Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Mirovanje posle abortusa

Ići dole 
+12
Iva
inda
Ivana
bevana
Natalla
Kalla
Rose123
Jeci
meda
Nastija
*cinderella*
Papapufna
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptyPon Jun 18, 2012 10:03 pm

Danas vec nemam temperaturu, jos uvek slinavim. Imam marisol kapi koje jedino smem i da koristim zbog bronhija. Sinoc me je uzasno boleo stomak bas sam se bila uplasila, nekako sam se smirila i zaspala. Ne znam, videcu sta cu. Pokusavam i da ne razmisljam puno o svemu ovome jer sam vec mesec dana skoro pod stresom
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptyPon Jun 18, 2012 10:05 pm

Kad ides naredni put kod lekara?
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptyPon Jun 18, 2012 10:27 pm

U petak mi je zakazan ab, ali bi trebalo da odem ranije da bi videli da li mi je bolje.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptyUto Jun 19, 2012 12:38 am

Ja ne znam kako ti je, vidim da si rastrzana, da ne znas sta ces...
Ne znam ni kako da te posavetujem, u takvoj situaciji nisam nikada bila.

Mogu samo da ti kazem da dobro razmislis, nimalo nije laka odluka, ali vidi - zaposlena si, imas 24 godine, imas porodicu za koju kazes da nije tesko tako nesto reci, a sigurna sam da bi te podrzali i pomogli kako god mogu!
Dovoljno je da imas njih, svog decka, i polako, ako budes odlucila, predomislila se, mozete da imate bebicu Mirovanje posle abortusa - Page 4 2466886068
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptyUto Jun 19, 2012 12:41 am

Da,podrzavam ovo sto je Jeci napisala,sigurna sam da ti roditelji da znaju kroz sta prolazis nikada ne bi dozvolili daabortiras.Sto ne popricas s njima?
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptyUto Jun 19, 2012 3:49 am

i treba da popricas sa njima. pogotovo sto si odrasla i svoj covek. nisi tinejdzerka za koju roditelji i ne znaju da ima decka a kamoli seksualne odnose.
I jos nesto, kada si planirala da postanes mama? Ako je sa 30, ok. Ali ako mislis da budes mama za godinu, dve, onda ti abortus ne treba!
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptyUto Jun 19, 2012 6:17 am

Sedi prvenstveno sa svojim momkom i popricaj iz pocetka. Odluka nije laka al se mora doneti. Nekako mi je neprijatno da ti kazem bolje ovo ili ono jer necu ja leci na ginekoloski sto,niti ces dete doneti na moja vrata... Mislim da moras da sednes sa njim da ste tu najbitniji vas dvoje,i sta vas dvoje zelite,sta mozete,sta morate,koliko mozete... Nemoj da traumiras sebe toliko samo moze biti gore. Verujem ti da pokusavas da zastitis njega sad od dodatnog nerviranja,al on treba tebi,to je vas problem i vi morate da ga resite. Bitno je da ti budes ok tada ce sve biti ok Mirovanje posle abortusa - Page 4 390707668
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptyUto Jun 19, 2012 7:37 pm

Ipak cu otici da zavrsim u petak kod lekara. Ceooo dan smo juce pricali i pricali, na kraju je mm rekao da idem da zavrsim sa ovim i da se malo vratimo u normalu. Potresen je, ja sam iscrpljena i smatramo da je najbolje tako. Otezava mi samo sto se onaj dan uspanicio vise od mene da li ce sve proci kako treba, sad opet kada budem otisla ako bude isto reagovao samo ce mi jos vise uneti nervozu...
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptyUto Jun 19, 2012 8:00 pm

Da li neko zna ko je vec imao ovu vrstu intervencije, posle koliko deluje anestezija kada se dobije? Najtezi deo ce mi verovatno biti dok budem lezala tamo i cekala da deluje anestezija...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptyUto Jun 19, 2012 8:07 pm

Papapufno, pretpostavljam da radis u opstoj anesteziji? Koliko sam ja upucena, vrlo brzo, nemoj da se bojis. Ako si odlucila da je tako najbolje, onda to i uradi. Nekad nije uvek najpametnije zadrzati bebu, a nekad i nismo u mogucnosti. Posle toga odlezi bar taj dan, ako zbog prirode posla ne mozes vise, nemoj da se puno naprezes, vodi racuna o sebi i svom zdravlju, kretaces se pa ne bi trebalo da ti se krv zadrzi u materici, a i ako se to dogodi, to se odradi posle rutinski kod ginekologa jer je kod mladih zena koje nisu radjale, grlic malo vise skupljen. Ne brini, sve ce proci kako treba!
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptyUto Jun 19, 2012 8:34 pm

Da, radim u opstoj anesteziji. Ja sam cula da i ne treba bas puno ni da se izlezavam, vec samo da se ne naprezem i da se cuvam prehlada. Najvise zbog anestezije kazu da treba da se odmori, jer ima razlicita dejstva mucnine, malaksalost itd. Zato sam i zakazala popodne da bih mogla da odem pravo kuci i da odmaram do ujutru kad krenem na posao.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptyUto Jun 19, 2012 8:50 pm

Ako ste tako odlucili onda samo polako i bez panike. To mu vec dodje kao rutinska intervencija. Samo ispostuj sve savete lekara, ako ti nesto nije jasno pitaj ih (ma i 10 puta ako treba) i bice sve ok.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptyUto Jun 19, 2012 10:45 pm

Anestezija deluje vrlo brzo, bukvalno posle nekoliko sekundi. Ne plaši se, sve će dobro biti.
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptyUto Jun 19, 2012 11:07 pm

Ok, hvala vam puno. Javicu vam se kako je sve proslo.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptySre Jun 20, 2012 12:43 am

I bolje sto radis to u petak,imaces ceo vikend za odmor.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptySre Jun 20, 2012 1:34 am

nastija, koliko se ja sećam, ona samo ponedeljak ima slobodan dan, subotom i nedeljom radi
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptySre Jun 20, 2012 1:42 am

Nedelja mi je jedini slobodan dan, mada subotom i nemam neku guzvu na poslu tako da ako sve prodje kako treba mogu da se odmaram i konacno nastavim sa knjigom :-) ovih mesec dana nisam mogla da se skoncentrisem
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptySre Jun 20, 2012 1:55 am

Pa mozda je zato i bolje sto je sve to pomereno za petak.
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptySre Jun 20, 2012 6:27 pm

Valjda nece da mi pomere opet za neki drugi dan posto jos kasljuckam i imam kijavicu, koja je verovatno alergijska, ali sta znam. Videcu danas sta ce mi reci, trebalo bi danas da odem do njih. Imam jos jedno pitanjce, posle intervencije jel treba da izbegavam one kupke za intimnu negu par dana?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptySre Jun 20, 2012 6:59 pm

Kupke za intimnu negu treba da izbegavas uvek, ali ako prija da ih koristis, ne vidim kakve veze moze da ima. Neka me neko ispravi ako gresim. Mada bi trebalo da se cuvas i infekcija posle abortusa, a sva ta sredstva za pranje narusavaju vaginalnu floru.
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptySre Jun 20, 2012 7:09 pm

Znam da treba da se cuvam infekcija zato me i zanima sta smem da koristim, a sta ne. Pitacu i dr, mada ja uvek koristim intimne kupke i nekako mi se nivea pokazala kao najbolja.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptySre Jun 20, 2012 9:38 pm

Slazem se sa Lu Salome,te kupke treba izbegavati,posebno posle intervencije.Meni licno nikad nisu prijale.
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptySre Jun 20, 2012 9:53 pm

Onda cu ih izbegavati bar neko vreme, znam da ne bih smela da sedim u kadi i da odlazim na bazene vec samo da se tusiram.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptySre Jun 20, 2012 10:04 pm

To obavezno ispostuj.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 EmptySre Jun 20, 2012 11:42 pm

I nikako nemoj imati odnose pre sledeće menstruacije.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mirovanje posle abortusa   Mirovanje posle abortusa - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mirovanje posle abortusa
Nazad na vrh 
Strana 4 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» Trudnoća nakon abortusa
» Krv posle odnosa.
» krvarenje posle odnosa
» Krvarenje posle menstruacije
» Menstruacija posle porođaja

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Abortus-
Skoči na: