Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pauza

Ići dole 
+16
Lara
pufnasta
inda
StormZ
malena mrvica
Nepopravljiva
Bella
Iva
sanja
Jeci
Ivana
Asja
Yo**
sister87
meda
Rale89
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyNed Apr 22, 2012 6:22 am

Ivana plusic za dostojanstvo Pauza - Page 6 650269930

Rale, pre svega nemoj da pokleknes, jedna poruka mu je dovoljna, i mislim da nema sanse da nije video ili nije nemoguce naci od nekoga za poruku, da je hteo - odgovorio bi.
Samo polako, dan po dan idi, nemoj sebe ni na sta da teras, sada radi ono sto ti zelis, kako zelis.
Ako ti se ne kuca diplomski - nemoj.
Ako ti se place - placi.
Ako ti se duva - naduvaj se. Mozda bude lakse Pauza - Page 6 1071211947 Pauza - Page 6 2650110983

Iva , super slicica, plus i za to Pauza - Page 6 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyNed Apr 22, 2012 7:27 am

mozda sam okrutna, ali ja ovo ne mogu da razumem. toliko cimanje, plakanje, cepanje nerava i zivaca zbog takve persone! i zbog glupe pauze! ja sam monstrum! Pauza - Page 6 402532072

i jos nesto. ako se pomirite hoces li moci da predjes preko toliko suza, beskorisnih dana, neprospavanih noci. i opet ces prihvatiti nevidjanje? il vidjanje kad samo on moze i kad mu dune?!


Poslednji izmenio Lusesita dana Ned Apr 22, 2012 9:15 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyNed Apr 22, 2012 8:09 am

rale, kako si sad? biva li bolje makar za mrvicu? o cemu si jos danas razmisljala sem o njemu?
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyNed Apr 22, 2012 8:25 pm

Rale, srećo, on se sprema za raskid Pauza - Page 6 2164293255 Pauza - Page 6 295018215 Polako se odvaja, da mu posle bude lakše.

To preporučujem i tebi. A čitajući koliko i kada ste se vidjali, i kako te ispalio, npr. za 8. mart, setim se jednog dečka moje poznanice.... Nije to za tebe, veruj mi! Godine nisu izgovor. Kad nešto momam hoće - naći će načina!

Posmatraj tu vezu kao iskustvo više, gde si naučila da možeš da voliš punim srcem, da se prepustiš, i da budeš voljena (onoliko koliko te je on voleo). Znači, ti nisi problem! Ti to možeš, i moći ćeš kad god to budeš želela, i sa kim god.


kiss

Život je pred tobom. Nije sve prosto i lako, ali u suprotnom, bilo bi nam dosadno. Zar ne?
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyNed Apr 22, 2012 9:46 pm

Sinoc sam izasla na pice sa sestrom i njenim drugovima, danas mi je malo lakse ... Razumem da vecina ne moze da shvati zasto se toliko nerviram i placem, vecina je davno imala prvog momka, srce ima je bilo slomljeno jos pre par godina, i znam da svi zele da mi pomognu ali mi ovo pricanje da ce raskinuti, ili da ja treba da raskinem li to koliki je kreten, ne pomaze bas nesto ... Danas mi je malo bolje ... Ja sam hiper senzitivna osoba, cisto da se zna, ne preterujem, stvarno sam veoma osetljiva, vezujem se veoma za ljude, verujem im ali me na kraju skoro svaki put neko zezne... Ne posmatram svet kao drugi ljudi, to mi je i decko rekao jos pre nego sto smo poceli da se zabavljamo, zato mi dodje veoma tesko kada mi neka osoba kojoj sam verovala uradi nesto lose ... Ja sve pamtim, dobro i lose, a ako me on ostavi sigurna sam da cu pamtiti to duze vreme. Ne nalazim momke na svakom koraku, niti cu moci da nadjem drugog bar godinu dana, znam da zvuci ao preterivanje, ali ja poznajem sebe i znam kakva sam osoba, samim tim znam da raskid nikad ne bih mogla da zaboravim, pogotovo ne raskid koji je tako iznenada, bez razloga ... Ako zeli raskid, nema problema, dacu mu ga, ali bi bar trebalo da mi kaze razlog. Kaze da nije do mene, da nema drugu, nema ga po gradu, dakle ne svrlja koji je onda razlog te pauze ( ako je uopste pauza, a ne raskid ) ... I ne bih pristala opet na to njegovo nazovi vidjanje . Ako bi me pozvao, promenila bih neke stvari ... Ne zelim da se neko naljuti zbog ovog posta, ali ja tako mislim, ako sam nekog uvredila izvinjavam se unapred ...
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyNed Apr 22, 2012 9:53 pm

Rale, opusteno. Razumem te, znad da ti je tesko. Mi smo samo bile objektivne. Videces da je vreme najbolji saveznik.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyPon Apr 23, 2012 12:41 am

Bila sam danas u setnji, inace naravno da je bilo jos lepih trenutaka, samo nisam iznosila sve detalje. Nikada ne bih bila s osobom koja je stalno bezobrazna prema meni ...
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyPon Apr 23, 2012 12:43 am

Rale, drzi se. Sta god ti da odlucis, mi smo uz tebe
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyPon Apr 23, 2012 12:57 am

rale ti ces na kraju odluciti. ali neka to bude tako da je to najbolje ZA TEBE.

inace veooma sam ponosna na to tvoje bih! i pisi taj rad. on je prioritet. Pauza - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyPon Apr 23, 2012 7:27 am

Da vas obavestim da mi je odgovorio na poruku i to je napisao sledece : Jeste upravu si Zasluzila si odg. Meni treba vremena, tako necu da cekas toliko, eto raskidamo, jer ja nemgu trenutno nista vise. Izvini razmisljao sam i jednostavno nisam sada za vezu .

Tako da je sada bivsi ...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyPon Apr 23, 2012 7:43 am

Ma znam, razumela bih da je trazio normalno raskid, kao svi ostali ljudi, ali preko poruke ...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyPon Apr 23, 2012 8:00 am

bas je skot sto je raskinuo preko poruke...to ti samo govori da treba da ga zaboravis Pauza - Page 6 650269930 i o njemu pricaj samo najlepse jer je sada bivsi,a o bivsima se prica kao o pokojnicima-sve najbolje Pauza - Page 6 3761817831
a sto se tice batina,moj odgovor na to je : na devojku se ne diza ruke vec nesto drugo,ako to drugo ima Pauza - Page 6 885654730
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyPon Apr 23, 2012 8:14 am

ne znam za vas, ali meni dečko kad uradi nešto ružno, koliko god da mi se sviđa ili mi je stalo do njega, prestane da bude, nekako napravim blokadu u sebi, i ne dozvolim da me boli što je taj neko meni to rekao, uradio, nebitno..čini mi se da je ovo rale dovoljno što ti je uradio i zgadi ga samoj sebi, tako ćeš najlakše prestati da misliš o njemu, veruj mi, stalno kad kreneš da razmišljaš o njemu reci sebi 'nije zaslužio, raskinuo je preko poruke posle 8 meseci, nije se udostojio da me pogleda u oči i kaže mi da hoće da raskine nego preko poruke, NE ZASLUŽUJE ME..'
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyPon Apr 23, 2012 9:03 am

Rale, ovo je da te oraspolozim:
https://www.youtube.com/watch?v=1Q8V9sBRRhU

A sad jedno pitanje: Da li neko ko je ispao sve ono najnize i najbezobraznije sto mozes da pomislis, i raskinuo preko poruke, zasluzuje ijednu tvoju suzu vise?

Devojcice stiklice, suknjica, sminkeraj i u provod.Za tugovanje vise necu ni da cujem.Ti treba da slavis.Koliko se secam skoro je bio zadnji ispit.Nije li to dovoljan razlog za slavlje?
Sto se gospodina tice, on i samo on je na gubitku.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyPon Apr 23, 2012 9:08 am

Brate koja SISA! i to ona najgora.

Ni u oci da te pogleda ne moze, kreten.

Znas bre sta Rale, takav tebe ni u najmanjem slucaju nije zasluzio, i bolje ti je bez njega. Razmazenko, te oce ovako te onako. Tacno sam znala da ce ovako ispasti, cim je on trazio pauzu.
Ali dobro, gledaj to sa vedrije strane.
Ovako si imala vremena donekle da se pripremis za ovakav kraj.
Zamisli da ti je samo iz cista mira bacio - raskidam.

Bice bolje, puno Pauza - Page 6 941308610 za tebe Pauza - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyPon Apr 23, 2012 9:20 am

Kakva picka od coveka (drugi izraz ne postoji)! Ne mogu da verujem. Pa da sam na tvom mestu, Rale, otisla bih u to njegovo selo, uhvatila bih ga sa onu stvar, stisla najjace i zaokrenula ruku i rekla bih "Pa picko jedna, sad kazi sta imas, a ne preko poruka!", i "sahranila" bih ga jednom za svagda! I kakvo je to musko koje pada u depresiju, prenemaze se i glumi neku zrtvu, ima puno obaveza, posla, muci ga nesto, ma daj molim te! Iznervirala sam se!

P.S. A sto se tice tih batine, za svako nazovi musko koje se usudi da digne ruku na zensko bih opet otvorila Goli Otok. To su mnogo velike traume, koje ostaju u glavi, stvaraju neki gard i strah.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyPon Apr 23, 2012 9:22 am

pa nemojte devojke tako, mozda ipak zasluzuje da se rale bori za njega! pufnasta like.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyPon Apr 23, 2012 9:25 am

Lus,sta ti je?Ti bi se borila za njega?
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyPon Apr 23, 2012 9:26 am

to je bilo ironicno! ahahhaa
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyPon Apr 23, 2012 9:28 am

Lus zafrkava zbog komentara na njen post. ccc Pauza - Page 6 124630516
Rale glavu gore i da nisi klonula slucajno.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyPon Apr 23, 2012 9:32 am

aha,ne pratim pazljivo! Pauza - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyPon Apr 23, 2012 9:34 am

ivaaa, pa kako znas! sta mogu, kada sam u pravu. kada nisam, priznacu.
rale, sve su ti devojke rekle. i videces kada nadjes nekog drugog, kakvo je ponasanje bilo tog tvog bivseg! Pauza - Page 6 481982875
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyPon Apr 23, 2012 9:37 am

Ma mani sve citam.Moracu malo ovaj forum da stavim na off.Ali za ozbiljno.Nije da vas ne volim nego treba i neke druge stvari da stignem da odradim.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyPon Apr 23, 2012 9:39 am

Iva,i ja isto.Divna je ovo razbribriga,ali ima precih stvari!
A trenutno mi se jako spava pa zato ne funkcionisem kao obicno,inace sve pamtim! Pauza - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 EmptyPon Apr 23, 2012 6:53 pm

Rale poruka za tebe:
"Kad si umoran i želiš odustati od svega...od sebe - sedni, odmori, pa prespavaj. Novi dan nosi novu snagu, nove događaje i nove ljude i shvatit ćeš da se isplati ići dalje. Tvoj život, tvoj osmeh, tvoja ruka...a da ni ne znaš, mogu biti nečija snaga."
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pauza - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pauza
Nazad na vrh 
Strana 6 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: