da mi je drugi, dobio bi i to, kada bih bila u tvojoj situaciji), i koji ne žele kres već mene, i vezu.
To bih, doduše rekla ja.
Ja mislim, da ako ste već bili zajedno, a sada niste, i on želi neku vatrenu, jel, e pa evo mu vatre. Nećeš ništa drugo osim veze. Ne odgovaraj na poruke, pozive, ne cimaj, ne zovi. Traži dečka za vezu!
Izvini, ja mislim da tebi On ne treba. Tebi treba neko KAO on a da želi i vezu. On taj nije Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 295018215 i ćaooooooo. Lepo ti to zaboravi i nađi drugog. Sigurna sam da će ti uspeti.
Za onog ko želi da bude sa tobom, ne treba ti taktika. Jer možeš ti i da bežiš od njega, on će te naći i rećiće ti da to želi. Veruj mi. Par prijateljstva sam stavila na led, jer su momci stalno ali stalno stavljali do znanja da samnom žele vezu. Veruj mi, nijedan dečko koga sam upoznala, a kome sam se dopala, nije nudio kombinaciju. Jedan me muvao, pa se povukao videći da čak i ako bude nešto ostaviću ga - hteo je kombinaciju u suštini.
Taj dečko ne želi da bude sa tobom. Ti si fina, nežna, povalđuješ mu... on je lepo rekao da mu treba opasnica, i kombinacija (ako prihvati tvoju ponudu) a ne veza. Lepo je rekao. A ti sad lepo njemu isto kaži, i nađi drugog ko ima sve što ti želiš. Pa nije taj jedini na planeti....

slazem se. i uopste mi nije jasno sta se to desava sa muskarcima danas Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 2370014350 Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 282386887 Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 1302637395 hoce samo kombinacije,nije nego Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 634406980

Nije to samo danas.I pre jednog veka su oni isto hteli samo kombinacije, a onda da ozene nevinu devojku (Mir Jam romani, ako im je za verovati).Nego tada devojke nisu pristajale na to.Bar vecina njih nije.A sad i devojcice od 15-16 pristaju na sve i svasta.Devojke vec kako koja, ali generalno devojke danas vise nego ikad pristaju na skoro sve samo da bi imale nekog pored sebe.Za mene to nie emancipacija, ali to je samo moje misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 12:07 am

Bella ::
Inda, heheh, ti si jos jako mlada, i iskreno mislim da nisi zaista zaljubljena. I ja sam se u tvojim godinama tako ponasala prema momcima, bili su mi na poslednjem mestu. Stvari dodju na svoje tek kasnije, kada shvatis da mnoga prijateljstva koja danas cenis ustvari i nisu prava prijateljstva, da je decko, pored porodice, mozda jedina osoba koja ce biti uz tebe i pruzati ti podrsku sta god da ti se desi, koji uvek zeli da te saslusa, kome mozes da poveris bukvalno sve, cak i najintimnije tajne. E to je ljubav i ni jedna devojka nece drustvo staviti ispred toga. Sem toga, takvog decka ne bi mogla da prevaris i opusteno kazes da to ne znaci nista.
Malena, u svemu se slazem sa Sanjom. Ako moras da koristis trikove da bi privukla neciju paznju od toga nece biti nista. Batali tog decka.

Sto se same teme tice, za mene drugarice obicno u sali kazu da sam "kucka" i da je ona dobro poznata knjga kao po meni pisana Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 364988687 A istina je da mrzim igrice i da se uvek vodim osecanjima, po prirodi sam ponosna i po malo tvrdoglava, sto rezultira time da uvek ispoljavam svoje misljenje i znam fino da "naplatim" decku ako nesto zgresi. Ali ako zaista volim, znam da se prepustim i predjem preko nekih stvari, nisam bas ledena kraljica Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 650269930 Tako da, ja mogu do sutra da pisem savete kako da devojka bude "kucka" i kako da decko umire za njom, ali ako to niste zaista vi, to nije to. Najbolje je biti svoj, a za svaku devojku ce se naci decko koji zeli nju, bas takvu kakva je I love you Samo treba biti strpljiv.

Bella, sa ovim se u potpunosti slazem.Ma svaka vreca nadje zakrpu. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 12:16 am

Iva ::
bevana ::
sanja ::
Inda,ja sam strelac, podznak ovan.

E sada, malena, da li TI stvarno želiš kombinaciju? Ti, ne on? Ja koliko vidim, ti želiš vezu! On ne. Ostavi ga. Ne zovi ga. Ako te zove kaži mu: ti znaš šta ja želim, i neću ništa manje od toga. Ima momaka koji čekaju samo da ih zvrcnem ( ja bih mu rekla i da su bolji je**či, da budem iskrena, bez obzira što moj momak zna da mi je drugi, dobio bi i to, kada bih bila u tvojoj situaciji), i koji ne žele kres već mene, i vezu.
To bih, doduše rekla ja.
Ja mislim, da ako ste već bili zajedno, a sada niste, i on želi neku vatrenu, jel, e pa evo mu vatre. Nećeš ništa drugo osim veze. Ne odgovaraj na poruke, pozive, ne cimaj, ne zovi. Traži dečka za vezu!
Izvini, ja mislim da tebi On ne treba. Tebi treba neko KAO on a da želi i vezu. On taj nije Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 295018215 i ćaooooooo. Lepo ti to zaboravi i nađi drugog. Sigurna sam da će ti uspeti.
Za onog ko želi da bude sa tobom, ne treba ti taktika. Jer možeš ti i da bežiš od njega, on će te naći i rećiće ti da to želi. Veruj mi. Par prijateljstva sam stavila na led, jer su momci stalno ali stalno stavljali do znanja da samnom žele vezu. Veruj mi, nijedan dečko koga sam upoznala, a kome sam se dopala, nije nudio kombinaciju. Jedan me muvao, pa se povukao videći da čak i ako bude nešto ostaviću ga - hteo je kombinaciju u suštini.
Taj dečko ne želi da bude sa tobom. Ti si fina, nežna, povalđuješ mu... on je lepo rekao da mu treba opasnica, i kombinacija (ako prihvati tvoju ponudu) a ne veza. Lepo je rekao. A ti sad lepo njemu isto kaži, i nađi drugog ko ima sve što ti želiš. Pa nije taj jedini na planeti....

slazem se. i uopste mi nije jasno sta se to desava sa muskarcima danas Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 2370014350 Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 282386887 Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 1302637395 hoce samo kombinacije,nije nego Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 634406980

Nije to samo danas.I pre jednog veka su oni isto hteli samo kombinacije, a onda da ozene nevinu devojku (Mir Jam romani, ako im je za verovati).Nego tada devojke nisu pristajale na to.Bar vecina njih nije.A sad i devojcice od 15-16 pristaju na sve i svasta.Devojke vec kako koja, ali generalno devojke danas vise nego ikad pristaju na skoro sve samo da bi imale nekog pored sebe.Za mene to nie emancipacija, ali to je samo moje misljenje.

A ja se slazem sa ovim Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 650269930 Emancipacija je samo maska pod kojom se zene kriju da ne bi osecale ponizenje zbog toga sto u svemu povladjuju muskarcima. Nekada je devojku bilo sramota da je muskarac koristi zbog seksa, a danas kao to i njima odgovara, one to vole itd. Po meni je zena lepsi, nezniji pol i muskarci treba tako i da se ophode prema njoj. Svaka zena zasluzuje postovanje i da bude tretirana kao princeza, a ne mozete mi reci da to postoji u kombinacijama, niti da bi devojci kombinacija bila draza od toga.
I odmah da naglasim, da se ne bi povela rasprava odmah, nikoga ne osudjujem, ovo je samo moje misljenje. Na kraju krajeva, svako ima svoj zivot i pravo da radi sta hoce sa njim.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 5:09 am

Bella ::
Inda, heheh, ti si jos jako mlada, i iskreno mislim da nisi zaista zaljubljena. I ja sam se u tvojim godinama tako ponasala prema momcima, bili su mi na poslednjem mestu. Stvari dodju na svoje tek kasnije, kada shvatis da mnoga prijateljstva koja danas cenis ustvari i nisu prava prijateljstva, da je decko, pored porodice, mozda jedina osoba koja ce biti uz tebe i pruzati ti podrsku sta god da ti se desi, koji uvek zeli da te saslusa, kome mozes da poveris bukvalno sve, cak i najintimnije tajne. E to je ljubav i ni jedna devojka nece drustvo staviti ispred toga. Sem toga, takvog decka ne bi mogla da prevaris i opusteno kazes da to ne znaci nista.
Malena, u svemu se slazem sa Sanjom. Ako moras da koristis trikove da bi privukla neciju paznju od toga nece biti nista. Batali tog decka.

Sto se same teme tice, za mene drugarice obicno u sali kazu da sam "kucka" i da je ona dobro poznata knjga kao po meni pisana Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 364988687 A istina je da mrzim igrice i da se uvek vodim osecanjima, po prirodi sam ponosna i po malo tvrdoglava, sto rezultira time da uvek ispoljavam svoje misljenje i znam fino da "naplatim" decku ako nesto zgresi. Ali ako zaista volim, znam da se prepustim i predjem preko nekih stvari, nisam bas ledena kraljica Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 650269930 Tako da, ja mogu do sutra da pisem savete kako da devojka bude "kucka" i kako da decko umire za njom, ali ako to niste zaista vi, to nije to. Najbolje je biti svoj, a za svaku devojku ce se naci decko koji zeli nju, bas takvu kakva je I love you Samo treba biti strpljiv.

Sa boldovanim se slazem u potpunosti...ja sam takodje jos uvek mlada...ali je za mene ovo sada zaljubljenost...a pre 3 godine sam bila u tripu da volim jednog decka...kako mi je sad sve to smesno Laughing
Inda, negde si napisala da ako ga vrtis oko malog prsta da to ne znaci da ga ne volis...e pa ja ne mislim tako...jer ako ti je stalo do nekog iskreno, ti ces da se trudis da tu osobu nikad ne povredis. Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 650269930 imas 16 godina, vise od godinu dana si sa nekim, navodno ga volis...a pricas nam kako ti nijedna noc provedena sa drugim momkom nije znacila...malo je glupo to. Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 7:49 am

pa ti pahuljice sve ozbiljno shvatas...ja nikad nisam rekla da ne bih mogla bez njega ili tako nesto,lepo sam rekla da mi je prvi decko koji mi nesto znaci...a nisam ja ni prva ni poslednja koja je prevarila decka...znam da mi ta osobina nije bas najbolja,ali se ja jednostavno tesko vezujem...
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 9:42 am

"Kučka" ne znači da možeš da varaš nekoga. To nije to. Inda, ne osuđujem, ali se nadovezujem. Ti si još mlada, nisi zaljubljena 100% i ne znaš koliko to boli. Ali "kučka" nema potrebu da vara. Ona ima stav i momak koji je sa njom zna da ga ona neće prevariti. Kučka će ga ostaviti! i neće mu se više vraćati. A on ako prevari, biće ostavljen.
"Kučka" zna da nije smak sveta, iako će odbolovati koliko treba - mesec dva.... nije bitno. Ali ona sebe voli najviše i neće dozvoliti da se ponižava i muči u vezi koja je ne ispunjava.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 9:59 am

Dobro, sta sad sve treba da budu "kucke"? Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 885654730 Devojka treba da ima samopostovanje i da bude ono sto jeste. Inda, nemas ti problem sto se tesko vezujes, imas 16 godina i to je sasvim normalno. Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 2981382511
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 11:50 am

sada ste me pogresno shvatile...ja sam uvek ostavljala momke i ni sa jednim se nikad nisam pomirila,to je neko moje pravilo i uvek cu ga se pridrzavati...a sto se tice ove moje prevare-ja sam htela da ga ostavim tada,zato sam to i uradila...i ja mislim da je normalno da se ne vezujem sa 16god,ali me svi kritikuju zbog toga...a da je on mene prevario ,pa ne bih vise progovorila sa njim ( mada mi je tada rekao: ja znam da bi ti mene ostavila odmah da sam ja tako nesto uradio ...)...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 8:00 pm

inda ::
pa ti pahuljice sve ozbiljno shvatas...ja nikad nisam rekla da ne bih mogla bez njega ili tako nesto,lepo sam rekla da mi je prvi decko koji mi nesto znaci...a nisam ja ni prva ni poslednja koja je prevarila decka...znam da mi ta osobina nije bas najbolja,ali se ja jednostavno tesko vezujem...
Mnogi se tesko vezuju, pa im to ne daje za pravo da varaju. Ti si rekla na starom forumu da ga VOLIS... A ljubav i svidjanje nije isto... I iskreno da ti kazem, al da se ne naljutis... Sta ces da radis sa 20, ako si vec sa 15,16 varala decka sa kojim si duze vreme? I rekla sam ti da ti ne bi valjalo da sada dobijes 'etiketu'...jer si jos uvek bas mlada i trebala bi da razmisljas malo o postupcima. Istina da nisam nesto starija od tebe, ali sam ja i pre 2 godine vodila racuna sta cu da uradim da ne bi drugi pricali lose o meni... Tako bi i ti trebala. I veruj mi, ako ti je tada oprostio to, ne znaci da bi opet...
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 9:18 pm

инда, јел он зна да си га преварила? у ком смислу?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.   Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti. - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.
Nazad na vrh 
Strana 2 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Porodjaj i anestezija,iskustva i saveti
» Greske koje unistavaju kosu
» Najčešće greške slobodnih devojaka
» Zašto su danas poremećeni muško-ženski odnosi?
» Šta je mentruacija, zašto može biti neredovna, bolna itd.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: