Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pauza

Ići dole 
+16
Lara
pufnasta
inda
StormZ
malena mrvica
Nepopravljiva
Bella
Iva
sanja
Jeci
Ivana
Asja
Yo**
sister87
meda
Rale89
20 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptyPon Apr 16, 2012 11:55 pm

Danas mi je uzasan dan, prvo ovo vreme ubi boze, a jos na to imam da dodam i to da me je malo pre zvao decko i rekao da trazi pauzu od nas. Kaze da mu treba pauza, da bi se pribrao i sredio stvari koje ne valjaj u njegovom zivotu ... Kaze da vuce neke stvari iz proslosti, da je non stop u neko depresiji i jos neke stvari je pricao ( nisam ga lepo razumela jer sam bila u soku )... Kaze da nije do mene vec do njega i da mu streba jedno mesec- mesec i po da bi se pribrao ... Pa sada imam osecaj kao da mi se 5 tona betona srucilo na glavu ... Pauza 2164293255
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptyPon Apr 16, 2012 11:57 pm

Rale, ono sto sam citala o njemu mi se ni malo ne dopada, nemoj da se ljutis. ali tacno sam znala da je ce biti tako. em se retko vidjate, em on nesto izmudrava. aj na noge lagane da nam se oporavis.
ustani, otresi teret i pici dalje. pa sta bude...da cekas da se on javi, nemoj! zivot ide dalje. Mozes sti to
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptyUto Apr 17, 2012 12:03 am

meda ::
sister, bas mi je zao, zaista grozan vikend. mrzim kad cujem da se neciji mlad zivot gasi. uh!

a sto se tice tog decka, jel tebi bilo lepo s njim?

naravno da je bilo, kakva god da je situacija. aha
ajoj Rale, mogu da zamislim kako se osecas.. jel ti njega volis? ili?
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptyUto Apr 17, 2012 12:06 am

rale, posle kise ce doci sunce
jeste klise, ali je istina. evo, ne lazem Pauza 364988687 http://www.weather2umbrella.com/sr/vremenska-prognoza-beograd/eta/1/1924284/0/6h
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptyUto Apr 17, 2012 12:06 am

Hvala Medo na podrsci, ali trenutno nisam u stanju ni da se pomerim a da ne spominjem nesto drugo... Osecam 5 stvari istovremeneo i dodje mi da razbijem nesto ... Nije mi jasno kako neko moze da se crobudi jedan dan i cisto tako iz cista mira da trazi pauzu, koja je po meni za nijansu bolja od raskida... On mi kaze nemoj da places, ja sam samo jedan decko ... Idiot ocigledno nije shvatio koliko mi e znacio, sada cak i ako se budemo pomirili mislim da dugo necu moci ponovo da mu verujem ...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptyUto Apr 17, 2012 12:20 am

Sister87- volim ga, on mi je prvi momak ... Tacno sam znala da ce se nesto ovakvo desiti, zato i nisam zelela da se zaljubim i to je bio jedan od razloga sto sam na pocetku veze bila raskinula... Najvise me nervira to sto mi je rekao da zeli pauzu preko telefona ...
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptyUto Apr 17, 2012 12:21 am

rale sta planiras? da mu das pauzu?
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptyUto Apr 17, 2012 12:26 am

Dajem mu mesec- dva, sve vise od toga smatram raskidom ... Ne pada mi na pamet da ga cekam sto godina, dok on radi ko zna sta sa ko zna kim ... Plakacu jedno vreme ali prezivecu, samo sto mi je trenutno veoma tesko, ali ce valjda i to proci ... Ako se budemo pomirili menjam stvari iz korena, necu da igram kako on svira ...
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptyUto Apr 17, 2012 12:32 am

ja msm da ti nije pametno da mu dajes pauzu,jer si bila vise nego korektna prema njemu,trpela si da se ne vidjate po dve nedelje,sto bi retko ko trpeo,tolerisala si da se ne cujete,da igra igrice dok pricate...u svakom slucaju,previse si mu popustala a cini mi se da ne zasluzuje,izvini ako sam surova,ali se meni uopste ne svidja njegovo ponasanje i msm da zasluzujes daleko bolje
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptyUto Apr 17, 2012 12:32 am

sister, nasla sam se samo u tvom komentaru JA SAM LEPAK ZA BUDALE! Ja to stalno govorim. elem, menjaj malo, promene su dobre.

Rale, znam da ti je sad tesko, ali pogledaj vedriju stranu. Cim se on, kako ti kazes, probudio i kao grom iz vedra neba ti trazio pauzu, znaci da to nije bilo iznenada za njega. on je o tome razmisljao. tako da je bolje za tebe, na vreme si shvatila. mogao je jos da te zavlaci.
mozda sam surova, ali ja njemu ni bih dala drugu sansu. imao je jednu, mogao je da je iskoristi. jeste ti bio prvi, al doci ce i drugi i treci i peti....opusti se Rale, nemoj da patis i da se kidas zbog njega. Vidis da nije bio vredan tvoje paznje.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptyUto Apr 17, 2012 12:39 am

Dacu mu drugu sansu, jer je on dao meni kada sam bila raskinua, ali samo ako bude sredio to sto ima pre isteka ta dva meseca. Pitao me da li zelim da me zove jos uvek, rekla sam mu da me ne zove dok ne sredi to sto ima, jos mi samo fali da me zove svakih par dana, a ja da briznem u plac ... Usredsredicu se na diplomski da ga sto pre zavrsim, sada idem kod drugarice da joj se malo izjadam ...
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptyUto Apr 17, 2012 12:52 am

Rale89 ::
Sister87- volim ga, on mi je prvi momak ... Tacno sam znala da ce se nesto ovakvo desiti, zato i nisam zelela da se zaljubim i to je bio jedan od razloga sto sam na pocetku veze bila raskinula... Najvise me nervira to sto mi je rekao da zeli pauzu preko telefona ...

uh,uh... znam verujem ti! ali ja pauze ne podrzavam.ne razumem to. Volimo se i odjednom, pauza od nekoliko meseci?? totalno zbunjujuce! Pored toga sto se i nevidjate cesto a ni necujete njemu treba pauza?? Zanimljivo! Muti on nesto ili su mu se emocije pomesale. Nasuprot, ja bi bas volela da imam nekog pored sebe, ukoliko imam neki "problem".. pa da mogu da mu ispricam svasta ponesto, da trazim savet, da me saslusa.. Ne znam ali ispitaj ti to malo bolje.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptyUto Apr 17, 2012 12:56 am

potpuno se slazem sa sister. njemu da je stalo, on ne bi trazio pauzu. narocito sto ne se ne vidjate, jeste malo cudno. ajde, rale, trgni se


sister, probaj, aj pa malo da se smejemo Pauza 326513241 Pauza 2440589525


Poslednji izmenio meda dana Uto Apr 17, 2012 12:58 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptyUto Apr 17, 2012 7:09 am

Ne podrzavam ni ja pauze, naprotiv. Smatram da je to za nijansu bolje od raskida, ali cu mu pruziti jos jednu sansu, radi korektnosti da ne ispadne da je on mogao meni da je pruzi, a ja njemu nisam htela, ali iskreno izgubila sam poverenje u njega. Ako misli da ce posle te pauze moci da nastavi tamo gde smo stali, grdno se vara. Sada smo kvit, sta vise, sada on meni duguje, jer kada sam ja raskinula sa njim on nije bio zaljubljen u mene . On mi je rekao da ne zeli da mu nasa veza dodje kao neka vrsta obaveze i da ne placem jer je on samo jedan decko ...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptyUto Apr 17, 2012 7:21 am

ako je njemu vasa veza obaveza,onda ti je jasno koliko je sati!
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptyUto Apr 17, 2012 7:34 am

Znam, i ja sam se sokirala kada je to rekao. Kaze da nisam ja u pitanju i da mu nisam nikakav problem, ali je opet zatrazio pauzu ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptyUto Apr 17, 2012 8:29 am

rale, mani ga se, ti si previše dobra prema njemu, PREVIŠE..ne zasluzuje te, realno..imam ja brata za tebe :PP
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptyUto Apr 17, 2012 8:42 am

Ahahaha, brata :-P Ne mogu da se manem, nije mi u krvi ... Ali ako se pomirimo izmucicu ga tako da ce zapamtiti to za sva vremena, ako raskinemo plakacu jedno vreme ali prezivecu ...
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptyUto Apr 17, 2012 9:35 am

Ma ajde, cim ti je rekao da si mu obaveza sve je jasno... raskini i gotovo! tako si makar mirna i znas na cemu si...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptyUto Apr 17, 2012 6:07 pm

Nije rekao da mu je nasa veza postala obaveza, nego da ne zeli da mu postane obaveza, sto mu na kraju dodje nije sija nego vrat ... Sto se tice raskida, trenutno sam jedva u stanju da se dignem iz kreveta, sve mi je bilo ok, dok se nisam probudila u 5 ujutru i shvatila sta se desilo i pocela da placem... Povredio me je kao niko u zivotu, ali sam mu rekla ok za tu pauzu ( ne mogu da ga nateram na nesto so ne zeli ), a kada sam mu vec rekla onda cu to i ispostovati. Samo mi nije jasno kako on misli da posle bude isto kao pre. Pauza snosi mnoge odgovornosti, a meni se cini da on nije dovoljno razmisljao o tome ... Ili ga je uhvatila neka panika posto mu je ovo najduza veza koju je imao, a i sam mi je spomenuo juce da je uleteo iz jedne veze u drugu, i da mora da rascisti neke stvari iz proslosti, sta god to bilo. Verovatno cu malo racionalnije razmisljati kada se budem malo pribrala i smirila, a za to mi treba malo vremena, pa cu onda razmisljati sta cu i kako cu ... Inace hvala svima na podrsci i savetima :-)
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptyUto Apr 17, 2012 7:57 pm

Rale89 ::
Nije rekao da mu je nasa veza postala obaveza, nego da ne zeli da mu postane obaveza, sto mu na kraju dodje nije sija nego vrat ... Sto se tice raskida, trenutno sam jedva u stanju da se dignem iz kreveta, sve mi je bilo ok, dok se nisam probudila u 5 ujutru i shvatila sta se desilo i pocela da placem... Povredio me je kao niko u zivotu, ali sam mu rekla ok za tu pauzu ( ne mogu da ga nateram na nesto so ne zeli ), a kada sam mu vec rekla onda cu to i ispostovati. Samo mi nije jasno kako on misli da posle bude isto kao pre. Pauza snosi mnoge odgovornosti, a meni se cini da on nije dovoljno razmisljao o tome ... Ili ga je uhvatila neka panika posto mu je ovo najduza veza koju je imao, a i sam mi je spomenuo juce da je uleteo iz jedne veze u drugu, i da mora da rascisti neke stvari iz proslosti, sta god to bilo. Verovatno cu malo racionalnije razmisljati kada se budem malo pribrala i smirila, a za to mi treba malo vremena, pa cu onda razmisljati sta cu i kako cu ... Inace hvala svima na podrsci i savetima :-)

Rale, ja kao padobranac, sad sa posla sam na anetu.
Kratko: ostavi decka načisto, ma kakva pauza...., kreten je, nemam vremena sad da pišem
No No
ljubac za tebe kiss kiss
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptyUto Apr 17, 2012 11:59 pm

Vidis da sam 100 posto ubedjena da e kreten bilo bi mi lakse, nego mi je veci problem sto je bio delimicno u pravu za neke stvari o kojima je govorio, ne u vezi nas dvoje, nego u vezi njegovog razloga za trazenje pauze. Pitala sam ga ja sta ta pauza znaci, on je rekao da smo jos zajedno, samo se necemo vidjati jedno vreme, hteo je da se bar cujemo tj. da me bar zove, ali ja nisam pristala na to. Ako smo na pauzi, onda smo stvarno na pauzi, najmanje mi treba da me pozove na sred odbrane diplomskog ili kada cuvam jednu bebu iz komsiluka, pa da briznem u plac . Istina jeste da je trenutno u nekim problemima, ali mi i dalje nije logicno kako on moze da ocekuje da za tih mesec-dva sredi sve to sto ima. Valjda bi voljena osoba trebala da te oraspolozi, a ne da budes stalno u nekom bedaku ... Kada razmisljam o tome, shvatam zasto mi svi pricaju da ga ostavim, i sama bi dala takav savet da se radi o nekoj drugoj osobi, ali jednostavno jos uvek gajim neku nadu da ce sve biti ok ... Mozda mi kasnije dodje u glavu ...
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptySre Apr 18, 2012 12:37 am

sto pre shvatis kakva je situacija, tim bolje po tebe. Glavu gore, Rale. Imas preokupaciju, a to je tvoj diplomski. Okreni se potpuno izradi istog. Zaokupiraces misli.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza EmptySre Apr 18, 2012 1:33 am

Znam, i meni su te reci cudne, ali necu da raskinem, bar ne dok ne saznam sta je u stvari bilo po sredi. Niko se ne probudi i iz cista mira zatrazi pauzu, dakle verovatno je razmisljao o tome ... A ja mu sigurno nisam bila kriva za to sto ima problema sa zdavljem i sto je u depresiji, dakle nesto drugo je u pitanju cim je zatrazio pauzu ... Znam da zvuci glupo, ali i pored svega toga, meni je stalo do njega, samo sto mu sada to necu priznati ni da mi neko uperi pistolj u glavu. Verujte mi razmisljala sam ja o mogucim razlozima te pauze, sve zivo mi je palo na pamet pa cak i te bivse devojke, kada smo se culi rekao je da me ne vara i jos neke gluposti, nisam ga bas sve razumela jer sam bila u soku ... Izvinjavao mi se jdeno pola sata jer mu kao treba ta pauza... Koliko god da sam povredjena i ljuta, opet me zanima sta je tano zeleo da postigne tom pauzom i sta je mislio pod tom plosloscu ... Radicu taj diplomski, gledacu da ga sto pre polozim, verovatno cu izlaziti malo sa drugaricama dok ne budemo rascistili sa time ... Znam da bih mogla naci boljeg decka, koji mi nece zadavati tolike muke, ali trenutno nisam raspolozena da razmisljam o drugim momcima ...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza Empty
PočaljiNaslov: Pauza   Pauza EmptySre Apr 18, 2012 2:10 am

Slobodno prebaci, i ja sam htela to da predlozim ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pauza Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pauza
Nazad na vrh 
Strana 1 od 9Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: