Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Tinejdzeri i cigarete

Ići dole 
+8
Ivana
pahuljicaa
bojano
Lus
Lara
Rale89
inda
bojana6688
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptyPet Sep 06, 2013 10:02 pm

inda ::
tema propast 


Nekome smetaju pusaci,nekome ne i kraj price. Samo se nadam da tu medju vama nema bivsih pusaca koji su sada zaboravili taj period Tinejdzeri i cigarete - Page 5 650269930
Tinejdzeri i cigarete - Page 5 3947323609 
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptyPet Sep 06, 2013 10:04 pm

Moja baba kaze da se taj period ne zaboravlja,zato ona i ne zvoca majci,i razume je.
Nego,ima li ovde bivsih pusaca?
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptyPet Sep 06, 2013 10:09 pm

Inda je pricala za jednu osobu kojoj je svaciji dim smetao, a njegov nije...mislim da je to dokaz da neko pusi radi ''fore''...

Ja ne znam uopste ko na forumu pusi? Znam za Indu samo...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptyPet Sep 06, 2013 11:10 pm

inda ::
tema propast 


Nekome smetaju pusaci,nekome ne i kraj price. Samo se nadam da tu medju vama nema bivsih pusaca koji su sada zaboravili taj period Tinejdzeri i cigarete - Page 5 650269930
a nije da mi toooooliko smetaju,samo se trudim da sebe postedim pasivnog pusenja kad god mogu.nisam toliko radikalna kao moj decko, na primer.on kaze da se nikada ne bi zabavljao sa devojkom koja pusi.i postujem one koji ne zele da se pusi u njihovoj kuci.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptyPet Sep 06, 2013 11:47 pm

Ivana ::
inda ::
tema propast 


Nekome smetaju pusaci,nekome ne i kraj price. Samo se nadam da tu medju vama nema bivsih pusaca koji su sada zaboravili taj period Tinejdzeri i cigarete - Page 5 650269930
a nije da mi toooooliko smetaju,samo se trudim da sebe postedim pasivnog pusenja kad god mogu.nisam toliko radikalna kao moj decko, na primer.on kaze da se nikada ne bi zabavljao sa devojkom koja pusi.i postujem one koji ne zele da se pusi u njihovoj kuci.
Ни ја се не бих забављала са дечком који пуши и који лоче без граница. Инда, ти пушиш?
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptySub Sep 07, 2013 12:44 am

Au kakvo razmisljanje...nema veze ako ti neko u potpunosti za sve odgovara, ali je pusac, i onda ''ajde zdravo''? auuuu, dokle ide primitivizam. Ne zelim nikog da uvredim, ali je to stvarno cudno. Ja npr to ne mogu da shvatim isto kao sto vi niste mogle da shvatite sto je decko rekao da ne bi bio s devojkom koja u mojim godinama nije nevina. (tada sam imala 16). I eto, dolazi upravo do situacije moje komsinice. Krije od muza i ukucana da pusi. Ne znam kako je ne osete, al dobro.

Inda je napisala jos ranije da pusi. Ali povremeno ono ''fucka'' dva-tri put povuce i ugasi. Nije to nista.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptySub Sep 07, 2013 12:51 am

Pahuljice,ma nema veze kada si napisala sad Tinejdzeri i cigarete - Page 5 124630516

Inda je pusila dok nije pocela da pije pilule,a sada ponekad zapali,jer voli i ne vidim u tome nista toliko strasno Tinejdzeri i cigarete - Page 5 650269930 Imam ogranicen limit koji sam sebi postavila i toga se striktno drzim Tinejdzeri i cigarete - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptySub Sep 07, 2013 12:53 am

To je karakter...jak karakter Tinejdzeri i cigarete - Page 5 650269930 pre svega, jako je bitno da si smanjila - zbog pilula. I za pohvalu je svakako. Tinejdzeri i cigarete - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptySub Sep 07, 2013 12:56 am

Ti bas ne pustas.
Eto, pobedila si! Bila si nevina! Cestitam ti sto si u datom trenutku svog zivota imala tanki sloj tkiva koji prekriva otvor vagine. Uopste ne moras sve da shvatis, naprotiv!
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptySub Sep 07, 2013 1:03 am

Laro, ti si bas nadrndana u poslednje vreme...i to samo sa mnom. Ako te moji komentari nerviraju, zaobidji ih brate, nema potrebe da se nerviras Tinejdzeri i cigarete - Page 5 650269930 ja sam to pomenula jer su drvlje i kamenje na mog decka sto je ''ogranicen'', a onda neko drugi kaze da ne bi nikad bio s osobom koja pusi. Ljudi se dele na dobre i lose. Zato ne znaci da ako neko pusi da ne vredi kao osoba. Komentar tog tipa da neko nikad ne bi bio s osobom koja pusi mi deluje primitivno.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptySub Sep 07, 2013 1:16 am

Niti sam nadrndana, niti ti mene mozes iznervirati, i "brate", odgovaracu na ono sto se meni odgovara. To prvo.
A drugo, shvati da ne delamo svi po istim mehanizmima. Ja recimo, ne bih nikada bila sa osobom koja me ceni zbog nevinosti, to mi je izuzetno zatucano stanoviste, ali o onoj koja pusi bih moooozda razmislila. A mozda i ne bih. To je sasvim moja stvar, Lusina ili bilo cija, nije tebe niko pozvao da sudis sta je adekvatno a sta ne.
I ako bas hoces, "komentar tog tipa" kako ti kazes, je sasvim u redu. Znam da ti to ne mozes da shvatis, nemoj se ni truditi, ali crnu magiju mozes, i to je jako bitno.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptySub Sep 07, 2013 1:22 am

Svakako bitnije nego shvatanje tudjih misljenja...da si prezivela ono sto sam JA prezivela, ne bi tako pricala. Niti bi se podsmevala tome. Pre svega jer nikad ne znas sta ti se moze desiti.

Moj decko ne pusi, ali meni ne bi smetalo sve i da pusi...ne gledam ljude kroz to.

Laro, i ja i on smo bili deca koja nista nisu znala o tome, pretpostavljam da se plasio toga da se ne obruka ako sam imala ja s nekim nesto a on pojma nije imao. I ne mozes preko jedne recenice presuditi da li mene/tebe/nekog drugog neko ceni ili ne, ako postoji niiiz drugih stvari koji dokazuju koliko te neko ceni, postuje i voli.
Ne kazem da sad nismo deca, ali 3 godine je dug period i menja se dosta toga.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptySub Sep 07, 2013 2:10 am

I moj kaze da nikad ne bi bio sa devojkom koja pusi.Primitivac covek Tinejdzeri i cigarete - Page 5 3482649240

Pahuljice,mislis da si samo TI prezivela sve i svasta u zivotu?
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptySub Sep 07, 2013 3:05 am

Oko tih rakova tumora i kojekakvih bolesti bih se samo ubacila..Tinejdzeri i cigarete - Page 5 650269930 Ljudi su i pre pusili, nenormalno, mnogo manje preciscene stvari, poenta je da se ceo zivot od pre 100 godina promenio... Jedemo geneticki modifikovanu hranu, meso bogato steroidima, antibioticima, a da ne znamo to, jer je neko platio inspektoru te preglede...Sama moja majka kaze da dzigerica koju je jela u detinjstvu, nema nikakve veze sa ovim sto sad jedemo... Tako da za porast tih kancera nisu krive samo cigarete, nego jos gro stvari za koje nismo ni svesni da unosimo...
E sad, sto se tice svakoga od nas, svi imamo pravo izbora, odredjene pragove tolerancije, itd. Ne moze se neko nazvati primitivac ako ne zeli da bude sa osobom koja je nepusac. Malo je jaka rec, a reci se biraju. Neko ima srece da nadje dobrog pametnog, zgodnog decka, koji ne pusi, ali opet neka razmisli koliko monoksida udahne samo dok prodje bulevarom. A opet neko ima srece da nadje istog takvog samo je pusac. Mada postoji i ona varijanta, nepusac je, ali najgora moguca sorta. Rezime: Je li cenimo ljude po cigarama? U svakom slucaju, svako od nas ima pravo da bira, sta ce izabrati je njegova stvar.
Mogu sebe da klasifikujem u bivse pusace, i drago mi je zbog tog bivsi.Tinejdzeri i cigarete - Page 5 481982875 
PS. tema propast 
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptySub Sep 07, 2013 3:10 am

ne radi se o tome da moj decko ceni ljude po cigarama,nego mu to smeta,gadi se.majka mu je pusac,ali nju ne moze da bira,devojku moze.o tome se radi.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptySub Sep 07, 2013 3:39 am

Bojano Tinejdzeri i cigarete - Page 5 3947323609 

Ivana, razumem da se nekome gadi. Ali sta da npr ti pusis? A on te zavoleo, mozda nije od pocetka npr znao da pusis? I? Ostavio bi devojku zbog toga? Shocked

Uostalom, nikad ne treba reci ''nikad ne bih ...''
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptySub Sep 07, 2013 3:45 am

ja ne razumem sta je tu za gadjenje.da smeta,ne zelis,neces,ok,ali mi nije gadno.ali,nebitno.
ne znaam,nisam nikad ulazila u raspravu oko toga,ali kontam da ona koja pusi ne bi imala sanse kod njega.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptySub Sep 07, 2013 3:54 am

Ja разумем гађење. Ружни жути зуби, очајни нокти и још најгоре смрад. Колико сам ја пушаче схватила, они ни не осете да смрде. Али мени смрде. Тачно знам када нпр. седим у читаоници и дође и седне поред мене особа која је била на пуш-паузи. Мука ме ухвати од тог смрда. Озбиљна сам.

Што се тиче момака, молим лепо како их ви бирате? Имате ли неке критеријуме или је само битно да ми се свиди, да изгледа као Бред Пит, или Џорџ Клуни. Да има зелене очи, да је висок и снажан. Shocked Првенствено је битно да са том особом делите исти или сличан начин живота. И то пре свега начин здравог живота. Тако да су мени критеријуми као што су нећу: пушача, оног који пије без мере, оног који се коцка сасвим прихватљиви и за аплауз. Можда млада зелена глава не мисли о томе тада, али ћу је зато питати касније.

П.С. а можда је ипак боље да сам рекла да критеријум треба да буде да има пун новчаник, тада би сви тапшали. Tinejdzeri i cigarete - Page 5 617739974  Пошто је то изгледа један једини прихватљив критеријум, а сви остали су занемарљиви. И да се надовежем на Булевар. БАШ зато што се трујемо свуда, не треба да се трујемо и у сопственој кући.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptySub Sep 07, 2013 4:53 am

Ja samo moram da kazem ovo za smrad. Ne smrde sve cigare isto,evo od mojih recimo se prsti upste ne osecaju,u ponudi su kod nas tek od juna cini mi se Tinejdzeri i cigarete - Page 5 650269930 Ja i dalje mogu da osetim kada je neko pusio,cak i one najslabije i najtanje cigare Tinejdzeri i cigarete - Page 5 650269930

Neki ljudi iz mog odeljenja kada su saznali da ja pusim su bili sokirani bas zbog toga sto se nikad nisam osecala na njih i komentar je bio :ali,ti uvek mirises na parfem Tinejdzeri i cigarete - Page 5 515354487 
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptySub Sep 07, 2013 7:02 am

Moj kriterijum:Iskren, dobar, pazljiv, razuman, umeren. A cigare, meni znatno manje bitna stavka u zivotu.
Nisam stala ni na ciju stranu, svakoga razumem, svako ima pravo na misljenje, a ja se smatram u nekoj sredini...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptySub Sep 07, 2013 10:13 am

bojano ::
Moj kriterijum:Iskren, dobar, pazljiv, razuman, umeren. A cigare, meni znatno manje bitna stavka u zivotu.
Nisam stala ni na ciju stranu, svakoga razumem, svako ima pravo na misljenje, a ja se smatram u nekoj sredini...
Bojano, opet Tinejdzeri i cigarete - Page 5 3947323609 

Lus, meni je najmanje bitno kako neko izgleda ako je prema meni dobar. Logicno da prvo uvek primetis izgled pa tek onda upoznajes osobu. Ne mozes odmah znati kakav je on kao osoba ako mu vidis cigaru u ruci.

Ja npr za bivseg nisam znala da pusi...rekao mi je posle par dana i to ono ''moram kasnije da svratim da kupim cigare''...ja prvo pomislila da ne kupuje sebi, a onda je rekao ''ostao sam bez ijedne jedine''... a nikad nisam osetila ni garderobu da se oseca na cigare, ni ruke...a znao je da me ceska po kosi, licu, pa da meni namaze labello...osetila bih. I nisu mu zubi uopste zuti.

Inace pije li neko od vas kafu? I od toga zubi mogu pozuteti...joj, zamisli da te nece decko jer pijes kafu a on je npr ne podnosi, smeta mu miris kafe. Shocked Postoje takve osobe, moja sestra od tetke ima nagon na povracanje od mirisa kafe.

Uostalom, peru ljudi zube i ruke...znaju za pastu i sapun...ne zadrzava se dozivotno miris u prstima ako neko pusi. I sto Inda kaze, postoje cigare koje ne smrde, i sa mirisom mentola...moj drug ih pusi.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptySub Sep 07, 2013 11:23 am

Pa dobro,ako mu smeta kafa,ili bilo sta drugo,neka nadje neku koja mu odgovara.Tinejdzeri i cigarete - Page 5 2370014350   I meni smeta miris kafe tj. kad ostanu soljice,ili kad se nekome zadah oseca na kafu.

Sto se zadaha od cigareta tice,kad smo se vec dotakli toga,znam devojku koja se uzasno oseca na njih.Ne znam da li zna za pastu,ali gledam da se drzim na odstojanju kad sam u njenom drustvu,srecom pa to nije cesto.
Ili decko ima komsiju,njih petoro u kuci puse.On je fer,pa ne pusi kad dodje na kafu,ali donese sa sobom miris duvana,i to toliko da posle luftiramo sobu.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptySub Sep 07, 2013 1:34 pm

Moj bivi ne podnosi ni kafu...a ja je pijem bas cesto,ali sam retko pila kada sam sa njim ,samo ako mi on napravi nes Tinejdzeri i cigarete - Page 5 650269930

Ja imam druga u odeljenju koji se stvarno uvek oseca na cigare,mi ga zezamo kao kotao da je prosao xD ali stvarno ne znam kako neko moze bas toliko da se oseca...Tinejdzeri i cigarete - Page 5 2370014350 Moja drugarica iz klupe kaze da cesto ne oseti kada sam ja bila na pus pauzi...ona je nepusac Tinejdzeri i cigarete - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptySub Sep 07, 2013 9:29 pm

Ko zna sta te osobe puse kad se tako osecaju...neki raspad najjeftiniji, samo da puse nesto... moja majka se nikad ne oseca na cigare, niti su joj zubi zuti...a pusi evo 30 godina skoro. Niti su joj prsti zuti, niti joj smrde ruke. Tata se ponekad oseti na cigare, i to kad je bas zima pa ne moze da se proluftira kancelarija.

Inda, ja volim nes bez secera...uvek to pijem kada izadjem u kafic...
Meni decko pravi shejk s bananama i plazmom Tinejdzeri i cigarete - Page 5 364988687 kako ima sestrica, njemu sprema cesto za flasicu... pa je i meni pravio Tinejdzeri i cigarete - Page 5 2100916089
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 EmptyNed Sep 08, 2013 1:00 am

Moja mama je pusac, ali se kod nas u stanu ne pusi. Ako joj treba, izadje na terasu. Ona je pocela da pusi prilicno kasno, tek negde u 40-oj godini, moji baka i deda nikada nisu pusili, tako da su kod mene svi nenaviknuti na duvanski dim i ona to postuje. Doduse, kad sednemo u kafic ili se vozimo kolima pali cigaru za cigarom i to mi uzasno smeta, mrzim dim, gusi me i peku me oci od njega.

I slobodno mogu da kazem da se kod mene nikada nece pusiti. U mom drustvu svi to znaju (doduse, poznajem svega par pusaca) i nikada se niko nije ljutio sto mora da izadje na terasu na par minuta. Isto tako smatram da svako moze da se iskontrolise za to vreme dok je kod mene (npr. ako ja mogu da trpim glad po par sati, mogu i oni bez cigarete, nije to bas takva potreba kao sto je oni predstavljaju i uopste ih ne zalim).

Decko mi je pusac, takodje. Mada se ne moze svrstati u klasicne pusace, kutija cigareta mu traje po nekoliko dana, kod sebe u kuci uopste ne pusi, isto i kada dodje kod mene, tako da se u sustini sve svede na to da zapali po cigaru, dve u kaficu uz kafu. Ne oseti mu se na dim ni kosa, ni koza, ni odeca, ni usta. I ne volim ono "Nikada ne bih bila sa osobom koja..." - kada se zaljubis ne razmisljas o tome (razumem to kada se govori o nekim karakternim osobinama, a pusenje svakako ne spada u to). Nisu svi pusaci smrdljvi sa zutim zubima Tinejdzeri i cigarete - Page 5 364988687

Inda, ne bih da pametujem, ali jako si mlada da bi pocela sa pusenjem. Pokusaj da prestanes sa tom ruznom navikom dok se jos nisi navukla, pusti to cigara, dve, znam mnoge koji su tako poceli, pa su prerasli u strastvene pusace. To je za tvoje dobro, ja nemam nista od toga Tinejdzeri i cigarete - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tinejdzeri i cigarete
Nazad na vrh 
Strana 5 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Ostaviti cigarete

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Sve ostalo-
Skoči na: