Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas?

Ići dole 
+9
Asja
meda
Lus
inda
Yo**
vitaaaaa
~Lovely~
malena mrvica
Ivana
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas?   Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 1:35 am

Kada mi neko odgovara kao moj decko onda sam pre svega iskrena i predana,ucinila bih sve za njega ali isto tako ocekujem da se to vrati.Strasno sam romanticna,sanjalica a ljubav me uvek cini boljom osobom.Volim da priredjujem iznenadjenja,isto to i on radi tako da se u globalu dopunjujemo.Vazno mi je da muskarac bude jak,za mrvu dominantniji od mene.Volim da je njegova sva paznja usmerena na mene,strasno sam posesivna pa zbog toga cesto umem da planem.I uvek"obelezavam"svoju teritoriju.

Zaista uzivam u svojoj vezi,jer je sve kako treba,on me pre svega cini srecnom,ako se nesto i ispreci sve se resava razgovorom.

Ljubav puna zabrana,lose komunikacije,suvoparna i dosadna nikako nije za mene.I mrzim sve sto je isplanirano...
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas?   Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 6:17 am

čekam ja već odavno, nekoga ko će odgovarati opisu, al reko da nisam zahtevna Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 2089373836
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas?   Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 10:39 pm

Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 Angryhusky

Molio bih clanove da se drze teme... Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 469341540
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas?   Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 10:40 pm

Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 20348227 moze crni, moze plavi.... ojsa Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 231293429

videcete vi kad se vratim s mora puna utisaka, blokiracu ovu temu od postova. e,onda cu da vam pisem kakva sam u ljubavi Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 481982875

StromZ, sve je to u skladu sa temom. nema ljutis, ocajne smo Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 295018215
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas?   Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 10:43 pm

Ne ljutim se, nemojte previse sa teme, nemoj da vas Zvonci Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 3767148241 ...
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas?   Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 10:45 pm

ok. Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 3038251851 Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 2231792857

evo, u ljubavi, tj u vezi sam kao i ovde samo se sprdam i niko me ne shvata ozbiljno. e onda kad kazem nesto ozbiljno, onda bude Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 1705467399
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas?   Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 10:54 pm

Medo, tako je kod vecine zena verovala ili ne. Koliko puta najebem kod devojke bas zato sto nisam prestao da golicam, zasmejavam, salim kad je rekla kroz smeh "Nemoj"... Mislim da je u vezi bitno da su parovi opusteni, da su svoji bez pretvaranja, da se sale, zasmejavaju, da bude zanimljivo. A ne da svakim izlaskom sa partnerom molis Boga da ti se sreca osmehne i da ti je horrorskop dobar. Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 580745073
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas?   Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 EmptyČet Jul 05, 2012 11:51 pm

komentari koji nisu vezani za temu su prebaceni u "Igre i igrice'',a imate i novu temu "Lepe,a same''.ovo je treca opomena da se drzite teme,na dalje slede opomene clanovima.
Mrvice,ja sam otvorila,pise da si ti jer je tvoj komentar prvi.
Mogu da promenim naziv ako vam se ne svidja.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas?   Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kakvi ste u ljubavi, u kakvoj ljubavi uzivate, a kakva ljubav nije za vas?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Ljubav ili navika
» Prvi poljubac i prva ljubav :)
» Mrznja, drugarstvo, pa mozda ljubav?
» ljubav
» Sta je po vama ljubav?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: