Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mirovanje posle abortusa

Ići dole 
+12
Iva
inda
Ivana
bevana
Natalla
Kalla
Rose123
Jeci
meda
Nastija
*cinderella*
Papapufna
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorPoruka
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 7 EmptyPet Jul 06, 2012 9:11 pm

Imam iscedak, ne znam da li se to smatra za krvarenje.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Mirovanje posle abortusa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 7 EmptyPet Jul 06, 2012 10:16 pm

Tako sam i ja imala, braonkasto. Zaostala krv u materici, ništa strašno. Ja sam tad bila u užasnoj panici, ali je na kraju sve dobro ispalo. S tim što ja nisam dugo dobijala menstruaciju bez hormonske terapije.
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 7 EmptyPet Jul 06, 2012 11:10 pm

A kazi mi jel si zbog toga pila antibiotike? Pitam da znam, ako potraje da se obratim lekaru.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Mirovanje posle abortusa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 7 EmptyPet Jul 06, 2012 11:31 pm

Da, sve vreme sam bila pod terapijom da ne dođe do upale. Ja sam 3-4 dana posle intervencije dobila jake bolove jer sam ležala sve vreme pa mi se krv zadržala u materici. Bio je utorak, i primala sam injekcije do petka, s tim što mi je doktor rekao ako bude krvi u materici i u petak da ću morati na reviziju. Čini mi se da mi je tad prepisao dovicin ili eritromicin, tako nešto, za svaki slučaj, da ne dođe do infekcije.
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 7 EmptyPet Jul 06, 2012 11:42 pm

Au, ja da kucnem u drvo nikakve jace bolove nisam imala. Onda cu od ponedeljka da odem da vidim sta je, jedino sto mi je cudno sto mi je rekla da nema potrebe da dolazim na kontrolu. Da li je toliko sigurna da je to dobro obavljeno pa mi je tako receno.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Mirovanje posle abortusa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 7 EmptyPet Jul 06, 2012 11:55 pm

Ne znam, meni je rečeno da dođem za 7 dana na kontrolu, međutim, ja sam morala ranije da se javim ginekologu. To su bili neizdrživi bolovi, daleko jači od bolne menstruacije.
Idi za svaki slučaj, bolje je da budeš sigurna da je sve ok.
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 7 EmptySub Jul 07, 2012 12:17 am

Otici cu jos u ponedeljak da vidim sta se desava.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Mirovanje posle abortusa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 7 EmptySub Jul 07, 2012 1:06 am

Javi nam šta kaže doktorka.
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 7 EmptySub Jul 07, 2012 10:22 am

Malo se informisem po netu i ja mislim da sam jedina kojoj je doktorka rekla da ne mora da dolazi na kontrolu posle ab, samo ako nesto ne krene po zlu. Ovo je da ne verujes vise nikom, nego da sam postupas po svojoj volji. Ajd da vas zamolim za jos jedno objasnjenje, kad se ide na kontrolu da li oni sa UZ proveravaju da li ima zaostalih tkiva ili se radi klasican ginekoloski pregled? Jer kad budem otisla ne bih bas volela da me otkaci na brzinu i da mi nesto povrsno isprica, nego da obavi svaki pregled koji je potreban.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Mirovanje posle abortusa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 7 EmptySub Jul 07, 2012 3:07 pm

Radi se UZ 7 dana posle intervencije. A šta tačno proveravaju, ne znam.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Mirovanje posle abortusa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 7 EmptySub Jul 07, 2012 9:31 pm

Meni su radili klasican ginekoloski pregled ukupno pola minuta,bili su uzasno neljubazni,jedna zena je pocela da se poradja pa su svi otrcali kod nje a mene ostavili,cekala sam neko vreme pa otisla.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Mirovanje posle abortusa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 7 EmptySub Jul 07, 2012 10:22 pm

Strašno. Dobro smo i prošle s obzirom na to sa kakvim lekarima smo imale posla. Meni je doktorka čim sam se probudila iz anestezije rekla da je vrlo verovatno da neću moći da imam dece. Iskreno se nadam da mi neće ista biti na porođaju.
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 7 EmptySub Jul 07, 2012 10:45 pm

Pored svih muka jos tako nesto da ti kaze, strasno. Ne znam za vas, ali ja sam kod privatnika radila i jos je gledala sto pre da me otkaci,jedino su one sestre bile vise nego ljubazne, tako da su neprijatni gde god da odes. Sutra cu otici pa cu vam javiti sta sam uradila, posto danas ne rade.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Mirovanje posle abortusa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 7 EmptyNed Jul 08, 2012 1:17 am

Javi nam obavezno.
Samo da nas Bog cuva i da nam ne trebaju lekari jer su odvratni.
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 7 EmptyNed Jul 08, 2012 9:02 pm

Bila sam malo pre do doktorke. U pitanju je probojno krvarenje koje se javilo zbog pilula i moze da traje mesec dana, takodje mi je rekla da u onoj pauzi od 7 dana dobila ili ne da normalno nastavim sa pilulama. Prepala sam je kad sam otisla, kaze da je bitno da nemam jake bolove i temp. Eto tako, zavrsila sam i mirna sam sad Mirovanje posle abortusa - Page 7 650269930
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Mirovanje posle abortusa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 7 EmptyNed Jul 08, 2012 9:40 pm

Super! Mirovanje posle abortusa - Page 7 650269930 Dobro je da si otišla, da se ne sekiraš bezveze. Srediće se to sve, samo budi strpljiva, ipak je sve to šok za organizam. Mirovanje posle abortusa - Page 7 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Mirovanje posle abortusa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 7 EmptyNed Jul 08, 2012 9:41 pm

Drago mi je da je sve u redu,da ne brines.
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 7 EmptyNed Jul 08, 2012 10:27 pm

Hvala vam, udavila sam vas ovih dana Mirovanje posle abortusa - Page 7 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Mirovanje posle abortusa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 7 EmptyNed Jul 08, 2012 11:17 pm

Nisi nas uposte davila,kad god ti nesto zatreba tu smo.Lakse ti je kad sa drugima razmenis iskustva.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mirovanje posle abortusa - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mirovanje posle abortusa
Nazad na vrh 
Strana 7 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Trudnoća nakon abortusa
» Krv posle odnosa.
» Menstruacija posle porođaja
» krvarenje posle odnosa
» Krvarenje posle menstruacije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Abortus-
Skoči na: