Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pauza

Ići dole 
+16
Lara
pufnasta
inda
StormZ
malena mrvica
Nepopravljiva
Bella
Iva
sanja
Jeci
Ivana
Asja
Yo**
sister87
meda
Rale89
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptyPet Apr 20, 2012 7:26 pm

Rale nema cekanja!
Slazem se sa Ivanom, 10 dana i zdravo dovidjenja!
Naravno, morate da razgovarate licno, oci u oci, nemoj preko telefona, mail-a, sms-a,itd...

Samo mu napisi da morate da se vidite da popricate o vasoj vezi.
Videces kojom ce sad brzinom moci da dodje da se vidite Pauza - Page 5 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptyPet Apr 20, 2012 9:20 pm

Nisam ja mislila da sedim kod kuce i da ga cekam da pozove, nego me cisto zanima da li razmislja o raskidu i da li to zeli, jer ako zeli raskid nije u redu da me zavlaci 2 meseca. Bolje neka mi kaze odmah ...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptyPet Apr 20, 2012 10:27 pm

Jeci sa ovom zadnjom recenicom se ne slazem.Ako je inatljiv (a ima ih i takvih) ima samo da joj kaze: Cao.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptySub Apr 21, 2012 12:44 am

Da, i to je moguce.
Nista,
Rale, ti najbolje njega poznajes, i znas sta je sad najbolje za tebe da ucinis.
Moj savet ti je da ga pozoves, da vidite kada i tebi i njemu odgovara da se vidite, pa porazgovarate i da vidis na cemu si sad u toj vezi, vredi li cekati da se on odluci, i tokom takvog razgovora cete i ti i on shvatiti sta to zapravo zelite od jedno drugoga, i da li mozete da se izvucete iz krize...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptySub Apr 21, 2012 1:02 am

Ali on nije trazio pauzu od nase veze nego od vidjanja. Kako da mu kazem a treba da se vidimo i porazgovaramo o tome kada sam pristala da se ne vidjamo jedno vreme ...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptySub Apr 21, 2012 1:44 am

Stormz, u svemu ovome, gde devojka ima problem i zeli samo da joj bude lakse, ti si nasao da joj pricas da koristi edit. Mislim da joj je to, u ovom trenutku, najmanje bitno. A i nece forum propasti ako je napisala 2 posta jedan za drugim. Pauza - Page 5 1071211947

Takva su pravila foruma.Znam da je najmanje bitno ali moram da kazem... Pauza - Page 5 580745073 - ovo je Stormz dodao. Pauza - Page 5 364988687



Poslednji izmenio pahuljicaa dana Pon Apr 23, 2012 7:10 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptySub Apr 21, 2012 2:10 am

Hvala na podrsci . Znam da nam je potrebno vreme, i ponekad mi se cini da mi je dobro, i da sam se pomirila sa trenutnom situacijom, a nekad mi se cini kao da mi se ceo svet srusio ... Valjda ce mi posle nedelju-dve biti lakse ...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptySub Apr 21, 2012 8:36 am

Rale89 ::
Hvala na podrsci . Znam da nam je potrebno vreme, i ponekad mi se cini da mi je dobro, i da sam se pomirila sa trenutnom situacijom, a nekad mi se cini kao da mi se ceo svet srusio ... Valjda ce mi posle nedelju-dve biti lakse ...

Placi, isplaci se dobro...posle toga ti mora biti barem malo lakse...i jedi cokoladu...provereno je dobar lek protiv tuge, depresije itd. Pauza - Page 5 650269930
I nemoj sebe mnogo da mucis razmisljanjem zasto i kako...mozda se samo plasi vezivanja i zeli da vidi da li bi mogao bez tebe...jer ti ces sad zavrsiti taj diplomski, a uglavnom devojke tada zele da se udaju itd...pa se mozda malo i uplasio...strpi se i shvatices sta je... Pauza - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptySub Apr 21, 2012 7:13 pm

Poslala sam mu sinoc poruku, nisam mogla vise da izdrzim. Napisala sam mu da mi kaze ako razmislja o raskidu, ili ako ga zeli jer nije fer sa njegove strane da me zavlaci skoro 2 meseca ako zeli raskid . Nista mi nije odgovorio, a stigla mu je poruka, pa postoji pogucnost da ce uskoro biti bivsi :-(
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptySub Apr 21, 2012 8:29 pm

Rale,budi dostojanstvena u svemu ovome!
Sve smo mi prosle kroz takve (i mnoooogo gore situacije) pa smo sad srecne i zadovoljne!
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptySub Apr 21, 2012 9:15 pm

Ja sam svoje rekla, na njemu je sledeci korak, ja ne zelim da budem sa nekim ko ne zeli da bude samnom... Ne sumnjam da postoje i gore situacije, ali ja znam kako je meni. Moj prvi decko mi je slomio srce i veoma mi je tesko, pogotovo jer mi niko ranije nije slomio srce, ali ga vise necu kontaktirati. Ak se ne javi uskoro, tretiracu to kao raskid, posto mu u tom slucaju ocigledno ne znacim dovoljno da bi mi poslao poruku, makar samo rekao da ili ne ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptySub Apr 21, 2012 9:48 pm

Nikad se ne zna sta nosi dan, a sta nosi noc. Ne verujem da mu ne znacis ni jedne jedine poruke, nego eto... Ne znam ni ja. Ti sad verovatno mislis da ga ne zanimas, i boli te i prosto ti ne ide u glavu, kako je to moguce, kad te je voleo. Ljudi ponekad rade stvari za koje nemaju objasnjenje, ali eto, jednostavno ih urade. Posebno muskarci. Ti sama treba da ocenis koliko mozes da se ponizis zbog nekog koga volis. Ponos je super stvar, ali je lose kad ti samo on ostane u zivotu. Ja sam recimo svasta progutala da ostanem sa svojim bivsim, ja to zovem ponizavanjem, verovatno gresim, ali eto, isla sam protiv svojih principa, i u jednom trenutku sam osetila da ne mogu vise. Osetila sam da sam otisla taman toliko nisko koliko mogu da podnesem. I onda sam se okrenula i otisla. I nikad mu se vise nisam javila. Btw, on se sam javio pre par dana. Sve u zivotu dodje na svoje, samo moras da budes strpljiva. Ko zna zasto je to dobro.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptySub Apr 21, 2012 10:19 pm

Slazem se sa Ivanom da treba da ostanes dostojanstvena, pa sta bude nek bude. I moras da znas, kad ti neko nanese bol onda ti nikad nije ni trebao, ne treba da patis za nekim kog nije briga da li si ti dobro ili ne, da li sedis kod kuce i places i tugujes zbog njega ili ne. Znam da ti je sad nemoguce, ali prebrodices, procice sve, jednog dana ces se smejati zbog kakvih si gluposti plakala i patila. I budi srecna sto ispao koliko toliko fer i nije te povredio mnogo, vec je pokusao na najbezbolniji nacin da se skloni od svega. Mnogo nas da pocne da ti sad pise kako su nam se zavrsavale prve veze zaledila bi se, ali sve je to zivot. Ja ti drzim palceve da sve prebrodis najbezbolnije moguce. Kod sledeceg ces se cuditi kako to uvek nalazi vremena za tebe cak i ako ima vise obaveza od bivseg, kako se uvek seti da te iznenadi na nacine koji ce bas tebi svidjaju, kako to da si ti uvek centar paznje, a sve ovo sto te muci sad bice ti smesno. Kad sam ja usla u novu vezu posle prvog momka nisam znala kako da se ponasam, totalni preokret, ali covek se na lepo lako navikne. Pauza - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptySub Apr 21, 2012 10:50 pm

Rale Pauza - Page 5 390707668 Pauza - Page 5 941308610 .
Isplaci se.Istuguj.Daj sebi oduska koliko god da ti je potrebno.
A onda idi u zivot, izadji sa drugaricama na kafu (Zvonci smajli sa kafom nam fali) izogovaraj ga najcrnje.I nemoj da dozvolis da ti diplomiranje i zavrsavanje faksa upropasti neko ko te ne zasluzuje.Dobro prvi je, ali hvala Bogu pa nije ni jedini ni poslednji.Pisi ovde kad ti je tesko.Mi smo tu.
I zenska isplaniraj sad sta ces dalje sa zivotom (faks, posao, sta god...).Videces cim sastavis u glavi plancic za dalje (a ja navijam za Slo, cini mi se da si ti pricala da bi tamo nastavila skolovanje) ima da ti bude bolje.
Ako je on otisao nije sunca nestalo.Samo polako, lepo ti je rekla Lu, sve ce doci na svoje.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptySub Apr 21, 2012 10:59 pm

pahuljicaa ::
Stormz, u svemu ovome, gde devojka ima problem i zeli samo da joj bude lakse, ti si nasao da joj pricas da koristi edit. Mislim da joj je to, u ovom trenutku, najmanje bitno. A i nece forum propasti ako je napisala 2 posta jedan za drugim. Pauza - Page 5 1071211947

Takva su pravila foruma.Znam da je najmanje bitno ali moram da kazem... Pauza - Page 5 580745073


Jo Boze kakvo sranje napravih ovde.Deset puta sam izao na "+quote" konekcija mi prekidala,na kraju sam slucajno "Edit" pahuljicin post...Izivnjavam se,nisam namerno. Now I'm dead... Pauza - Page 5 1130183300 Pauza - Page 5 1276036350 Pauza - Page 5 3315840312
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptySub Apr 21, 2012 11:15 pm

Pa uvek mozes da ides na EDIT i da prepravis, nije smak sveta.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptyNed Apr 22, 2012 12:42 am

Neminovno je da ces morati da nastavis dalje. Sve devojke ti daju dobre savete, i slazem se sa svakim pomalo, na tebi je da poslusas onaj koji je najblizi onom sto ti osecas. Dzaba sto mi sad ovde pisemo da ti treba da budes jaka, da ga npr. iskuliras, prva ostavis, ako se ti lomis u sebi i ponovo bi ga potrazila, zatrazila jos jednu sansu. Zato je davanje saveta u ovakvom slucaju mac sa dve ostrice. Sa Zvonci se slazem kad je u pitanju komentar na Pufnastin post. Ja sam recimo, milion puta povredila ljude koje sam volela najvise na svetu, nekad nehotice, a nekad i namerno, jer sam ja sama imala probleme i lose se osecala, pa sam eto na njima sve to ispraznila. To su sve bile moje greske, zato sada znam da nije sve tako crno-belo. Javljaj nam sta se desava. Pauza - Page 5 3881143799
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptyNed Apr 22, 2012 1:00 am

M akakva buducnost, citam ovo i suze mi liju. Sve me podseca na njega. Bar da je otisao zbog druge, bilo bi mi lakse. Ovako ne zeli ni na jednostavno pitanje da mi odgovori da li zeli raskid ... Ne mogu ni doplomski da kucam, jer mi se po glavi mota non stop kako je mogao to da mi uradi ... Ne mogu ni da izadjem sa drugaricama jer sve spremaju ispite, a ne mogu ni da placem jer ce me moji videti i onda ce mi pricati kako mi je bolje bez njega, a to me boli ... Necu nikada zaboraviti i skoro 100 % sam sigurna da cu ta iskustva preneti u sledecu vezu jer na zalost sve pamtim i ono sto treba i ono sto ne treba. Iskreno ne mogu sada da razmisljam o sledecoj vezi, jedino sto u ovom trenutku zelim je da me nema da bol prestane ...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptyNed Apr 22, 2012 1:26 am

Rale bre, bem mu cudo. Pauza - Page 5 1371890812
Boli boli pa ce prestati.Eto to mogu da ti garantujem.Sve prodje, pa ce i ta bol proci.Smejaces se ponovo. I sunce ce ponovo da izadje.Uvek posle kise dolazi sunce, ali uvek.
A do tad razmisljaj da vam na kraju krajeva nije bilo ni sudjeno da ostanete zajedno.Bilo vam je lepo, neka ti to ostane u secanju.A ko zna zasto je dobro sto vise niste zajedno.Umemo mi ljudi da vidimo samo ono sto se trenutno desava, nekad ni ne znamo da nas mozda ova bol stiti od neke vece i gore boli.
Ajde glavu gore.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptyNed Apr 22, 2012 2:33 am

Ma da smo bar raskinuli kao ljudi, ovako ne znam vise ni da li smo u vezi ili nismo. Poslala sam mu poruku sinoc i rekla sam mu da mi javi ako zeli raskid ili ako razmislja o istom, da sam uvek bila korektna prema njemu i da sam bar toliko zasluzila, i da nije fer da me zavlaci skoro dva meseca ako na kraju zeli da raskine, a on niti mi rekao da zeli niti je rekao da ne zeli. Pa majku mu niko nije u tolikoj depresiji da ne moze ni u mobilni telefon da pogleda ili da napise poruku ... Sve mi se cini kao da zeli raskid samo nema hrabrosti to da kaze ... Kazete da ce bol proci, ja jos uvek nosim oziljke od pre 10 godina, toliki sam baksuz da mi se lose stvari stalno desavaju. Kaze mama da su joj lekari kada sam se rodila, posto su me ozivljavali, da su devojcice veci borci i da sam bila decak verovatno ne bih prezivela, ali moras biti bas veliki baksuz da bi ti se desavale lose stvari tako cesto kao meni. Taman pomislim sve je ok, jedna stavka u zivotu mi se sredi, kad ono sve bude jos gore, a nemam vise snage da se borim, muka mi je od zivota, od skole, od ljubavi od svega ... Znam da ce verovatno proci za par dana, ali trenutno ne mogu da mislim o buducnosti .
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptyNed Apr 22, 2012 3:07 am

Ne moras da mislis o buducnosti.Ne moras da mislis ni o cemu.Samo izdrzi jos par dana. I u pravu je tvoja mama.Jesmo borci.
Imam jednu slicicu za tebe:
Pauza - Page 5 421174_337328459640668_178076625565853_1020651_1906047336_n
Daj sebi oduska par dana.Uzmi citaj nesto smesno, trci, izadji setaj, odvrni muziku, radi bilo sta sto ce ti prijati.
Samo nemoj sedeti u sobi i razmisljati kako je svet surov i crn.Stvari se za cas okrenu. kiss
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptyNed Apr 22, 2012 3:39 am

Iva, svaka cast za slicicu, uvek je tako. Svi momci i devojke oko mene tako podnose raskide, jeste da momci pokusavaju da kriju ovu drugu i trecu fazu, ali ipak se to primeti.
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptyNed Apr 22, 2012 3:50 am

plusic i od mene Ivo. Pauza - Page 5 650269930 i ja mislim da je ta slicica potpuno istinita, i da to oni kriju,prosto ne moguce da nemaju emocija! ali u tome je razlika, sto su oni veci karakteri od nas zena, oni kad kazu NE, DOSTA... koliko god da im je tesko toga se i drze.. Exclamation aha
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptyNed Apr 22, 2012 4:11 am

hahaha, Sister varas se.Umeju i oni da se dovuku na kolenima.Najcesce kad zajebu da vise nema nazad, ali ipak...
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 EmptyNed Apr 22, 2012 4:19 am

nisam rekla da toga nema.. ima i toga naravno,ali realno gledano veci su karakteri.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pauza - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pauza
Nazad na vrh 
Strana 5 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: