Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Tinejdzeri i cigarete

Ići dole 
+8
Ivana
pahuljicaa
bojano
Lus
Lara
Rale89
inda
bojana6688
12 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyČet Sep 05, 2013 9:58 am

Ja zavese perem i bez toga dovoljno cesto. Nemam nameru da ih perem na svaka 3 dana zato sto ce neko mozda da se naljuti jer mu necu dati da zapali cigaru u bilo kom delu stana (sem mozda terase)
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyČet Sep 05, 2013 10:05 am

starideda Tinejdzeri i cigarete - Page 4 3637366612 


Nemamo svi pare za vodoperive boje Tinejdzeri i cigarete - Page 4 4026272021 
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyČet Sep 05, 2013 10:09 am

Sve, sve, ali Pahuljicini komentari su mi neverovatni, spadaju u domen naucne fantastike. Shocked 

Da li ce tvoj tata popusiti 3 cigarete ili 33 stvarno nas ne zanima. Pored bebe se ne pusi. Za mene je bezobrazluk polagati pravo na pusenje u kuci u kojoj se ne pusi, i u kojoj ti ljudi treba da spavaju posle. Naci ces neko racionalno objasnjenje, ne znam sto pisem uopste. Shvati da je sebican onaj koji ugrozava zdravlje drugih, a ne onaj koji cuva svoje! Znam toliko ljudi koji su pusili 20ak godina, a koji su prestali. Uglavnom je bio finansijski momenat, ne preterana svest. I uopste mi nije zao pusaca. Moji su pusili pored mene i sestre, sto je odvratno s njihove strane. Mislili su samo na svoju zavisnost, ne i na nas dve. Uopste im nisam zahvalna zbog toga, niti to mogu da razumem.

P.S. Ne moramo opravdavati svaki izbor svojih roditelja samo zato sto su nam roditelji. Jednostavno postoje losi izbori i losi postupci.


Poslednji izmenio Lara dana Čet Sep 05, 2013 10:14 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyČet Sep 05, 2013 10:10 am

I plastificirane tapete, Bev Tinejdzeri i cigarete - Page 4 1071211947

Bravo Lara! Tinejdzeri i cigarete - Page 4 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyČet Sep 05, 2013 10:37 am

Ja ako budem prala zidove moze samo budj da mi se nahvata, kakva vodoperiva boja, a da ne spominjem to cesto pranje zavesa, gde da susim te zavese zimi ako ih perem svake nedelje ... I meni sve vise smetaju cigare, doduse nikada mi nisu prijale .

Kod nas je deo kafica za pusace deo za nepusace, ali to nista ne znaci jer se dim siri po celoj prostoriji ...

Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyČet Sep 05, 2013 10:49 am

Rale89 ::

Kod nas je deo kafica za pusace deo za nepusace, ali to nista ne znaci jer se dim siri po celoj prostoriji ...

I ovde isto,i bas zbog tog sirenja dima i ne vidim svrhu deljenja.
Nazad na vrh Ići dole
bojana6688

bojana6688


Broj poruka : 9
Datum upisa : 16.03.2012

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyČet Sep 05, 2013 7:52 pm

I da zaokruzimo celu pricu - svako je glava za sebe i misli da zna sta je najbolje za njega i koliko god mi pricali o stetnosti niko nas nece poslusati i odluciti se da prestane jer nisu dovoljno hrabri da preseku i izbore se sa cinjenicom da ce im biti tesko ali da je to zarad zdravlja... To je isto kao kad debeli ljudi ne preduzimaju nista da smrsaju a znaju da im je zivot ugrozen!

Mene samo interesuje sto na ovoj temi diskutuju samo nepusaci, pa se rasprava vodi izmedju onih tolerantnih na pusace i onih malo manje tolerantnih.
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyČet Sep 05, 2013 8:22 pm

Sta je bilo sa sestrom, bojana? Jesi li popricala sa njom? Rekla roditeljima?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyČet Sep 05, 2013 8:49 pm

Ne drzi me za rec, mislim da su ovde svi nepusaci.Tinejdzeri i cigarete - Page 4 650269930


Poslednji izmenio bevana dana Čet Sep 05, 2013 10:25 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
bojana6688

bojana6688


Broj poruka : 9
Datum upisa : 16.03.2012

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyČet Sep 05, 2013 9:54 pm

Nisam jos uvek nista uradila, nisam pamentna!!!

Planirala sam danas da pricam sa njom, ali na foru da joj kazem da znam i da povede racuna da ne moze stvari da krije od mene i tako to.. Na foru da ispadnem ok sa njom da ne bi vise krila stvari od mene, ipak je bolje da mi sama prica nego da je uhodim.

Ali smisljam plan da majka slucajno sazna Tinejdzeri i cigarete - Page 4 2786837412 pa da se malo ona uplasi, kad joj moji zaprete, jer mislim da se previse opustila i ne shvata kakve su joj posledice Tinejdzeri i cigarete - Page 4 3315840312 
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyČet Sep 05, 2013 11:56 pm

bojana,mogu tvoji da joj prete koliko hoce,ona tako nece prestati...mojoj drugarici su isto rekli da mora da prestane i mislis li da je prestala ? jedna je prestala na kratko samo kada je imala mononukleozu i kada su je njeni molili da bar tada ne pusi...

Ako ikada prestane,prestace samo zato sto to ona zeli.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyPet Sep 06, 2013 12:37 am

Cuj, molili. Rolling Eyes Dobila bi ona jednu dandaru.
Razmazena deca i nesposobni roditelji. Sto se mene tice, kad ja budem roditelj, bice "dok si pod mojim krovom", ako budu, ne daj boze, takva.
A cene cigareta treba da budu duplo skuplje.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyPet Sep 06, 2013 12:41 am

Zar nisu uveli onaj zakon da je prodaja cigareta maloletnicima zabranjena. A zasto im jednostavno ne uzmu telefon ili tako nesto pa bi valjda prestale tada da puse. Nisam ja za neko veliko kaznjavanje dece ali ne mozes ni da ih pustas da rade sta god im padne na pamet, roditelji treba da budu neki autoritet ...
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyPet Sep 06, 2013 12:43 am

Ma, ne mislim toliko na pusenje, pusi ih toliko, vec mislim na to, devojcica bolesna, ima mononukleozu, koja uopste nije naiva, a ona, pametnica pusi. A roditelji mole mezimicu da prestane. Ona treba da pusi, a oni da je voze u bolnicu. Na to sam mislila.
Osim toga, malo autoriteta im ne bi skodilo, a ta deca bi im bila zahvalna, nekad kasnije.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyPet Sep 06, 2013 12:46 am

Meni je malo cudno to moliti ... Kakvo moljenje kada je u pitanju zdravlje . Cini mi se da su roditelji postali mnogo popustljiviji prema deci, mozda gresim ali to je moj utisak .
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyPet Sep 06, 2013 12:47 am

Lara ::
Cuj, molili. Rolling Eyes Dobila bi ona jednu dandaru.
Razmazena deca i nesposobni roditelji. Sto se mene tice, kad ja budem roditelj, bice "dok si pod mojim krovom", ako budu, ne daj boze, takva.
A cene cigareta treba da budu duplo skuplje.
respect 
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyPet Sep 06, 2013 1:44 am

Nisam bukvalno mislila molili,vec joj odmah lepo rekli i ona ih je poslusala Tinejdzeri i cigarete - Page 4 650269930 Njeni su pusaci,pa su se i oni trudili da niko ne pusi u njenoj blizini Tinejdzeri i cigarete - Page 4 650269930

rale,taj zakon se nigde ne postuje...ja sam licnu dobila sa 16 Tinejdzeri i cigarete - Page 4 650269930 Ni pre toga,ni do danas mi niko nije nikad trazio,a ne smem ni da kazem kolike smo kolicine alkohola i cigara kupovali zajedno...i to po velikim marketima kao sto je roda Tinejdzeri i cigarete - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyPet Sep 06, 2013 1:48 am

Lara ::
Sve, sve, ali Pahuljicini komentari su mi neverovatni, spadaju u domen naucne fantastike. Shocked 

Da li ce tvoj tata popusiti 3 cigarete ili 33 stvarno nas ne zanima. Pored bebe se ne pusi. Za mene je bezobrazluk polagati pravo na pusenje u kuci u kojoj se ne pusi, i u kojoj ti ljudi treba da spavaju posle. Naci ces neko racionalno objasnjenje, ne znam sto pisem uopste. Shvati da je sebican onaj koji ugrozava zdravlje drugih, a ne onaj koji cuva svoje! Znam toliko ljudi koji su pusili 20ak godina, a koji su prestali. Uglavnom je bio finansijski momenat, ne preterana svest. I uopste mi nije zao pusaca. Moji su pusili pored mene i sestre, sto je odvratno s njihove strane. Mislili su samo na svoju zavisnost, ne i na nas dve. Uopste im nisam zahvalna zbog toga, niti to mogu da razumem.

P.S. Ne moramo opravdavati svaki izbor svojih roditelja samo zato sto su nam roditelji. Jednostavno postoje losi izbori i losi postupci.
NISAM POMENULA BEBU UOPSTE. ALI UOPSTE. Cak sam i rekla da ni ja ne bih dozvolila da se bebi duva u glavu stvarno.

Inda, zabranjeno je, ali niko o tome ne razmislja nego igraju, izlaze, provode se...ja kad dodjem kuci, meni i roba i kosa smrdi na cigare!

Inace, Rale, oni ne udisu samo ono sto je u cigareti...preko filtera...vec i njima ''dolazi'' dim koji dolazi i nama. Tako da sanse nema da je za nepusace stetnije nego za pusace.

I da...ti ljudi 2 godine tek ne puse u stanu...a njen muz to radi dok je tetka na poslu...i to u kuci...a nama pametuju da se izlazi napolje. MA DAJ. foliranje klasicno.

Pljujte po meni koliko hocete, ali ja smatram klasicnim preterivanjem za takve stvari. Moji ionako nikad u blizini bebe nisu zapalili cigaretu...ali oni npr dodju kod nas, i puse u nasoj kuci, a u svojoj nece. I onda je majka rekla da joj dodje da im kaze kao oni tati, ali nije htela da pravi scene. Jer, molim te, kod njih se ne pusi u stanu (navodno), ali kod nas to rade...

Svakako smatram preterivanjem to. Meni prvoj dim smeta, ali sta da se radi. Necu da izigravam nesto pa da se bunim, bas me briga sta ce neko da radi.

Tinker, nisam mislila nista lose onim sto sam rekla da je baki svakako i bilo vreme s obzirom da je imala 86 godina...meni ni baba ni deda nisu pusili, pa su ziveli jedva po 50-60 godina. S majcine strane je njoj otac umro kad je ona imala 7 godina...znaci, on je imao 30ak. Tatina majka je umrla kad je on imao 15-16...42 godine je imala. Ovo drugo dvoje su imali otprilike 60 godina... A nijedno od njih nije pusilo. Ujak mi je umro sa 38 godina - nije pusio, a nije pusio ni niko u okolini. Zato ne mora da znaci da ces manje ziveti ili biti bolestan zbog cigara.

I inace, nikome ne smeta dim kad izadje s drustvom...drustvu se nista ne govori, ali zato - udri po roditeljima. Eto tako ispada Tinejdzeri i cigarete - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyPet Sep 06, 2013 3:13 am

http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Samo_ubistvo-dimom.lt.html

Pahuljice ne pljujemo mi tebe, nije nam to namera nego pokusavamo da ti objasnimo da je i pasivno pusenje opasno koliko i aktivno. Sto se tice te tvoje familije, pusti ih neka se foliraju mozda tvojoj tetki ( ili sta ti je vec) smeta daj duvanski dim , mozda zeli da ostavi cigare pa jeduvanski dim vuce da opet zapali ... ko zna, a teb ako smeta kazi im, nije u redu da trpis i udises ko zna sta ( posto svasta trpaju u cigare pored duvana) .

P.S. Nije tacno da nikome ne smeta duvanski dim kada je sa drustvom, meni smeta sa kim god da sam, i sestri i mogu da ti navedem jos bar 20 drugarica kojima smeta duvanski dim . Uostalom mi nismo aktivni pusaci, nasorganizam se nije prilagodio na nikotin ina taj dim samim tim logicno je da ce mi smetati vise nego osobi koja dozivi ekstazu svaki put kada zapali cigaretu ...

Moja baba sa majcine strane je umrla od raka puca, moj deda sa oceve strane je imao mnogo ozbiljne probleme sa plucima zbog cigara, moja druga baba je umrla od infarkta ... tako da to sto nekome danas nije nista ne znaci da mu sutra nece biti , naravno ima ljudi kojima ne fali ni dlaka sa glave a trpaju svasta u organizam pa kako ti se zalomi. Ja ipak ne bih izazivala sudbinu .

Inda- mene su jedno 5-6 pusta zaustavljali i trazili mi licnu kartu kada sam morala da kupujem cigare za roditelje, jednom je cak jedna zena prokomentarisala prodavacici strasno, tako mlada a pusi ( a bila sam punoletna samo izgledam mladje) . Isto se desilo i mojoj drugarici, ali ne postuju to svuda ...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyPet Sep 06, 2013 7:53 am

Rale, i moj ujak je umro od raka pluca, ali to je bio covek koji nikad nije pusio niti je bio u drustvu gde se pusi... Pa eto, nije merilo ni to... ja verujem u ono ''kako ti je sudjeno ...'' sad ce opet da me neko napadne da je ludo da se veruje u sudbinu itd... al dobro.

Slazem se ja da je stetno...nisam rekla da nije...ali je prica nastala zbog onoga ''zabranjujem''... ja necu nikome da pricam jer sam citam zivot u kuci gde se pusi i onda odjednom da izigravam nesto Rolling Eyes naravno da necu dozvoliti u spavacoj sobi ili u blizini bebe da se pusi... mada ljudi to i sami znaju - beba je ipak drugo. I rekla sam da je majka dok smo bili mali svaki drugi-treci dan prala zavese... a lagane su, onako jos uvek vlazne bi ih zakacila... sad jednom nedeljno pere zimi, a leti jednom u 15 dana jer se dosta sedi napolju, pa se u kuci slabo i pusi...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyPet Sep 06, 2013 8:21 am

Ti nemoj da izigravas nista,nas pusti da izigravamo i mirna Backa.
I ne treba ti caps lock,vidimo i mala slova.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyPet Sep 06, 2013 8:39 am

a suze ti oci od dima,mozda ti je i vid oslabio.ona to da ti pomogne,a ti tako!ccc!
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyPet Sep 06, 2013 9:04 am

Totalno sam nezahvalna i sebicna u poslednje vreme aha


Ovo je postalo pravo nadmetanje cija ce biti poslednja Tinejdzeri i cigarete - Page 4 1071211947 
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyPet Sep 06, 2013 9:09 am

Добро, трудна си и онда ти је опроштено. Него, могу ли ја Аће за завесе?

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Ev24

Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 EmptyPet Sep 06, 2013 11:59 am

tema propast 


Nekome smetaju pusaci,nekome ne i kraj price. Samo se nadam da tu medju vama nema bivsih pusaca koji su sada zaboravili taj period Tinejdzeri i cigarete - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tinejdzeri i cigarete   Tinejdzeri i cigarete - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tinejdzeri i cigarete
Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
 Similar topics
-
» Ostaviti cigarete

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Sve ostalo-
Skoči na: