Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pauza

Ići dole 
+16
Lara
pufnasta
inda
StormZ
malena mrvica
Nepopravljiva
Bella
Iva
sanja
Jeci
Ivana
Asja
Yo**
sister87
meda
Rale89
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 3:47 am

Rale,citam sve komentare od kako si krenula da kuckas za ovu pauzu.Prva reakcija mi je bila: Ma najbolje da ostavis kretena, pa kad shvati sta je izgubio, ima da se ceska po glavi.
Medjutim, kad sam malo bolje razmislila i ovaj moj je u pojedinim trenucima trazio pauzu (mislim da je bilo dva ili tri puta). Dva puta zato sto smo se isvadjali na krv i noz, pa je hteo da se distancira i razmisli (a nakon cega sam znala da nema mirenja sigurno).A jednom prilikom, na samom pocetku veze, je imao jako puno obaveza i kao zbog toga je hteo pauzu.E sad, ja ni jednom na te pauze nisam pristajala, i uvek je bilo:Ili raskid ili smo zajedno, nema pauze u mom recniku.U mom slucaju, znam sigurno, da ne bismo opstali da smo pravili te pauze.Ali moj momak je malo specifican po tim pitanjima, pisala sam ja vec sto puta za muke i probleme sa njim.Dok se nisam naucila da se malo povucem kad vidim da treba, bilo je povuci - potegni.
Odoh sa teme.Poenta je: ova vasa pauza ne mora da bude losa stvar.Iskoristi ti to u svoju korist.Vi se ionako niste cesto vidjali, pa ce ti sa te strane biti makar lakse.Budi strpljiva i sacekaj da vidis kako ce se stvari odvijati dalje.A kad, i ako, se pomirite pocni i ti da postavljas neke svoje uslove.Ne moze samo tako kako on kaze.I ti imas obaveza, ne visis na klin, pa da mu se stalno prilagodjavas.Za sad se posveti sebi, sa njim sta bude-bice.Ne moze nista na silu.
Pauza - Page 2 941308610
P.S. Ne daj da ti zavrsavanje faksa, i period kad si skroz slobodna od obaveza i briga, upropasti ovo sa pauzom.Pocni da strebas neki strani jezik, na primer.Uzivaj malo, planiraj sta ces dalje, nemoj da sedis u kuci i tugujes.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 4:21 am

Kao sto sam vec rekla, ne mogu da ga nateram na nesto sto ne zeli, vec duze vreme je bio u nekoj depresiji, kad god bih otisla kod njega on je pricao o poslu i o obavezama ... nije tako bilo non stop, ali je svakako postala cesta pojava i to je bio jedan od razloga sto sam rekla ok na pauzu. Valjda ce se uspeti da se dovede malo u red i da zavrsi te ispite. On je mislio da se ne vidjamo jedno vreme dok se ne sredi, i pitao me je da li zelim da me i dale zove, pa predpostavljam da nije zeleo skroz da prekine kontakt, ali ja nisam mogla jer bi mi bilo teze ... Valjda ce srediti te probleme koje ima. Sto se tice postavljanja pravila u vezi, to sam i nameravala da uradim.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 4:45 am

rale, sad lepo osmeh na lice, uzmi da spremiš diplomski da što pre to završiš, valdja će sad lepše vreme pa izađi, prošetaj, sve će biti ok Pauza - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 5:42 am

Ne znam, nismo sve iste, ali ako decko trazi pauzu od mene, ne zeli da me vidi/cuje neko vreme, to mi je dovoljno da shvatim kako stvari stoje. Taj bi sa mnom zavrsio za sva vremena. Ne treba mi veza na povuci-potegni dok se gospodin ne sastavi i ne shvati sta zeli. Zato se neki momci i ponasaju tako, vide da im kod devojke sve prolazi i sve moze.
Nazad na vrh Ići dole
Nepopravljiva

Nepopravljiva


Broj poruka : 85
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 5:49 am

Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 5:57 am

ma kakva pauza...sta to znaci da moze da vidja druge, pa posle da ti se vrati. nemoj to sebi raditi. iz iskustva znam da to ne vodi nicemu. ti mu vise ne verujes, i ako se pomirite ili sta vec posle te pauze ti mu i dalje neces verovati. svi ljudi kada im je tesko zele da imaju dragu osobu pored sebe. mogao ti je reci da mu je tesko da ima probleme, da ga razumes ali ne i pauzu da trazi. sta to znaci da ga ti sprecavas da to nesto resi.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 6:00 am

Njegov predlog je bio da se ne vidjamo, ali ja sam rekla da onda ne treba ni da se cujeo. Ako smo na pauzi onda nema smisla da se cujemo jer onda nista nece uspeti da uradi, a i meni je tako lakse, neka shvati kako je bez mene, mozda mu dodje iz d... u glavu, pa se malo uozbilji i prestane ponasati kao klinac ...

malena mrvica ::
ma kakva pauza...sta to znaci da moze da vidja druge, pa posle da ti se vrati. nemoj to sebi raditi. iz iskustva znam da to ne vodi nicemu. ti mu vise ne verujes, i ako se pomirite ili sta vec posle te pauze ti mu i dalje neces verovati. svi ljudi kada im je tesko zele da imaju dragu osobu pored sebe. mogao ti je reci da mu je tesko da ima probleme, da ga razumes ali ne i pauzu da trazi. sta to znaci da ga ti sprecavas da to nesto resi.

Ne, taj deo smo formulisali, tj. lepo sam ga pitala sta ta pauza znaci, odnosno podrazumeva. Mi smo jos u vezi, samo sto se necemo videti jedno vreme dok on ne sredi te bubice u glavi, a sto se tice vidjanja sa drugim ljudima, to ne dolazi u obzir, tj. toga nema ... Pitala sam ga to da bih znala na cemu sam, jer ga sigurno ne bih primila natrag, ako planira da svrlja po gradu ...

EDIT BY PUFNA: Opcija EDIT!
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 6:12 am

pa ne znam onda i ti iskoristi tu "pauzu" pa razmisli šta svarno želiš i šta je najbolje za tebe. iskreno meni je to sumnjivo, možda zato što imam negativno iskustvo. i meni je moj govorio ne dolazi u obzir da se vidjamo sa drugim ljudima...ali se on vidjao. mislim ne mora da znaci da je tako i kod vas. ali ja stvarno ne razumem te pauze i to udaljavanje. ja kada sam kao trazila pauzu to mi je bio samo izgovor da odlozim raskid, pa sam se nadala da ce to vremenom samo od sebe prestati.
al opet kazem hvala Bogu nismo svi isti
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 6:21 am

[quote="malena mrvica"]pa ne znam onda i ti iskoristi tu "pauzu" pa razmisli šta svarno želiš i šta je najbolje za tebe. iskreno meni je to sumnjivo, možda zato što imam negativno iskustvo. i meni je moj govorio ne dolazi u obzir da se vidjamo sa drugim ljudima...ali se on vidjao. mislim ne mora da znaci da je tako i kod vas. ali ja stvarno ne razumem te pauze i to udaljavanje. ja kada sam kao trazila pauzu to mi je bio samo izgovor da odlozim raskid, pa sam se nadala da ce to vremenom samo od sebe prestati.
al opet kazem hvala Bogu nismo svi isti[/quote]

Ovo je mali grad, svi smo nekako povezani, a i okolna sela takodje, kada bi se vidjao sa drugim devojkama sigurno bih kad, tad to saznala. Uostalom zna i sam da mu to ne bih oprostila nikada i raskinula bih sigurno jer prevaru ne prastam, makar bili na pauzi ... Ne verujem da je trazio pauzu da bi svrljao, mada uvek postoji i ta mogucnost ali moram sama da priznam da se nekad ponasa krajnje cudno, tako da bi nam ta pauza mozda i pomogla, pogotovo ako uspe da da vec jednom te ispite ...
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 6:25 am

Rale89 Koristi opciju "EDIT".
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 6:40 am

Ne znam kako se koristi edit ...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 7:28 am

nisam znala za taj deo da se ne vidjate sa drugim ljudima...koliko god da je mesto malo -to moze biti izvodljivo...ja nisam nikako za pauze,a tebi sam vec rekla da ti je najbolje da se sebi posvetis i njega zaboravis Pauza - Page 2 650269930 nije on jedini na svetu...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 7:33 am

To mi svi pricaju ... Naravno da cu se posvetiti sebi, ako pozove super, ako ne bude zvao ok, preivecu .
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 7:39 am

Recicu svoje iskreno misljenje, nadam se da se neces naljutiti. On je skapirao da je nasao devojku koja nema iskustvo sa vezama, kojoj je prvi i koja je dobra i tolerise mu bukvalno sve, da se vidjaju jako retko, da se cuju jako retko, da igra igrice dok se cuju i ko zna sta sve drugo i onda mu se moze da smislja depresije, preuvelicava obaveze, da smislja razloge za svadju u prepirku i trazi pauze. To se u mom kraju zove "Nas'o pa zas'o"! E sad ti treba da vidis da li ti odgovara da te neko tamo vuce za nos.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 7:49 am

Rale, nemoj nikog da slusas. Ni meni se ne dopada to sto se tvoj momak tako ponasa, pa sta? Radi kako mislis da treba. Svi mi znamo kako bismo ziveli tudje zivote, a kad imamo problem, nije nam tako jednostavno da nadjemo resenje.
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 7:54 am

lara dobila si + Pauza - Page 2 425539214
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 7:58 am

Ne ljutim se, shvatam zasto to mislis, ali nisam bas sigurna da li je zaista izmisljao te depresije, moze neko da odglumi tako nesto par puta, ali ne moze non stop. Uostalom imam dobru intuiciju, ne znam zasto ali mu verujem bar sto se tice toga da je stalno nervozan i da je u depresiji ... Malo pre mi je sestra rekla da se te pauze retko kad dobro zavrsavaju. Razumem zasto svi misle da od pomirenja nece biti nista, i da je nasa veza svima bila u najmanju ruku cudna, ali mu i dalje verujem .


Poslednji izmenio Rale89 dana Sre Apr 18, 2012 8:04 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Nepopravljiva

Nepopravljiva


Broj poruka : 85
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 8:01 am

Nisam najbolje upoznata sa situacijom, tako da mozda moj komentar nece bas biti na mestu ali da ja kazem svoje misljenje.
Mi mozemo da budemo objektivne ali ona ne. Nije to bas tako lako, pogotovo kad volis nekoga.
Na kraju krajeve, mozda decko ima stvarno dobar razlog. Cini mi se da ga previse napadamo, ne znamo mi sta se zbiva sa njim. Ti ga najbolje znas od svih nas, verovatno si upoznata sa problemima koje on ima, tako da moras sama da procenis da li te laze ili je iskren.
Opet kazem, ne znam celu situaciju, vidim da ste upoznate vise od mene, ali moja preporuka je da sacekas. Nemoj ti nista da radis. Ako zeli vratice se, ako ne mlada si, nije smak sveta, sve ce doci na svoje, mada znas to i sama. Pauza - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 8:47 am

Nisam ni zelela nista da radim, ako nista drugo zanima me zasto je zeleo pauzu, a i ne zelim da ispadne da sam bezveze bacila 8 meseci ...
Nazad na vrh Ići dole
Nepopravljiva

Nepopravljiva


Broj poruka : 85
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 8:51 am

U tom slucaju mozda eventualno mozes, ukoliko se ne javi, da mu pustis poruku zbog cega je tacno trazio pauzu. Mada neke stvari je bolje ne znati. . .
A nemoj to da gledas kao bacene mesece, ipak si provela lepo to vreme, iskusila si nesto novo itd. . .
Nijedno vreme nije baceno, probas da izvuces neku pouku, sta znam.
Ali verujem da sad ne mozes jasno da razmisljas.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 8:55 am

Ne razmisljam objektivno, to je sigurno. Sto se tice radoznalosti, ne znam zasto ali mislim da ce se ipak javiti kada prodje par nedelja. Ova pauza ce mi bar pomoci da se malo dovedem u red, zavrsim taj diplomski i saberem se bar malo, tj. naviknem da budem bez njega, tako da cak i ako ne daj boze, dodje do raskida ne bude mi kao da mi se ceo svet srusio, kao sto sam osecala sinoc ...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 9:02 am

nemoj na raskid da gledas kao ne daj boze...pa nije to kraj sveta Pauza - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 9:07 am

Jeste, ako ne zelis rakid ali si na to primorana ... Nisam to napisala zato sto mislim da je to nesto tragicno, nego zato sto ne bi zelela da prekinemo vezu zbog neke gluposti ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 9:17 am

Ja se slazem sa Pufnastom, ali i sa Larom. Mislim da treba da kombinujes Pufnastin i Larin savet. Pusti ga, neka odmori glavu, mislim da ce ti se vratiti, a ti mu onda pokazi sta je zasluzio. Sve na finjaka. Njegovo ponasanje prema tebi jeste ruzno,ali ja ti necu reci da ga ostavis, znam da to neces uraditi, i ne treba, jer ga volis. Svi mi zbog ljubavi gutamo i svoj ponos, i karakter, sve da ostanemo sa osobom koju volimo. Neko pretera, neko ne. Nekom uspe da zadrzi voljenog, a nekom ne. Uglavnom, razumem te. Sad menjam Ivanu Pauza - Page 2 650269930 , sta je u horoskopu? Da nije Vodolija? Vodolijama je svojstveno da beze kad osete gusenje i pritisak.
Nazad na vrh Ići dole
Nepopravljiva

Nepopravljiva


Broj poruka : 85
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 EmptySre Apr 18, 2012 9:41 am

I strelcevima je to svojstveno. Pauza - Page 2 650269930
Ja sam i sama do skoro bila takva, a strelac sam u horoskopu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pauza - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pauza
Nazad na vrh 
Strana 2 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: