Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pauza

Ići dole 
+16
Lara
pufnasta
inda
StormZ
malena mrvica
Nepopravljiva
Bella
Iva
sanja
Jeci
Ivana
Asja
Yo**
sister87
meda
Rale89
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyPon Apr 23, 2012 7:17 pm

ili ovo, javljaj ako si.

"Upravo sada, neko koga nisi sreo,
negdje se pita kako bi bilo kad bi
sreo osobu poput tebe."
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyPon Apr 23, 2012 7:30 pm

Cisto da vas obavestim da se sinoc ponovo konektovao na fejs, ja sam ga bila ignorisala, kad ono salje on meni poruku na chat ...

necu te zavlaciti , i rekao sam ti, jednostavno nemogu nije mi do nicega , opet izvini ali znam da od toga nemas nista

Pa mi je pukao film i morala sam da mu odgovorim, rekla sam mu da je kukavicki raskinuti sa nekim preko poruke, da je upravo povredio osobu koja ga je najvise volela i da se nadam da je srecan, a on mi je odgovorio da nije srecan ni malo i da mu je zao i da ne zna sta drugo da kaze, ali da mi nikada nije naneo bol, pa sam mu rekla da ovo sto mi je uradio ne svrstava u bol, da je ovo sto je on meni uradio 1000 puta gore od onoga sto sam ja njemu, jer je on sacekao da prodje vreme, da se zaljubim, ponadam pa me onda sutnuo i to pod tako glupim izgovorom, na sta mi je odgovorio sledece : Nisam te sutnuo, nemozes tako reci, nisam te nikada povredio rekao sam jednostavno nisam sada za vezu, lepo sam ti rekao i nisam te nikada povredio, uvredio niti povredio tvoj ponos. Pa sam mu rekla da ako nije spreman za vezu onda nije ni trebao da me muva, da je sam rekao da mu je muka od vezica a sada kao odjednom nije za vezu, da ga nisam pistoljem terala da budemo zajedno, da me je povredio kao niko u zivotu da je povredio moja osecanja, i da sama cinjenica da je to uradio preko poruke dokazuje koliko mu je u stvari stalo do mene i koliko me je postovao. pa je on rekao: to i dalje zelim, nisam ja za vezice jednostavno potreban mi je odmor bio , uostalom , krivi me sta drugo da ti kazem.
Rekla sam mu da onda zeli vezi, samo je ne zeli samnom, da je to mogao u lice da mi kaze, da mi kaze odmah da ne zeli da bude samnom, da me vise ne voli, ne zeli, da sam mu dojadila, a ne da me zavlaci nedelju dana preko te pauze, da mi daje laznu nadu, pa da ignorise 2 dana moju poruku da bi mi na kraju rekao da nije za vezu ... rekao je ne, zelim neko vreme slobodu, ali ti ne mozes to cekati i kraj, ne mogu ti reci cekaj me ... I da skratim priu, na kraju se sve svelo na to da je njemu bilo potrebno to da radi no sto zeli i voli, da ja na pr. nikada ne bih sela na motor, a on motore voli, i da su to sitnice ali i da ima jos neke stvari mada da je sada sve zavrseno da vise nismo zajedno, rekla sam mu sve, i da mu nije stalo do mene, da ima iskrivljen pogled na svet, da je ucinio sve samo da bi me odbacio od sebe ali da sam ja ostala sa njim i trpela ono sto ni jedna druga ne bi, da me zaista voleo ne bi me nikada pustio, ne bi mi nikada trazio ni pauzu a o raskidu ne bi ni pomisljao, da cu ja nastaviti sa svojim zivotom kao sto sam i pre njega, da je trebao da me cuva kao malo vode na dlanu, da me stiti, a ne da mi nanosi bol... A on mi je rekao da ne kaze da mu nije stalo vec da mu jednostavno treba vreme, ali ako u medjuvremenu nadjem nekoga sta da radi, ne buni se, svako trazi svoju srecu .Da me nije udaljavao, da je jednostavno takav, da ne govorim tako jer vrlo dobro znam kako se ponasao prema meni, rekao je da su mi drugarice bile u ravu kada su mi pricale da treba da raskinem, da treba da ga oteram u ku... i da ce mi tada biti lakse... nisam zelela da mu pruzim to zadovoljstvo ... Pricali smo jos malo ali mi nije rekao tacan razlog raskida, vec se vrteo kao kisa oko Kragujevca. I pored svega toga kako je uopste mogao da pomisli da bih ga cekala, pauzu bih mu oprostila, ali ovu prokletu poruku tesko, zaso da budem sa nekim ko ne zeli da bude samnom, jos je to izvrnuo tako da ispadne da je sve o uradio za moje dobro, kao da sam ja zelela raskid ... Rekao je da ne zeli da ostanemo u kontaktu ali nisam zelela da mu pruzim to zadovoljstvo, neka vidi sta je izgubio, rekla sam mu sve st sam u tom trenutnu osecala a on mi se stalno izvinjavao i pricao kako sa mu znacila kako mu je stalo, sta moze da uradi kako bi mi bilo lakse itd. Sve neke gluposti. Ni on sam ne zna sta zeli, verovatno ni sam ne zna zasto je trazio raskid ...
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyPon Apr 23, 2012 7:53 pm

standardno. i umesto da bude manji od makovog zrna on jos diskutuje.
ja sam uvek za ljubav ali ovo prevazilazi sve granice. mani budalu. eto zavrseno.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyPon Apr 23, 2012 7:56 pm

tako se ponasa jer pokusava sebe da opravda,a ne shvata da time samo pogorsava situaciju...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyPon Apr 23, 2012 8:05 pm

Znam, i jos je pricao tako da bukvalno ispada kao da je zeleo da me necega postedi ...
Ala me je postedeo, muka mi je od muskaraca, od ljubavi od svega ... Ranije sam jedva cekala da nadjem decka sada vise ne mogu da ih smislim ... ne zelim vise nista u vezi ljubavi, ni da se ljubim, ni da spavam sa nekim, a da delim krevet sa nekim ne dolazi u obzir, kaze ne bi me krivio da nadjem u medjuvremenu drugog, pa ne padaju muskarci sa drveta, po njegovim recima to ispada tako lako ...
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyPon Apr 23, 2012 8:46 pm

mogu samo da dodam ALA SE*E,majku mu njegovu! uf, Rale, dobro je da si se spasla. Ko zna koliko je jos mogao da te zavlaci.
Ajmo,Rale, glavu gore, nije ni prvi ni poslednji. Pauza - Page 7 617739974
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyPon Apr 23, 2012 11:12 pm

gledaj s druge strane, bolje da te ostavio sad nego kasnije. da te je jos zavlacio, bilo bi ti samo teze, a puklo bi kad-tad jer on smatra da niste jedno za drugo (dzaba sve ostalo sto lupeta). ovako, imas vec nedelju dana iza sebe.. da li bi opet prolazila ono sto si prvog dana? svaki novi dan nosi boljitak... Pauza - Page 7 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyPon Apr 23, 2012 11:34 pm

E nek' si ti njemu sve to rekla!
Onako te je izbegavao, samo da ne mora da cuje sta je to uradio, tako ce na neki nacin izbegnuti svoju savest, e pa nece!
Samo se ti istresi, vristi na njega ako zelis, ionako je kreten i zasluzio je sve sto mu dodje.

What goes around comes around.
Znate to?
Vratice se sve njemu Rale, ne se brines Pauza - Page 7 364988687 Pauza - Page 7 941308610
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyUto Apr 24, 2012 4:04 am

Ma znam da cu preziveti, ali mi je muka od svega ... Kako je moguce da od toliko momaka ne mogu da naidjem ni na jednog normalnog, a da mu se svidjam ... Sve sami debili . Nisam neka ludaca, ne trazim puno od veze samo malo paznje i ljubavi, planirala sam da idem na more, bila sam srecna i onda ... Dizem ruke od ljubavi, ako to znac da ce mi svaki put neki kreten slomiti srce ne zelim nista od toga, pa neka umrem kao usedelica, bas me briga . Izadjem malo sa drugaricama, bude mi relativno ok, pa se onda vratim kuci i vidim moj krevet i onda naviru secanja, a suze samo sto ne poteku ... Oci su mi katastrofa, skroz su mi naduvene i crvene, nisam skoro uopste spavala svega par sati, mada mi nije danas toliko lose kao juce opet mi nije neka velika uteha ... Kaze drugarica pa nece ti to biti prvi put, ne brini slomice ti srce jos sto puta , sto me bas ne tesi nesto mnogo. Ne zelim vezice, muvanje na zurkama i te gluposti, hocu normalnu dugu vezu . Hocu ono sto imaju moja najbolja drugarica i sestra, majku mu valjda sam zasluzila ... A sada ono sto sam najvise zelela od svega predstavlja mi bol kada se samo setim toga. Obrisala sam sve njegove slike jer ne mogu da ih gledam ... Imam osecaj kao da mi nedostaje neki deo tela ...
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyUto Apr 24, 2012 4:08 am

Razumljivo i normalno! Proci ce! Pauza - Page 7 941308610
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyUto Apr 24, 2012 4:13 am

Rale, ja se to pitam vec 26 godina Laughing
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyUto Apr 24, 2012 4:25 am

medo ti imas 26 godinica? nekako po nicku bi zakljucila da imas nekih 19.. Pauza - Page 7 650269930
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyUto Apr 24, 2012 4:31 am

nick mi je jos uvek nezreo.
da,ma nisam znala sta da stavim, pa sam se spustila na nizi stepenik. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyUto Apr 24, 2012 4:47 am

e koko matora Pauza - Page 7 1406822881 Pauza - Page 7 481982875
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyUto Apr 24, 2012 4:52 am

sister, ja sam u najboljim godinama. Pauza - Page 7 3531548439 Pauza - Page 7 4079774290
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyUto Apr 24, 2012 6:53 am

rale, neke stvri se dese kada ih najmanje ocekujes...ja sam bas suprotno od tebe zelela vezice,nista ozbiljno i tako sam uzivala neko vreme i onda je ovaj moj odlucio da ce da me zadrzi...imala sam ja relativno duge veze za svoje godine,ali to nista ozbiljno nisam shvatala Pauza - Page 7 364988687 a ti,glavu gore,pa neces valjda kukati zbog idiota koji te ne zasluzuje ? Pauza - Page 7 2089373836
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyUto Apr 24, 2012 8:02 am

Treba mi neznost, da me neko zagrli i ne pusta, da me mazi, govori da me voli, da se seta samnom, da idemo na putovanja, na more ... Dusa me boli kada idem gradom i vidim sve te srecne parove, onda mi dodje da ih gadjam necim ... Ono do cega mi je najvise stalo, sto sam najvise zelela ne mogu da imam, a izgleda da necu imati jos dugo. Ja ne znam da flertujem, nisam savrsena, nemam savrseno telo, imam oziljak preko grudnog kosa koji je dugacak jedno 10 cm, celulit, strije ... probleme u glavi koliko zelis, a ne mogu da se muvam sa nekim koga ne znam i ko mi se ne svidja. Ne mogu da se muvam sa momcima na zurkama, cak i ne volim te zurke, muka mi je od njih, a momci mi sigurno nece dolaziti pred stan ... Gledam drugaricu i sesru vec 5 god. u stabilnoj vezi, ne zelim da srecem vise idiote i glupe klince, ali mi sve cini da ima nesto u meni sto me cini nepozeljnom ili ruznom osobom ... Kako je moguce da i ruznije i deblje devojke mogu da nadju srecu u ljubavi a ja nikad ... Da mi bar druge stvari idu od ruke ali i to je katastrofa ... Trenutno sam u takvom bedaku da ne mozete zamisliti ... Osecam se uzasno . Ako treba radije cu biti zauvek sama, nego da se opet ponadam i prepustim nekom idiotu .
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyUto Apr 24, 2012 8:10 am

Rale, sad gledam tvoju profil sliku na Fb i pitam se sta lupas? Nisi ruzna. Mozda nisi ni savrsena (zbog strija i svih tih stvari koje si navela), ali ruzna svakako nisi. I nemoj da se toliko bedacis. Sta ti ne ide? Ako te je jedan kreten zaj*** to ne znaci da niko i nista u tvom zivotu ne valja. Znaci samo da on nije valjao.
I potrudi se oko sebe, ako necim nisi zadovoljna onda to menjaj. Ne kukaj, bori se.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyUto Apr 24, 2012 8:22 am

Kako da menjam kada ne mogu ni da treniram aerobik bez konsultacije kardiologa ...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyUto Apr 24, 2012 8:28 am

Idi u setnju svaki dan, jedi sveze voce i povrce, toga bar sad ima.Uvedi ga kao obavezu svaki dan.Ako imas blender muckaj one sokove od voca i povrca.Jedi sto zdraviju hranu. I pod ovim ne mislim na neke skupe izmisljotine, nego na sve ono sto ima na pijaci: voce, povrce, zelenis...
I citaj, radi nesto sto ce ti prijati, usavrsavaj se u onom cime zelis sutra da se bavis. Sto posto ima litereture na netu.
Uci neki strani jezik. Imas kurseve isto ne netu.Ako zelis mogu ti i ja poslati nesto.
Veruj mi mogucnosti su ti neogranicene.Sve barijere koje imas mogu se prevazici.Samo ako zelis da se potrudis.
I sto vise budes radila na sebi vece ce ti samopouzdanje biti.Ostalo ce doci prirodno.Ali prvo i osnovno ti moras da se pokrenes.Napravi plan po danima, unesi aktivnosti kojima bi zelela da se bavis i tako prati napredak.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyUto Apr 24, 2012 8:47 am

Sok pijem odavno, voce i povrce jedem, i setam se skoro svaki dan ... Sta da radim kada mi je trenutno samopouzdanje na nuli ... Kao sto rekoh treba mi neznost, neko da me tesi a niko nema vremena, a i mislim da sam svima dojadila ... Nekada mi se desi da imam osecaj kao da su mi sve ladje potonule ...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyUto Apr 24, 2012 9:02 am

Cak i da jesu, to je samo trenutno.Nekad covek treba samo da stisne zube i izdrzi par dana, nedelja...Sto se tice neznosti tu ne mogu da ti pomognem nikako, ali sigurna sam da su ti tvoji tu da popricas sa njima i kazes im koliko ti je tesko.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyUto Apr 24, 2012 9:25 am

Rale89 ::
Sok pijem odavno, voce i povrce jedem, i setam se skoro svaki dan ... Sta da radim kada mi je trenutno samopouzdanje na nuli ... Kao sto rekoh treba mi neznost, neko da me tesi a niko nema vremena, a i mislim da sam svima dojadila ... Nekada mi se desi da imam osecaj kao da su mi sve ladje potonule ...

Po malo zvuci glupo...A da uzmes neku kucu ili macu. Pauza - Page 7 650269930 Nekoga to usrecuje puno. Pauza - Page 7 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyUto Apr 24, 2012 9:36 am

Za kuce i mace se slazem.A za ovo "glupo" vidi se da kuca musko. Pauza - Page 7 2215823332
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 EmptyUto Apr 24, 2012 9:44 am

Imam macu kuci, ne mogu da pricam sa mojima, sestra mi je zabranila da placem i da pricam o njemu, a tati ne mogu da se poverim, a mama mi nije tu
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pauza - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pauza
Nazad na vrh 
Strana 7 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: