Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Tinejdzeri i cigarete

Ići dole 
+8
Ivana
pahuljicaa
bojano
Lus
Lara
Rale89
inda
bojana6688
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Tinejdzeri i cigarete - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 6 EmptyNed Sep 08, 2013 1:17 am

mom smeta i kafa,ali ne toliko.

deckova mama se ne oseca na cigarete,bar ne puno,ali ja kad dodjem od njih sva smrdim na dim.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Tinejdzeri i cigarete - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 6 EmptyNed Sep 08, 2013 1:41 am

bella,ja ne smem ni da kazem koliko sam nekad pusila...moji ne znaju,tako da u kuci ne pusim,dobro pusim nekad na prozoru,ali sam i to sebi od skoro zabranila Tinejdzeri i cigarete - Page 6 650269930 Ja sam juce za ceo dan 3 ...sada i meni paklica traje po nekoliko dana...kupila sam u ponedeljak,pa sinoc sledecu Tinejdzeri i cigarete - Page 6 650269930 stvarno sam maksimalno smanjila...
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Tinejdzeri i cigarete - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 6 EmptyNed Sep 08, 2013 2:01 am

Ivana, pa mom decku kuca smrdi na dim po par dana nakon slave, uopste ne moze da se provetri.

Inda, nema smanjivanja, nego ukines sebi cigarete i kraj Tinejdzeri i cigarete - Page 6 650269930 Znam ljude koji su pusili i po celu kutiju dnevno, odlucili da prestanu i vise nikada nisu zapalili. Znam da nije lako, ali sve je do karaktera.

I da dodam na konto onoga da su neki nepusaci sebicni jer ne dozvoljavaju pusenje u kuci, eto mene nervira sto mnogi pusaci puse bukvalno cigaru za cigarom, iako znaju da nepusacima smeta. Jednom prilikom sam bila sa sestrom kod neke njene drugarice, okupilo se drustvo, bilo nas je 6-7, od kojih samo nas dve nismo pusile. Zima, mala sobica, a one zadimile, za dva sata koliko smo bile tamo bukvalno nije prosao ni minut a da bar dve cigarete nisu gorele. Mislila sam da cu se ugusiti, ne znam kako njima to ne smeta i kako se bar ne zapitaju da li smeta ljudima u njihovoj okolini.
I eto zato se nece pusiti kod mene u stanu, ja taj smrad ne podnosim i moze da se ljuti ko hoce. Ni mene niko ne pita da li mi smeta dim.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Tinejdzeri i cigarete - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 6 EmptyNed Sep 08, 2013 2:15 am

bella,nisam ni ja bila nista bolja jedno vreme(i to je nazalost skoro bilo) ...a za opkladu sam prestala bez problema na 10 meseci,msm opklada je bila do nove godine...i tih 10 meseci su ljudi svaki dan pusili oko mene,a ja nisam...
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Tinejdzeri i cigarete - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 6 EmptyNed Sep 08, 2013 7:09 am

Inda, ako vec mozes da ispostujes opkladu, onda napravi opkladu sama sa sobom da neces pustiti, pa npr.ceo zivot...Tinejdzeri i cigarete - Page 6 364988687 Tako sam ja sa noktima donekle sredila stvar, evo vec 5 mesec ih nisam grickala...
Moj decko pusi za vreme ispitnog roka kao turcin, ali nikad, ali bukvalno nikad ga nisam osetila da mirise na cigare. Kod njega u sobi u domu moze da se pusi, ali sirom otvoreni prozori. I on maksimalno postuje cimera i sebe po tom pitanju, jer im je ipak to spavaca soba, u toku dana ako nije velika vrucina pusi u sobi, uvece samo ako naprave zurku, u svim ostalim slucajevima on je na terasi, ili ako je bas hladno udje u kupatilo otvori prozor i tu ispusi. I poprilicno je razuman sto se cigara tice, shavat da je to lose, ali je navucen, zbog mene i cimera je obecao da ce smanjiti, iz meseca u mesec ulazi sa manje ispusenih cigara u toku dana, i drago mi je zbog toga. Dok, npr. bivsa cimerka sa faxa mi je pusila kao turcin, znale smo da se posvadjamo samo tako, ja bolesna ona pusi u sobi, ja pobegnem u citaonicu sa torbom papirnih maramica. U periodu kad je njoj ostalo vise ispita nego meni, tj.kad sam ja dala budzet, a ona ne, navodno je bila toliko nervozna da je kalemila jednu za drugom.I ja oko 2h u noc dodjem iz citaonice ne vidimo se u sobi. Ja napravim promaju, treca cimerka prska nesto za dim. Lepo se ovoj obratim i zamolim je da ako vec pusi u toku noci neka se nakaci na prozor, ili u hodniku kod prozora, ona kaze ok. Ja ujutru se budim slinim, a sline mi crne od dima, piksla puna, a smrad se uvukao u posteljinu. I ja joj to kazem, a ona meni, lako je tebi ti si uhvatila budzet, i nastane krs i lom. I jos se na sve to nadoveze 3. kojoj smeta dim.
Ja dok sam pusila znala sam gde je terasa, izadjem i cao.
Neke osobe su jednostavno razumne, a neke su bezobrazne po tom pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Tinejdzeri i cigarete - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 6 EmptyNed Sep 08, 2013 11:38 am

Ja sam razumna,isto znam gde je terasa ili prozor ,ako smo u kuci nepusaca,a ako smo tamo gde svi puse u kuci,onda ok,ali obavezno otvorimo neki prozor Tinejdzeri i cigarete - Page 6 650269930 U mojoj kuci,samo ja pusim,a posto moji to ne znaju,onda pusim na svom prozoru ili terasi,kada niko nije u kuci Tinejdzeri i cigarete - Page 6 650269930 i niko nikada nije osetio dim kod mene u sobi Tinejdzeri i cigarete - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Tinejdzeri i cigarete - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 6 EmptyNed Sep 08, 2013 11:45 am

Ma mene samo izludjuje to sto neki ljudi nece u svojoj kuci da puse, a kad dodju kod nas - sasvim normalno im je da zapale. To me izludjuje. Izigravaju u svojoj kuci (a pritom zive sami ona i teco), a kod nas se moze, iako ni ja ni stariji brat ne pusimo.

Deckova majka pusi, ali kad zapali - sedne u fotelju koja je pored prozora, otvori prozor, i sav dim ide napolje... i posle ostavi jos da se provetri...

Inda, mozes li nekako reci svojima? Ovaj moj drugi brat je rekao tati kad vise nije imao od cega da kupuje Tinejdzeri i cigarete - Page 6 364988687
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Tinejdzeri i cigarete - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 6 EmptyNed Sep 08, 2013 11:51 am

Mogu,mada ja mislim da oni to i znaju,ali se prave da ne znaju xD ali ne zelim da slusam popovanja...Tinejdzeri i cigarete - Page 6 2089373836 Moji znaju za sve sto ja na primer pijem i ne brani,pijem ja i sa njima i pred njima,kao vcrs na svadbi Tinejdzeri i cigarete - Page 6 650269930

Danas evo nisam zapalila,sinoc sam tako odlucila Tinejdzeri i cigarete - Page 6 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Tinejdzeri i cigarete - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 6 EmptyNed Sep 08, 2013 10:20 pm

Pahuljice, razumem da te to nervira i stvarno deluje bez veze. Ali opet, oni postavljaju pravila u svojoj kuci. Mozda im je zasmetalo to sto su im se namestaj i zavese osetile na dim, zidovi pozuteli itd. i sada su to zabranili. Ako vama to ne smeta i dozvoljavate pusenje, sta njih briga, to je vasa odluka, nemaju oni nista sa tim.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Tinejdzeri i cigarete - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 6 EmptyPon Sep 09, 2013 1:08 am

bella,niko ne moze da me ubedi da pusacima smeta miris zavesa koje pokupe od dima...vecina roditelja od mog drustva koji su pusaci,to nista ne osecaju...ja osecam,ali mi ne smeta...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Tinejdzeri i cigarete - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 6 EmptyPon Sep 09, 2013 4:16 am

Pahuljice zar oni nemaju bebu ? Mozda su zbog deteta uveli to pravilo ili sam ja nesto pogresno shvatila, ako tebi i bratu smeta kada zpale cigare onda kazite nesto ili bar otvorite prozor ako vec morate da budete u istoj prostoriji sa njima. Ja pobegnem u svoju sobu kada moji puse ili neko od gostiju jer zaista ne mogu da budem u istoj prostoriji kada se sve zadimi .

Sto se tice onoga nikada ne bih bio/la ... moguce je da ljudi koji to kazu razmisljaju o eventualnim ne suglasicama koje mogu nastati ukoliko se upuste u takvu vezu, predpostavljam da je jako tesko ako si ti npr. ne pusac ( smetat ti dim, gusi te, muka ti je od njega itd...) a on pusi kao Turcin, boli ga uvo gde da li je zatvorena ili otvorena prostorija itd. Ako stvar tako posmatram mogla big da razumem zasto neko ne bi zeleo da ima vezu sa pusacem, mada stoji i to da se ti zaljubljujes u osobu, a ne u cigaretu ...
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Tinejdzeri i cigarete - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 6 EmptyPon Sep 09, 2013 5:32 am

Ako taj neko toliko pusi, i toliko voli te cigarete, evidentno vise od osobe sa kojom je u vezi, onda ne treba ni da bude sa tom osobom...Oko svega se pravi kopromis, a oko toga ne moze...Ma kako ne, to me niko ne moze ubediti, bar jer sam sa pusacem u vezi.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Tinejdzeri i cigarete - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 6 EmptyPon Sep 09, 2013 5:54 am

Ne kazem da su svi takvi ali verovatno ima i takvih ljudi, Ne verujem da neko bez razloga kaze da ne bi bio sa pusacem u vezi verovatno imaju razloga. Ovaj moj ne pusi vise ako da nemam sa cime da poredim ali kazem ovako, a i nisu svi obazrivi na tudja osecanja i navike, nazalost ...
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Tinejdzeri i cigarete - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 6 EmptyPon Sep 09, 2013 7:55 am

a sto pahuljice tvoji ne bi rekli tim ljudima, da se ni kod vas vise ne pusi? mislim jel smeta samo tebi, ili smeta i tvojima?
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Tinejdzeri i cigarete - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 6 EmptyPon Sep 09, 2013 11:19 am

Pa zato sto i oni puse u svojoj kuci.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Tinejdzeri i cigarete - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 6 EmptyPon Sep 09, 2013 11:36 am

Rale, nemaju oni bebu. Nego njihov sin koji inace ne zivi s njima. I kod njih stvarno tata nikad i nije pomislio da zapali zbog deteta. Ali jednom je tetka donela pelene da ih ona opere, i rasirila na terasu i rekla je da ne moze da se pusi ni tamo jer ce pelene da pokupe miris. I mrtva ladna mu rekla da izadje napolje, ispred zgrade. I tata je ugasio cigaru i ostavio. Kod njih se ranije uvek pusilo. Za slavu im se zadimi citava kuca al tata kod njih vise ni tad nece da zapali...

Inda, ja inace ne pijem... Popijem povremeno casu piva kad ne izlazim nigde, kad izadjem popijem somersby, ali inace mi bas ne prija alkohol... A sigurno da znaju, roditelji se cesto prave ludi i blesavi a znaju vise nego sto mi mislimo Tinejdzeri i cigarete - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Tinejdzeri i cigarete - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 6 EmptyPon Sep 09, 2013 11:42 am

tinkerbell02 ::
a sto pahuljice tvoji ne bi rekli tim ljudima, da se ni kod vas vise ne pusi? mislim jel smeta samo tebi, ili smeta i tvojima?
Mojima ne smeta, i oni puse sto je najgore... Ja i brat sednemo u trpezariju. Posto je izjedna dnevna i kuhinja...pa odatle posmatramo, i otvorimo vrata od terase... Nije to meni toliko, koliko mi je do toga sto se kod njih kao ne pusi, smeta im. A kod nas pale cigaru za cigarom. I onda meni proradi inat, dodje mi da im kazem "kod nas pusite, a mog tatu si poslala po kisi ispred zgrade" ...naravno, nije on otisao, ali dovoljno je sto je rekla tako.

P.s. Preko telefona sam pa neka spoji moja dva posta neko.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tinejdzeri i cigarete - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tinejdzeri i cigarete
Nazad na vrh 
Strana 6 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Ostaviti cigarete

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Sve ostalo-
Skoči na: