Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pauza

Ići dole 
+16
Lara
pufnasta
inda
StormZ
malena mrvica
Nepopravljiva
Bella
Iva
sanja
Jeci
Ivana
Asja
Yo**
sister87
meda
Rale89
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyČet Apr 19, 2012 2:03 am

Hahaha, laprdanje Pauza - Page 4 312503953 bas si me nasmejala sada sa tim ... Boze naravno da vam ne zameram, sta vise prija mi ova dopiska jer ako sam sama i ako nemam sta da radim onda se slomi zbog neke gluposti, ovako bar malo zaboravim sta se desava . Svasta mi se mota po glavi, a najvise me plasi da on zeli raskid ali da ne zna kako to da mi saopsti pa da je zato trazio tu puzu ...
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyČet Apr 19, 2012 2:24 am

Otvorila sam poruku, našla 2 sa tim imenom...koja ti je profil slika
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyČet Apr 19, 2012 2:26 am

Imam talasastu kosu i crnu majcu na bretele, slika mi je sa n.g. pa sam se sedila ...
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyČet Apr 19, 2012 2:29 am

hm mislim da sam potrefila Pauza - Page 4 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyČet Apr 19, 2012 2:32 am

Stigao mi je jedan zahtev za prijateljstvo jel su ti inicijali NK
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyČet Apr 19, 2012 2:34 am

aha
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyČet Apr 19, 2012 2:35 am

Evo sada cu prihvatiti zahtev :-)
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyČet Apr 19, 2012 2:38 am

verujem ti da ti je tesko.. Ali sta mislis kako je kad raskines viseGODISNJU vezu uz to da se se obicno svaki dan vidjali.. stalno culi, spavali ako ne ti kod njega on kod tebe?? E to sam ja dozivela, ne kazem bilo je tesko, ali sad se tome smejem koliko sam patila.. Bas sam bila luda, ali naravno da je lako, nije lako.Tako ces se i ti smejati svemu ovome, ali gubi vreme tu sa nama, verujem da ce ti biti lakse Pauza - Page 4 941308610
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyČet Apr 19, 2012 5:18 am

Rale89 ::
Ispalio te kada si bila na moru ?!? Ja bih ga ubila za to ... Nisam jos uvek smrsala, ali ako mi apetit bude ostao na ovom nivou verovarno cu smrsati, sto na moju visinu nije dobro jer sam visoka oko 171 cm, a imam 51 kg ... Nisam odgovorila jednoj devojci na post, udaljen je od mog grada oko 12 km, razlozi su nam bili ili skola ( posto nisam imala ni ja vremena da se vidjamo cesto, ili je on bio umoran ... ), ne mogu da se setim bas svih razloga trenutno . Mrvica- razmenimo tel. pa da se kolekivno tesimo :-)))

Амиииин. Добићеш плус за бих.

иначе, не оптерећуј се. деси се тако да једна страна у вези тражи паузу, или да буде пред раскидом, а касније им буде 100% пута боље. и супер вам је провера за везу.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyČet Apr 19, 2012 9:43 am

Samo polako sve ce se srediti i doci na svoje mesto..kako god izvucices se iz toga..sada ne razmisljaj o tome zaokupiraj se drugim stvarima i bice sve ok..stvari ce se same odvijati.. Tako je i meni bilo u fazonu wtf..razlog? a onda kad sam čula kakva manje vise glupa stvar za tako nesto onda jos gore..kada neko tako ae da kazemo "odustaje" na neki način od tebe,prosto neznas sta radis..i mislila sam u tom trenutku da vise nikad nece biti isto,trebalo mi je vremena da se "oporavim" al je na kraju bilo sve ok,proslo.. al eto ipak nisam imala priliku da dozivim tu pauzu jer smo odma resili ,greska ili ne svejedno je ,sada je ok.. ali eto verujem sada da je i bolje malo pauzirati ,razmisliti,iskulirati,i posle dotrčite jedno drugom u zagrljaj..ti za sebe najbolje znas uostalom ...dajte sebi sansu pa vidite..glasam za ljubav..al samo ako je vredna..a to cete vi saznati
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyČet Apr 19, 2012 10:47 am

Bravo medo! E neka si ga ostavila! lol!

Rale, mi svi mozemo da ti pisemo te ovako ili onako, ali jedina ti znas kako se osecas, i sta osecas prema njemu. To da ste na 12km udaljeni jedno od drugog, ne bi trebalo ikakav problem da predstavlja, mislim da ovde ima devojaka kojoj decko zivi u drugoj zemlji, pa sta tek one da kazu?!
Naravno da ti je stalo do njega i da ga volis, to ne opovrgavam, jer da nije tako ne biste bili zajedno 8 meseci.
Ali zenska glavo, daj jednom misli i na svoje dobro Pauza - Page 4 3881143799
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyČet Apr 19, 2012 11:54 am

Jeci,imas plus za ovo. Narocito za poslednju recenicu
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyČet Apr 19, 2012 9:28 pm

Znam da ispada da malo preterujem i da 12 km nije velika razdaljina, i kada gledas na pr. Beograd to i nije velika razdaljina, ali kada imas 1-2 autobusa dnevno ( radnim danima ) i kada nemas auto, pa moras da zavisis od decka kada on ima vremena da dodje po tebe onda se perspektiva malo pomera. Kao sto sam ranije rekla nije sve bilo nerviranje, desavalo se da se on samo istusira posle rada na polju i odmah dodje po mene jer mi je obecao. Sto se tice veze na daljinu i moji roditelji su imali vezu na daljinu, bili su u razlicitim drzavama, a i moja sestra ima vezu na daljinu tako da razumem i te devojke kojima su momci u drugim drzavama, ali kada je neko razdvojen od voljene osobe isto mu se hvata da li je na 12 ili 1200 km daleko, na kraju krajeva opet ste razdvojeni ...
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyČet Apr 19, 2012 9:43 pm

Odgovor na ovo pitanje najbolje moze da ti da Iva.
ja sam ranije imala vezu na daljinu,ali to nista nije bilo ozbiljno. Naravno da takva veza moze da opstane, samo je pitanje koliko sebe dajes u celoj toj prici
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyČet Apr 19, 2012 10:06 pm

Rale,moj decko i ja smo udaljeni 24 km.ni on ni ja nemamo auto,nego idemo busom.vidjamo se 2x nedeljno,s` tim sto on kod mene dodje 1x,bude 4,5h,a ja kod njega cesto prespavam,pa ispadne da smo zajedno 3,4 dana u nedelji.kad nisam spavala kod njega (u pocetku) na svakih 3 dana (okvirno)sam isla tamo i obrnuto. onda,3 godine sam zivela u beogradu i tad nas je delilo 84 km i on je dolazio svakog vik.,a ja bih sledeceg odlazila kod njega.nekad je znao da prespava kod druga u domu da bismo bili duze zajedno,jer sam zivela kod neke babe,pa nije mogao tu da prespava.znaci,nacin se nadje kad se zeli.
ne znam kojim poslovima se bavi tvoj decko i da li bas uvek ima toliko posla,ali morao bi da ima vise vremena za tebe.ako se pomirite,pokusaj da uvedes neka pravila vidjanja.glupo i isprogramirano zvuci,ali moras tako.
Nazad na vrh Ići dole
Mandragora

Mandragora


Broj poruka : 32
Datum upisa : 21.03.2012

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyČet Apr 19, 2012 10:37 pm

Zabavljala sam se skoro cetiri godine sa jednim momkom i nasla sam se u slicnoj situaciji kao i ti. Nismo se cesto vidjali, mada zivimo u istom gradu. Dva puta nedeljno i to ako njemu odgovara.Uglavnom...on mi je poslao poruku u kojoj je pisalo da zeli pauzu, ne zbog mene, nego zbog sebe... Napisao mi je da zeli odmor od svega, da mu treba vremena da sredi misli, da ne zeli da bude sa drugom, vec samo da se posveti sebi mesec, dva... To je uradio 10 dana pred moj najvazniji ispit na fakultetu. Uglavnom, ja sam deset dana plakala, pala ispit, pala godinu i shvatila da mi on ne treba u zivotu. Zeleo je promenu, a jedino sto je u tom trenutku mogao da promeni bila sam ja i nekako je pauza bila logican izbor. Razumem ga. Nije bio zadovoljan svojim zivotom, a mislio je da cu ja da ga cekam i da cu kada me pozove za koji mesec, ja opet biti tu... Posle ispita ja sam ga pozvala da se nadjemo, raskinula i nastavila dalje. Sada smatram to svojom najboljom odlukom. Ne mislim da me nije voleo, ali me sigurno nije voleo dovoljno.
Razmisli dobro sta ti zaista zelis i koji mogu da budu razlozi njegove zelje za pauzom. Ako je onaj pravi, on nece dozvoliti da te izgubi. Nadam se da ces doneti dobru odluku. Srecno Pauza - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyPet Apr 20, 2012 1:33 am

Stoji da smo svi razliciti, ali stoji i ona izreka "Sve se moze kad se HOCE".
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyPet Apr 20, 2012 3:03 am

pufna, svaka ti je ka' njegoseva.... Pauza - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyPet Apr 20, 2012 5:58 am

Ja sam joj vec pisala o pauzama koje je moj dragi predlagao.Nikad na njih nisam pristala.Cak i tad sam ga dovoljno poznavala da mi je bilo odmah jasno da je to samo drugi naziv za raskid.A da raskinemo u mojoj glavi nije dolazilo u obzir.
Veza na daljinu moze da opstane ukoliko se dovoljno trudite oboje.Tu samo ljubav nije dovoljna, treba strpljenja i razumevanja.
A sto se Rale, konkretno tebe tice mozemo mi sad da lupamo glave ovde koliko volis o tome sta je njemu dunulo.To je trebalo da rascistis odmah na licu mesta.Kakav je to dogovor preko telefona?Jeste li se vi preko telefona smuvali pa da on tako trazi pauzu?!
Ja bih mu rekla lepo da hocu da se vidimo i rascistimo,ako ne moze da dodje on, otisla bih ja.Kakve pauze, kakve gluposti? Mrzim nerascicene odnose, i sa momkom i sa drugovima, ma sa svima.
Ali, to sve u svoje ime pricam, a ti moras da razmislis sta TEBI (I SAMO TEBI) najvise odgovara.Budi i sebicna slobodno, jer ako se sama ne sacuvas i ako se sama za sebe ne zauzmes niko drugi nece veruj mi.Jos ce te i pregaziti i ne osvrnuti se.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyPet Apr 20, 2012 9:20 am

Razmisljala sam da mu posaljem poruku i da ga pitam da li zeli raskid. Tj ako zeli da mi kaze odmah, da me ne zavlaci bezveze mesec- dva, ali sada nisam bas sigurna da li je to dobra ideja ...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyPet Apr 20, 2012 9:33 am

ti mislis da ga cekas mesec-dva da se smisli?pa,sta je tebi???
pusti ga sad malo.10 dana plafon.to je dovoljno da razmisli.onda ga pozovi da se vidite i oci u oci raspravite sta imate.da svako od vas kaze svoja ocekivanja i mogucnosti,pa da vidite da li to moze da funkcionise.i naravno,da li ima emocija.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyPet Apr 20, 2012 9:36 am

Ivana ::
ti mislis da ga cekas mesec-dva da se smisli?pa,sta je tebi???
pusti ga sad malo.10 dana plafon.to je dovoljno da razmisli.onda ga pozovi da se vidite i oci u oci raspravite sta imate.da svako od vas kaze svoja ocekivanja i mogucnosti,pa da vidite da li to moze da funkcionise.i naravno,da li ima emocija.
E ovo je meni u celoj prici najbitnije.Ne resavaju se takve stvari ni telefonom ni porukama.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyPet Apr 20, 2012 10:20 am

Jaaao, devojke, nikada mi nece biti jasno zasto se neke od vas toliko plase raskida. Pa pobogu, ako decko ne zeli da bude sa mnom, ne zelim ni ja sa njim takvim! Cak i da decko ne zeli da raskine sa mnom, a ja primetim da se ohladio, raskinula bih ja, koliko god mi to tesko bilo.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyPet Apr 20, 2012 10:23 am

Bella ::
Jaaao, devojke, nikada mi nece biti jasno zasto se neke od vas toliko plase raskida. Pa pobogu, ako decko ne zeli da bude sa mnom, ne zelim ni ja sa njim takvim! Cak i da decko ne zeli da raskine sa mnom, a ja primetim da se ohladio, raskinula bih ja, koliko god mi to tesko bilo.

Pauza - Page 4 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 EmptyPet Apr 20, 2012 11:58 am

eto bella zato sto su zaslepljene pa misle da treba da imaju romanticnu vezu kao u spanskim tj. latinoamerickim serijama.
idu na foru moja prva ljubav,prvi decko, moj prvi put pa na svake nacine gledaju da im to bude do kraja zivota.

RALE zube pokazi. ja da sam musko nikako ne bih volela da imam neku koja mi je tu na izvolte. a makar da je ranije bio ok, nego je i tada bio bezobrazan. to sa (ne)vidjjanjem me posebno nervira. more mars.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pauza - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pauza   Pauza - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pauza
Nazad na vrh 
Strana 4 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: