Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mršavljenje

Ići dole 
+24
pahuljicaa
*cinderella*
Rale89
koni
bojano
Romanticna
Matematika
Iva
Nastija
Natalla
malena mrvica
Jeci
sanja
pufnasta
kajlina
meda
Masna
inda
Lus
Lara
Bella
Yo**
Ivana
bevana
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći
AutorPoruka
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptySre Dec 04, 2013 6:52 am

Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptySre Dec 04, 2013 8:31 am

Inace crnkinje latinoamerikanke i svi ljudi tamnije puti brze grade misicnu masu... Mršavljenje - Page 30 650269930 
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptySre Dec 04, 2013 10:11 am

meni su one svakako bolje gradjene nego belkinje. imaju mnogo vise mesa, a i ono masno je kod njih zategnuto.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptySre Dec 04, 2013 11:43 am

Meni nisu, sve su mi nekako krupne i nabijene.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptySre Dec 04, 2013 11:58 am

Meni se ta ne svidja.. I slazem se sa Bellom, donekle.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptySre Dec 04, 2013 12:47 pm

ova devojka na snimku ima okej gornji deo tela, ali noge mi se uopste ne dopadaju
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptySre Dec 04, 2013 10:36 pm

ma ova je ocajno gradjena, mala a nabijena. 
ja sam mislila na to da kod crnkinja ima vise oblina, pa su mi nekako i zenstvenije. belkinje su ravne ko daske
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptyČet Dec 05, 2013 12:45 am

Yo pa kazem ti zasto...nas prijatelj iz Italije koji je inace crnac za meseca dana je nabacio misisce kao da se bildovao a pre toga je imao stomacinu.Pritom nije uzimao kojekakve fat burnere

Inace ako hocete lepo izvajanu guzu i izbacenu onda radite cucnjeve u serijama.Oni su majka za taj deo tela
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptyČet Dec 05, 2013 3:46 am

E samo da se javim, primecujem po garderobi da mi se smanjio obim, pre dva dana sam sve lepo izmerila pa da mogu da pratim kako napredujem dalje. Inace vec duze vreme ne jedem nista posle 17,18h i za prvih 20 dana sam skinula oko 2kg, a kako sam pocela da vezbam nisam primetila da se vaga pomera, mada je cinjenica da sam se malo stesala. Neki savet za ishranu? Da napomenem da ovaj ostatak dana ne jedem mnogo, nista mnogo kaloricno, kasno ustajem tako da imam laganiji dorucak, konkretniji rucak, uzina voce i nekad slatkis. Ne znam sta bih mogla da ubacim ili izbacim sto se tice ishrane:confused: 
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptyČet Dec 05, 2013 4:55 am

Jagodice jedi samo voce do 12h.Nista kafa, samo zeleni caj. Do podneva, posle toga mozes da ubacis i ostalo. Izmedju voca i ostale hrane treba da prodje sat vremena minimum.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptyČet Dec 05, 2013 5:20 am

Ma ja mislim da nema potrebe da se previse opterecujes ishranom, ti si prirodno mrsava :)Veruj mi da ces i samim vezbanjem skinuti taj visak sto ti smeta, samo sto ce ti biti potrebno malcice vise vremena. Ja se prilicno nezdravo hranim, jedem i masno, slatko, zacinjeno, ma apsolutno sve i kad redovno vezbam ne nabacim ni gram. Ako bas imas zelju da se zdravije hranis, onda samo smanji sve ovo sto sam navela. Ne treba da gladujes posle 18h ako kasno lezes, to je najveca zabluda. Zdrav obrok je zdrav obrok, kad god ga pojela, tako da ne moze da ti skodi, eventualno gledaj da to bude oko 2 sata pre spavanja, tako savetuju nutricionisti (mada ja imam obicaj da jedem do kasno u noc, haha).

Iva, ne znam otkud ti to da voce treba da se jede pre podne? Pa svi znamo da je u jutarnjim casovima metabolizam najbrzi i da se bas za taj period preporucuje najobilniji obrok u toku dana (jer ce ga organizam brzo svariti, tako da nema stete za liniju, a sa druge strane obezbedjuje sitost, pa se u toku dana unosi manje kalorija). Znate ono "Doruckuj kao kralj, rucaj kao princ, a veceraj kao prosjak" Mršavljenje - Page 30 1071211947 To je osnovno pravilo.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptyČet Dec 05, 2013 5:35 am

Slazem se sa Bellom.Ne znam sta nutricionisti i ostali strucnjaci preporucuju,gledam po sebi.Da do 12 pojedem samo vocku,srusila bih se.Da ne jedem posle 18h-isto.Vecerala sam i u ponoc i posle vezbanja,i pola sata pre spavanja.
E sad svi smo drugaciji,svako zna sta mu odgovara.Ja sam pazila sta jedem,vreme nisam gledala.Da sam se hranila kao Bella,imala bih sto kila,jer je moj metabolizam takav.Mršavljenje - Page 30 2786837412
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptyČet Dec 05, 2013 6:03 am

Uf ja jutro bez kafe ne mogu da zamislim, toga stvarno ne mogu da se odreknem, jaka turska bez trunke secera, takvu uvek pijem, ali pre toga obavezno moram nesto da doruckujem, tako oduvek radim. Probacu opet da cedim limun u 1l vode pa da ga pijem, to mi je zimus pomoglo samo sam ja smota pila izmedju dorucka i rucka, na malu kolicinu hrane limun je imao negativno dejstvo na zeludac. Jedino da probam to sad predvece. Imam jako nezgodan metabolizam, ili se gojim ili mrsavim, skoro da nema nikakve veze sta jedem. Ali sa vezbama nastavljam Mršavljenje - Page 30 1071211947 hvala vam devojke Mršavljenje - Page 30 390707668 
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptyČet Dec 05, 2013 6:48 am

Treba da jedes sve normalno Jagodice,samo nemoj masno cipseve brzu hranu jednom recju sr**a.A ujutru mozes da pijes toplu vodu sa limunom to je jako zdravo.Za mnoge stvari ne samo za ubrzi metabolizam.

A voce se jede prepodne i trebalo bi prvo na prazan stomak ili kao uzina jer onda svi dobri sastojci i vitamini deluju pozitivno.Uvece nikako jer bukvalno propada u stomaku.

Ja se takodje  ne opterecujem satnicom jedem kada sam gladna,samo sad vodim racuna da jedem vise voca zdravije manje przeno i naravno sto manje secera.To je kljuc svake dobre ishrane.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptyČet Dec 05, 2013 6:51 am

Bella, odavde:
http://www.vulkani.rs/d4b75377-5f51-4d31-be0e-bc5510a1b572/ZDRAVI-I-VITKI-OUTLET.aspx#.UqC8ZNJDsjA

Imam ovu knjigu samo drugo izdanje vec godinama. Mozete da izguglate o cemu se radi, ima dosta korisnih stvari. Ako me ne bude mrzelo neki dan otkucacu ukratko taj njihov nacin ishrane. Nazalost, ja nisam dovoljno cvrst karakter da ga se pridrzavam ali mislim da zaista ima korisnih saveta.

Bev nije jedna vocka, nego voce, dosta voca. Mršavljenje - Page 30 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptyČet Dec 05, 2013 7:04 am

Imam i ja tu knjigu, kupila sam je dok sam isla u srednju skolu. Neko vreme sam kao manijak jela voce celo pre podne, i pokusavala da se pridrzavam pravila, tipa meso+povrce, krompir+povrce, nikako meso u kombinaciji sa krompirom i pirincem i slicno.. ali ko ce se toga pridrzavati. Ja isto jedem sta mi se jede, kad god, ali uglavnom se ne prezderavam, malo jedem, a kad bude pocelo to da narusava izgled, mislim da cu promeniti. Ali ne treba biti opterecen, jesti po malo, umereno vezbati i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptyČet Dec 05, 2013 7:31 am

voce se jede ujutru jer je apsorbovanje vitamina tada najvece. ne jede se kasno jer se tesko vari pa ako jedete pred spavanje optereticete svoj zeludac. 
popodne se jedu slatkisi, u normalnoj meri jer je tada najvisi nivo kortizola, hormona stresa. cokolada sadrzi hormon srece, ali ne treba jesti 300 g. 
dorucak je najbitniji obrok u toku dana i ne preporucuje se njegovo preskakanje. najmanje se jede za veceru zbog lakseg sna, po mogucstvu mladi (kozji) sir, belo meso, neka riba.

ali to su sve pravila kojih se ni ja ne drzim  Mršavljenje - Page 30 364988687  grcima je recimo najbitnija vecera jer leti od vrucine ceo dan i ne mogu da jedu, amerima je najobilniji dorucak. 

svakako se izbegavanje hrane ne preporucuje jer to zapravo usporava metabolizam. telo se navikne da ne dobija dovoljnu kolicinu hrane i energije pa pri sledecem obroku pravi zalihe i tako nastaju masne naslage. sasvim je logicno da zasto se jede cesce i u manjim kolicinama za brzi metabolizam.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptyČet Dec 05, 2013 7:41 am

crna cokolada sadrzi cak 300 razlicitih jedinjenja. Mršavljenje - Page 30 364988687 pade mi na pamet sad.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptyČet Dec 05, 2013 8:18 am

jagodice,pijem istu kafu kao i ti i dr mi je rekla da smem ujutru,samo prvo da doruckujem,a ne na prazan stomak,kako sam ja bas dugo radila...istina da sma tada pila ujutru cesto i nes sa melkom,ali to sve na prazan zeludac,sto nikako nije dobro...
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptyČet Dec 05, 2013 8:56 am

nikako kafa na prazan stomak, mada aj ej ni ne pijem, ubija me zeludac od nje

ja nista ne postujem od tih pravila, imam brz metabolizam pa zato, ali imam osecaj da ce mi se ovolika kolicina hrane koju unosim jednog dana obiti o glavu
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptyČet Dec 05, 2013 9:16 am

Ne mogu ja tako, kafa plus cigareta nikako mi ne idu na prazan stomak, a i gladna sam kad se probudim Mršavljenje - Page 30 650269930 Ni ja se ne pridrzavam tako nekih nacina ishrane. A sto se tice grickalica i sokova, to retko kad konzumiram, nemam naviku za njih, a od slatkog se suzdrzavam. Meni je stres i nerviranje najbolja dijeta, zeludac me zaboli i ne mogu ni da jedem, a i kad jedem mrsavim! Moje sadasnje stanje znaci da ja vec duzi period zivim bez stresa, sto je opet dobro Mršavljenje - Page 30 650269930 Ali zato moram da vodim racuna sta i kad jedem Mršavljenje - Page 30 2164293255 
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptyPet Dec 06, 2013 1:06 am

Joj, ne bih ja taj limun sa vodom, deluje uzasno lose za zeludac.

Znam i ja da se voce teze vari uvece, tako da razumem da ga je bolje jesti pre podne, ali mi nije jasno zasto pre podne jesti SAMO voce? Nikako mi to ne ide u glavu, suprotno je svim pravilima zdrave ishrane. A sad se pojavljuju svakakvi kvazi nutricionisti sa novim otkricima i pravilima. Ja licno se nicega ne pridrzavam, voce mi najvise prija popodne kao uzina posle rucka, pa mislim da je bolje da unesem neke vitamine tad, nego nikad Mršavljenje - Page 30 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptyPet Dec 06, 2013 9:08 am

ja koliko znam, voce se uzima kao uzina,a ne kao obrok.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptyPet Dec 06, 2013 11:01 am

Svako ima pravo da veruje da su njihova ubedjenja prava i tacna. Mršavljenje - Page 30 650269930
Ova knjiga nije bez veze, ako budete mogle, procitajte je, sve je potkrepljeno jakih argumentima, nije prazna prica, cak je sasvim logicna i zdravorazumska. Nije kod mene, pa ne mogu da nadjem o tom vocu, da citiram. Pretpostavljam da je ujutru lucenje enzima koji razgradjuju secere iz voca najbolje, pa zato. Ali, ako cemo i po tim opste prihvacenim pravilima, voce ne treba jesti posle obroka. Vec sat vremena pre ili 2-3 sata posle. A i uzina je obrok. Mislim, meni je sve obrok. Mršavljenje - Page 30 364988687

Poenta cele knjige, i te price uopste, da ne treba mesati hranu, treba jesti sto jednostavnije obroke, zato sto, konzumiranjem, recimo rucka koji sadrzi:
meso+peceni krompir+paradajz+supu+hleb+kolac, u zeludac dospeva raznovrsna hrana, a njene komponente se mnogo razlikuju, i tako za proteine iz mesa je potreban enzim za razgradju proteina, za hleb i krompir neka amiloza (lupam sad) za paradajz nesto trece.. i onda ta smesa enzima ne razgradi u dovoljnoj meri unetu hranu, ne uzme sve korisne sastojke, vec sve tako, polusvareno, ide dalje..
Druga prica je o mleku i mesu, i uopste konzumiranju zivotinjskih proizvoda.

Da se razumemo, ja jedem sve, ali smatram da se treba toga sto vise pridrzavati.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 EmptyPet Dec 06, 2013 11:08 am

* jeste enzim amilaza za razlaganje skroba, luci se preko pljuvacke

ma moja logika je kad mi se nesto jede to uzmem i jedem Mršavljenje - Page 30 650269930  cini mi se da samo telo najbolje zna sta nam treba. 
a danas ima teorija za sve i svasta, napravise nauku. sta je falilo nasim babama i dedama sto su jeli sta su stigli? bili zdraviji od svih nas

kad smo vec kod ishrane, ja sam prepodne unela bas dosta vitamina preko cvaraka  Mršavljenje - Page 30 312503953
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mršavljenje - Page 30 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mršavljenje   Mršavljenje - Page 30 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mršavljenje
Nazad na vrh 
Strana 30 od 40Idi na stranu : Prethodni  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Sledeći
 Similar topics
-
» preparati za mršavljenje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Sport i ishrana-
Skoči na: